fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Türkeri Tomurcuk Anaokulu

Özel Türkeri Tomurcuk Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-5,5
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:00
Sabahçı: 10:00/15:00

Özel Türkeri Tomurcuk Anaokulu Hakkında

Özel Türkeri Tomurcuk Anaokulumuz, eğitim hayatına, 2018-2019 eğitim dönemi başlamış olup, kaliteli ve önceliği çocuklarımız olan eğitim sistemi ve tecrübeli, donanımlı eğitim kadrosu ile okul öncesi eğitime yeni ve farklı bir ses olmuştur. eğitim önceliğimiz, çocuklarımızın sıkılmadan, eğlenerek okul hayatına alışmaları ve sosyal yaşama hazırlanmalarıdır. pedagok ve psikolog desteği ile, çocuklarımızın tercihleri ve beklentileri doğrultusunda onlara en uygun eğitim yöntemini belirliyor ve bu eğitim çizgisinde, onları sıkmadan, ders yoğunluğu ile yormadan, eğlenceli bir biçimde hazırladığımız etkinlik ve ders programlarımızla okula ve sosyal hayata hazırlıyoruz. ''eğitim, sevgiyle'' diyerek çıktığımız bu yolda, eğitimin en güçlü enstrumanının sevgi ve samimiyet olduğunu vurgulayıp ve bu düstura sahip, titizlikle seçilmiş eğitim kadromuzla bunu başarabilmiş olmanın mutluluğu ve gururunu da ayrıca yaşamaktayız. Özel Türkeri Tomurcuk Anaokulu'muzda; milli eğitim bakanlığı müfredatı nın yanında, destekleyici ve geliştirici özel yardımcı müfredatımız ve yabancı dil (ingilizce), değerler eğitimi, stranç, dini değerler eğitimi ve zeka oyunları eğitimi verilmektedir. Çocuklarımızın özel ilgi alanlarına yönelik eğitim ve yönlendirmeler öğretmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Tüm sınıflarımızda, bilgisayar ve projeksiyon sisteminden oluşan interaktif eğitim sistemi mevcuttur. Çocuklarımıza daha eğlenceli ve dopdolu içerikler sunmaktayız. Öğrencilerimizin, özellikle eğitim dönemlerinin çoğu zamanı soğuk dönemlere rastladığı için, sıkılmamaları ve eğlenerek öğrenmelerine yardımcı olması açısından, Özel Türkeri Tomurcuk Anaokulu'muzda oyun ve eğlence kompleksimiz bulunmaktadır. yaz ve sıcak havalarda bahçedeki oyun parkını da kullanabilen öğrencilerimiz, bu faaliyetlerinden soğuk havalarda da mahrum kalmamaktadır. konum olarak Kurtköy ve Sultanbeyli nin tam ortasında ulaşımı son derece kolay ve merkezi konumda dır. okul servisimizi, tam yeterlilik ve donanıma sahip firmalardan hizmett alımı yolu ile sağlamaktayız. Servis tercih eden Veli mizi firma ile görüştürüp, gerekli kolaylıklar için de yardımcı olmaktayız. Tam gün öğrencilerimize günde 3 öğün, yarım gün öğrencilerimize de öğle yemeği verilmektedir. Yemekler, okulumuzun kendi mutfağında ve gerekli hijyen ve yeterlilik belgelerine sahip personelimiz tarafından hazırlanmaktadır. Aklınıza gelen tüm sorularınız için bizimle herzaman irtibata geçebilirsiniz. Tüm bu anlattıklarımzı yerinde görmek ve kırk yıl hatırlı kahvemizi içmek için sizleri kurumumuza bekliyoruz.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- Klasik Sistem

- Oyun Temelli Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

- Okul Personeli

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Psikolojik Danışman

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Yönlendirme

- Psikolojik Danışma

Yorumlar (5)

 • mt

  geçen yıl okulunuzda kızım eğitim gördü, hala öğretmenlerini ve okulunu anlatıyor bana, samimi, içten ve canayakın kadronuz, hiçbirzaman gözümüzü arkada bırakmadı. çevremdeki herkese tavsiye ediyorum. sizi tanıdığım için çok şanslıyım çok teşekkür ederim.yok

 • EA

  Okuluzla 10 aydır tanışıyoruz. Hatice TÜRKELİ hanımdan ve öğretmen arkadaşlarımızdan son derece memnunuz. Çocuğum okulu ve öğretmeni çok seviyor. Okula severek gidiyor. İlgi ve alakalarından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Ve tavsiye ediyorum.

 • ED

  Bir kahve için bence hayatimizda cok onemli okan cocuklarimiz için karar vermeden birşey kaybetmez kıymetli çocuklarımız icin doğru karar vermenizde elinizde alternetif olur siz bir kahve için hatice turkeri yi tanıyın ve insan üstelik en masumu cocuklarimiz için doğru karar vermiş olursunuz diye düşünüyorum trabzon kuynaği da cabasi.

 • Ot

  Okulunuz ve egitiminizden ve disiplinizden cok memnunuz hocam cok ama cok tesekkur ederiz

 • Şk

  Okulla bu yıl tanıstık, daha oncekı deneyımlerımızden dolayı onyargılarım vardı ama sımdı İYİKİ diyorum, iyiki TÜRKERİ TOMURCUK ailesini tanımısım, çocuk odaklı yaklasımları, eğitimleri ve çocuk sevgisini esas alan maddiyatın arka planda bırakıldıgı bir bünye ben cocugum için çok mutluyum

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Türkeri Tomurcuk Anaokulu İletişim Bilgileri

Orhangazi Mah. Boncuk Sok. No:1, Sultanbeyli/istanbul
0 216 706 6892
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum