fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Tuzla Koru Okulları Anaokulu

Özel Tuzla Koru Okulları Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Sabahçı: 08:00/12:30

Özel Tuzla Koru Okulları Anaokulu Hakkında

Özel Tuzla Koru Okulları Anaokulu 3 ila 6 yaş aralığındaki öğrencilere hizmet veren bir okul öncesi eğitim kurumudur. Küçük yaştaki öğrencilerle birebir ilgilenmek için sınıf mevcutları oldukça sınırlı tutulmaktadır. Bu sayede eğitmenler öğrencileri birebir tanıma şansı yakalamaktadır. Bu yaklaşım çocukların erken gelişimi için önemli bir dönem olan okul öncesi eğitimde fark yaratmaktadır. Okulun psikolojik danışmanı da bu kritik süreçte öğrencilere ve velilere yardımcı olmaktadır.
Okul öğrencilerine çeşitli eğitici faaliyetler yapılan atölyeler sunmaktadır. Özel Tuzla Koru Okulları Anaokulu'nun mutfak atölyesinde küçük yaştaki öğrenciler yaratıcılıklarını ortaya koymaktadır. Sanat atölyesi de öğrencilerin sanat dallarıyla tanışmasına ve kendilerini farklı yollarla ifade etmesine olanak tanımaktadır. Atölyelere ek olarak okulda spor ve oyun alanı da bulunmaktadır. Öğrenciler bu alanlarda yaptıkları aktiviteler sonrası uyku odasında gelişimleri için önemli olan öğlen uykusundan faydalanmaktadır. Kurumda öğrencilerin rahat ve güvenli ulaşımını amaçlayan servis hizmeti bulunmaktadır. Böylelikle veliler öğrencilerinin rahatlıkla okula ulaştığından ve güvenliklerinden emin olmaktadır.
Okulda çocukların çok yönlü olması amaçlandığından birçok eğitici aktivite düzenlenmektedir. Bu aktiviteler arasında akıl ve zeka oyunları ve satranç büyük beğeni toplamaktadır. Öğrencilerin sanatsal ve sportif faaliyetlerin yanı sıra zihinsel gelişimlerini destekleyen bu aktiviteleri de gerçekleştirmektedir. Özel Tuzla Koru Okulları Anaokulu eğitmenleri öğrencilerinin erken yaşta dil eğitimi ile tanışmasını amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda yoğun bir İngilizce dil eğitimi programı uygulanmakta ve bu yönde aktiviteler gerçekleştirilmektedir. Küçük yaştaki öğrenciler bu sayede çift dilli bireyler haline gelme şansı yakalamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Tuzla Koru Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

İçmeler Mahallesi Bilgehan Sokak No:22 Tuzla/istanbul
0 216 706 6887
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum