fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Üsküdar Zuhal Abla Anaokulu

Özel Üsküdar Zuhal Abla Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/18:30

Özel Üsküdar Zuhal Abla Anaokulu Hakkında

Özel Üsküdar Zuhal Abla Anaokulu, 0-6 yaş grubu çocuklara oyun grubu, tam gün okul öncesi eğitim hizmeti vermektedir. Atatürk ilkeleri ışığında, duyarlı ve çağdaş nesiller yetiştirmek amacıyla, zenginleştirilmiş MEB eğitim programı uygulayan okulda, çocukların; bilişsel, fiziksel, sosyal, duygusal gelişimleri bir bütün olarak sağlanmaktadır. İstanbul Üsküdar’daki okulda, çocukların gelişim düzeyleri, ilgi alanları ve ihtiyaçlarına göre hazırlanan eğitim programları yaş gruplarına göre ayrı uygulanmaktadır. Eğitim programında; bilimsel bilgiyi ön plana çıkaran, sanatsal ve kültürel etkinliklere önem veren, yaratıcılığı destekleyen eğitim anlayışı ile Gardner'in çoklu zeka kuramı ve Montessori eğitimi uygulanarak zengin bir öğrenme ortamı oluşturmaktadır. Sanat ve sporun ruhsal ve bedensel gelişimleri üzerindeki etkisine önem veren kurumda, ana program dışında branş eğitimleri ve öğrenci kulüpleri ile gelişimleri desteklenmektedir. Çocukların, öğrenme sürecinde etkin seçici ve karar verici olmasına izin verilirken, öğretmenler daha pasif durarak, teşvik eden rolü üstlenmektedirler. Özel Üsküdar Zuhal Abla Anaokulu Koşuyolu semtinde 5 katlı binada 250 metrekare bahçeye sahip bir yerleşkede okul öncesi eğitim hizmeti vermektedir. Okulda verilen İngilizce eğitiminin amacı kulak dolgunluklarını yaratıp dile karşı yabancılıklarını gidermektir. Bilgisayar destekli ve oyun oynayarak işlenen İngilizce dersinde çocukların sıkılmadan öğrenmeleri için çalışılmaktadır. Okuldaki orff müzik dersiyle çocukların düşüncelerini sanat yoluyla ifade etmeleri ve hayal güçlerinin bu sayede olabildiğince güçlendirmek amaçlanmıştır. Bale dersi alan öğrenciler kas gelişimlerine uygun destekleyici hareketler sayesinde hem gelişimleri desteklenmekte hem bale sanatının gereği olarak takım çalışmasını öğrenmektedirler. Zuhal Abla Anaokulu yüzme dersinde 3-4 yaşındaki çocuklara suyu sevdirmek ve suda kalmayı öğretmekle başlayan süreç 5-6 yaş grubunda yüzme stilleri öğretilerek devam eder. Uzman eğitimciler eşliğinde çocuklara küçük atlarla birlikte binicilik dersi verilmektedir. Sanat eğitimlerindeki asıl amaç çocukların estetik düşünebilme ve yaratıcılıklarını ortaya çıkarmalarını sağlamaktır. Satranç eğitimde amaç çocukların odaklanma, problem çözme ve strateji oluşturma yeteneklerinin erken yaşlardan itibaren gelişmesini sağlamaktır. Üsküdar Anaokulları içerisinde organik tarım ve beslenmeyi birleştiren Özel Üsküdar Zuhal Abla Anaokulu güler yüzlü ve yüksek motivasyonlu personel kadrosuyla, eğitim açısından sürekli kendini geliştiren bir okul olarak okul öncesi eğitim hizmeti vermektedir.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Plastik

- Keçe

- Ahşap

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- MEB odaklı

- Montessori Eğitimi

- Çoklu Zeka Modeli

- Oyun Temelli Eğitim

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- GeniuSpy Düşünme Becerileri Programı

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

- Okul Personeli

- İdareciler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Yönlendirme

- Psikolojik Danışma

- Aile Görüşmeleri

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

- Anne-Baba Eğitimleri

- Rehberlik

- Bilgi Verici Danışmanlık

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Okulun Kendi Aracı

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

Yorumlar

 • Go

  Aslinda ne yazsam ne desem az aile sicakliginda bir yuva ariyorsaniz zuhal abla size yeter.Olumsuz hicbir sey gormedim.Hatta bir anne olarak veremeyecegim egitimi cocuklarim zuhal ablada zevkle ogrendiler.Evet iki kizimi buyuten ogreten bir anaokulu.Tesekkur ederim profosyenel ekibine ve zuhal ablaya sevgiler

 • NK

  Survivor da yarışırken kızım Zuhal ablada eğitim alıyordu. Gözüm hiç arkada kalmadı kesinlikle tavsiye ediyorum...

 • NS

  Her ortamın ruhu olduğuna inanan biri olarak; Zuhal Abla Anaokulu kapısından her girdiğimde yüzüme gülümseme, kalbime huzurun yayıldığı yer. Fiziki şartları çocukların rahatlıkla oynayabilmesi için güvenli bir alan yaratacak şekilde düzenlenmiş. İlk karşılaşmadan itibaren başta Zuhal Hanım’ın ilgili ve güleryüzlü yaklaşımıyla örtüşen eğitim ve hizmet kadrosunun davranışları da kurumu bütün olarak algılamanızı sağlıyor. Bir kere sizinle konuşurken kullandıkları dil duymak istediklerinizden öte gerçeği yansıtıyor. Yaşanabilecek pozitif- negatif olasılıklar konusundaki bu dürüst yaklaşım beni oldukça etkiledi. Hayalimde sorunsuz bir kreş hayatı yok, sorunları da çözümleriyle sonuca dönüştürebilecek nitelikte bir yer/ yuva/ oyun evi var... Umuyorum ki Zuhal Abla düşlerimizi gerçeğe dönüştürecek adres!

 • Eb

  Anne şefkati ve sıcaklığını hissettiriyorlar en güzel yanı sevgi dolu bir kurum çocuğa ve veliye değer veriyorlar her şeyin en iyisini çocuklar için düşündüklerini her zaman hissettiriyorlar. Eğitimini başarılı buluyorum ingilizce konusunda çok iyi eğitim verilen bir kurum. Küçük yaşta dil eğitimini başarılı bir şekilde aktarıyorlar çocuklara.

 • Kb

  çocuğun kendini ifade etmede, yeteneklerini keşfetmede, motor becerilerini geliştirmede, zihinsel, duygusal ve dil gelişimini sağlamada en etkili yol olan oyun merkezli eğitim sistemiyle onların Dünyasına ulaştığımız çocuklarımızın Sevgi şefkat ve aile sıcaklığında Yetiştirlip gelişimlerinin her anına şahitlik etmekten inanılmaz keyif aldıgım anaokulu denilince Akla geken tek adres olan ZUHAL ABLA ANAOKULUnda hizmet Vermekten mutluluk ve gurur duyuyorum

 • BH

  It’s a safe place to entrust my son. They look after him carefully, i recommend this place to everybody.

 • FF

  lehtësim që ne ta lëmë vajzën tonë në mënyrë paqësore. Procedurat e edukimit dhe adaptimit janë menaxhim që funksionon në mënyrë perfekte.

 • Be

  Anne şevkatiyle kızımı seven öğretmenleri hayvanlarla iç içe çok güzel bir ortamı var çocuklar okuldan gelmek istemiyorlar iyiki bu okuldayız herkese tavsiye ederim

 • Za

  Cocugun severek gittigi bir yer. Cocugun eglenmesi ve ogrenmesi icin yapilan bir ortam var.

 • GK

  Benim okul seçerken en büyük kriterim sevgi ve güvendi. Daha minik bir bebekken oğlumu emanet ettiğim Zuhal Abla Anaokulunda oğlum arkadaşlarını ve öğretmenlerini çok seviyor. Okuldan geldiğinde gününü büyük bir mutlulukla anlatiyor. Çocuğunuzun gözlerinde gördüğünüz mutluluk okulun en büyük başarısı. 3 yıldır Zuhal Abla'ya devam eden oğlumun fiziksel bilişsel gelişimini, hastalıklarını, hassasiyetlerini, becerilerini yakından izleyen ve sizi bu konularda yönlendiren Zuhal Hanım kurumu çok iyi yönetiyor. Evde yemek yemeyen oğlumun iştahla yemek yediği tek yer zuhal abla anaokulu. 15 aylıkken verdiğim oğlumun paylaşmayı bilen, sosyal ilişkileri kuvvetli, kendini ifade edebilen bir yapıya sahip olmasında okul kadrosunun etkisi çok büyük. Bu yıl 4 yaşındaki oğlumun yanısıra 14 aylık kızımı da içimiz rahat bir şekilde Zuhal Öğretmenimize ve Dedebaba'mıza emanet ettik.

 • TT

  Aklımın çocuğumda kalmayacağı kadar güvenilir, sevgi dolu, en önemlisi huzurlu bir okul. Okulları gezerken çocukların yüzlerini inceledim. Zuhal Abla Anaokulu öğrencilerinin hepsi gülümsüyordu. Ve benim için en değerli şey çocuğumun mutlu olması ,teşekkürler.

 • j

  It is a family school that adheres to Atatürk's principles in science, art, nature, creativity and many other subjects. The food in the rooms and also the English language training is great.Thank you Zuhal sister.

 • He

  Tek kelime ile muazzam.. Okuldan öte bir ana ocağı gibi.. Çocuklarımıza olan ilgi ve şefkat olağan üstü. Eğitim kadrosu bir birinden eğitimli ve sürekli öğrenime açıklar.. İşlerini çok iyi yapıyorlar.. En küçük bir olumsuz durumda arayıp bilgi veriyorlar.. İletişim şahane.. Güvenilir bir yer.. Başta Zuhal hanımefendi ve Bülent bey olmak üzere, Tüm personeli kutluyor ve başarılar diliyorum.Fazlası var ekği yok desem yalan olmaz..

 • NK

  Bu işi para için yapmayan gönülden sevgiyle yapan insanların birarada bulundukları, şüphesiz güvenebileceğiniz, huzurla çocuğunuzu emanet edebileceğiniz, anne, baba ve çocuklar için çok büyük bir şanstır Zuhal Abla Anaokulu. 3 senemiz birlikte geçti ve ilkokula başlamak üzere ağlayarak veda ettik onlara. Herşey için bir kez daha ve defalarca teşekkürler kendilerine. Zuhal Abla Anaokulu anlatılmaz, yaşanır.

 • AD

  Oğlumuz 3 sene bu okula gitti çok memnun olduğumuz bir okuldu zuhal hanım çocuklara yaklaşımı onlar ile iletişimi müthişti servisinden yemeklere eğitimden aktifteler e kadar çok güzel bir ailenin içinde olmaktan çok mutlu olduk gönül rahatlığı ile çocuklarınızı gönderebilirsiniz saygılarımla

 • ZT

  Der Kindergarten Zuhal Abla bietet gesunde Lebensmittel und schafft ein spielerisches und friedliches Umfeld für Kinder. İn diese Schule kann man seine Kind sicher anvertrauen. Die größte Chance in unserem Leben war, Frau Zuhal und ihr wunderbares Bildungsteam kennenzulernen. Meine Tochter ist glücklich, ich bin glücklich. Es ist von unschätzbarem Wert :)

 • BB

  Oğlum 1,5 yaşındayken tanıştık Zuhal Ablayla ve şu an 5 yaşında Anaokulunda bu sene devam ediyoruz.. Servise bindirdiğimiz andan eve gelene kadar asla gözümüz arkada kalmıyor. Bir aile sıcaklığında , Atatürk sevgisi ile çocuklarımızı büyütüp emek verdikleri için, doğa ve hayvan sevgisini aşıladıkları için gelişimlerine verdikleri önem için en başta Zuhal Abla'ya , Dedebabamıza , tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz. İyi ki Zuhal Abla'yla yollarımız birleşti.

 • Bc

  2 çocuğumda okul öncesi 3 er sene eğitim aldı, güvenilir bir aile okulu, bulunduğu bölge güzel , tek bina olması iyi, 6 senedir hiç sorun yaşamadık.Eksik yanı yok

 • MA

  Oğlum Poyraz'ı sanki bir akrabama, babaannesi veya halasına bırakır gibi gönül rahatlığı ile emanet edip, her akşam mutlu bir lekilde aldığım güzel bir okuldu.

 • GG

  Oglumu guvenle gonderebildigim dort dortluk mukemmel bir okul egitim anlaminda olsun ilgi anlaminda olsun hic bir eksikleri yok sonuna kadar tavsiye ediyorum

 • NK

  KıZım 1 yaşından itibaren Zuhal ablada , okulunu arkadaşlarını ve öğretmenlerini çok seviyor... Eğitim ve aktiviteleri çok iyi, Gözümüz de asla arkada kalmıyor. Okuldan aldığı eğitimle biz ebeveynlerin doğru bildiği yanlışlarımızı bile düzlemeye çalışıyor. İkinci çocuk olursa kesinlikle Zuhal abla olsun isteriz.

 • MM

  Zuhal Abla Anaokulu'na oğlum Bora 2 sene gitti ve şu anda okula başladığı için veda etmek zorunda kaldık. Zuhal Abla'nın yöneticisi ZUhal hanımın tüm öğrencileri anne gibi koruyup kollaması, öğretmenlerinin güleryüzü ve çocuklarıyla kurdukları müthiş iletişim, okulun temizliği, servislerin güvenliği müthişti. Ben oğlumu bir okula değil, sevildiği, değer gördüğü, korunup kollandığı sıcacık bir yuvaya bıraktım her sabah. Akşamları servisten cıvıl cıvıl indi oğlum, arkadaşlarından, öğretmenlerinden zor ayrıldı her akşam. Binicilik, partiler, piknikler, yemek pişirme, bahçe faaliyetleri, çok güzel ve eğlenceliydi. Başta Zuhal öğretmen, Kübra öğretmen olmak üzere tüm öğretmenlerine, çalışanlarına minnet doluyum. Oğlumu çok sevdiler, desteklediler, ona adeta çocukları gibi sevgiyle yaklaştılar, bir gün bile aklım kalmadı o anaokulundayken. Hepsine tekrar tekrar teşekkürler.

 • SG

  Oğlumun okuldan mutlu geliyor olması gününün güzel geçtiğinin bir kanıtı.. İlgili ve güler yüzlü olup gelişen küçük bir olumsuzluktan haberdar edilmemiz içimizin her daim rahat olmasını sağlarken servis sürücüsünün dışarıdan olmayıp bizzat kurumun üyelerinden olması da ayrıca güven verici..

 • Go

  Çocugunuzu gözünüz arkada kalmadan rahatlikla emanet edebilirsiniz.Tüm ekip çok tecrübeli ve ilgili.Emekleri oğlumun üzerinde çok büyük. Bizim ikinci evimiz. İyi ki varsiniz.

 • GA

  Bizim için neler öğreneceğinden çok bize verdikleri güven önemliydi Bu yıl 4. Yılımız .Çocuklara sevgi ve huzur dolu oyun ortamını sağlayan, sağlıklı gıdalar sunmayı başaran. Çoçuğunuzu güvenle emanet edebilececeğimiz bir yuva gözünüz hiç arkada kalmasın zuhal abla çok güzel bakıyor onlara :)

 • BS

  Psikolojik olarak hem bana hem oğluma ilk günden beri destek oldular. Verdikleri muhteşem eğitimin yanı sıra sağlıklı bir birey olarak büyümesi için tüm gözlem ve tedbirleri okul içerinde olduğu kadar okul dışındaki sürelere kadar takip ettiler. Hayatımızdaki en büyük şans Zuhal Hanım ve muhteşem eğitim ekibiyle tanışmamız oldu.

 • su

  3 yıl oldu tanışalı. Civardaki bir çok okulu gezerek gidip seçmiştik eşimle burayı. Müstakil binası aydınlık geniş sınıflarıyla muhteşem bir okul. Çocuğun yaratıcılığını geliştirmek için her türlü ortam ve imkan sağlanıyor. Her sene değişik aktiviteler ve atölyeler yapıp kendi kendilerini tekrar etmemeye dikkat ediyorlar. Bahçelerinde bir çok hayvan besleyip çocuklara hayvan sevgisini aşılıyorlar. Organik beslenmeye çok önem veriyorlar. Oğlum eskiden yemediği tüm yemekleri yer oldu sayelerinde. En önemlisi de velilerle sürekli irtibat halinde olmaları, her türlü gelişmeden haberdar ediliyoruz. Zuhal Hanım'la tanıştığımız an anlamıştık zaten çok memnun kalacağımızı. Hafta sonu neden okul yok diye mızıklanan bir oğlum var. Her akşam bugün okulda neler yaptın diye sorduğumda yüzünde kocaman bir gülümsemeyle gününü anlatıyor. Benim için en önemlisi de bu.

 • SU

  Müstakil binası, aydınlık geniş sınıfları, sınıf dışı aktiviteleri çok iyi. Çocuğun yaratıcılığını geliştirmek için her türlü ortam sunuluyor. Organik beslenmeye çok önem veriyorlar hatta çocuklara meyve sebze yetiştirmeyi bile uygulamalı öğretiyorlar. Hayvan sevgisini aşılamak için de bahçede çeşitli hayvanlar besleyip çocukları kaynaştırıyorlar. Her sene değişik aktiviteler değişik atölye çalışmaları bulup kendi kendilerini tekrar etmemeye dikkat ediyorlar. En önemlisi de velilerle iletişimleri çok iyi. Sürekli irtibatta kalıp her konuda bilgilendiriliyoruz.

 • BT

  Harika bir okul!! öğretmenleri, geniş sınıfları, oyun bahçesi, ve zuhal hanımın bize verdiği güven. Okulda hayvanlar, botanik bahçe ve çocuklar için lezzetli yemekler çıkıyor. Keşke okul hafta sonlarıda açık olsa, Zuhal hanıma ve tüm öğretmenlerimize burdan teşekkür ediyoruzz

 • UG

  Anadolu Yakasının tartışmasız en iyi Anaokulu. Çoçuklara vermiş oldukları eğitim düzeni tartışmasız. Tüm eğitmenleri çok tecrübeli ve profesyonel olarak eğetim vermekte. Okul sahibi ve idareci Zuhal ablanın o güler yüzü çokulara ve velilere yaklaşımı mükemmelsin. 3 senedir Kızım Arven Gökçe nin en mutlu olduğu okul Tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürler iyiki varsınız Zuhal Abla Anaokulu

 • AK

  Ailem dışında çocuğumu bırakabildiğim tek adres. Yuva sıcaklığını, aile şefkatini hissettiğimiz Harika insanlar. Gerek mimari yapısı, gerek kendinizi evinde hissettiğiniz, tavuklarla, tavşanlarla, çiçekleriyle, ağaçlarıyla Harika bahçesi. At binme, yüzme, kukla gösterileri gibi aktiviteleriyle sosyal etkinlikleri. 7/24 ulaşabildiğiniz, çocuğunuzla ilgili her daim geri bildirim alabildiğiniz, isteklerinizin dikkate alındığı bir yuva. Başta Zuhal öğretmenim olmak üzere sevgili öğretmenlerimiz, dedebabamız, Koç abimiz, kısacası çok çok doğru tek adres Zuhal Abla. İyi ki varsınız.

 • HT

  Oğlum 6aylıktan beri Zuhal Abla’ya gidiyor. Şimdi 2yaşını dolduruyoruz. Gözünüz arkada kalmadan evlatlarınızı emanet edebilirsiniz. Kendi çocuklarıymış gibi bakıyorlar. At binme, yüzme, piknik vs bir çok aktiviteleri var. Yabancı dil eğitim programları içinde var. Çok çok memnunuz, iyi ki tanışmışız.Sadece servisin bizim oturduğumuz bölgede olmaması sıkıntımız var. Onun haricinde çocuklara gözleri gibi bakıyorlar.

 • Rd

  Çocuğunuzu güvenle gözünüz arkada kalmadan teslim edebileceğiniz bir ana okulu hijyen ilgi alaka herşey çok güzel kesinlikle veli çocuk ayrımı yok herkonuda destek alabileceginiz harika bir ana okulu ve en güzel olan aktiviteleri ve dedebaba güvenle cocuklarimizi evimizden alıp evimize teslim eden zuhal ablamız ve dedebabamiz kizimiza çok şey kazandirdilar egitimi boyunca ve sevgili personel güler yüz ve alakali ablalar Iyiki varsınız Iyiki zuhal abla ana okulunu tanımışız çok güzel bir aile olduk..rahsan doğanEksik hiç-bir yani yok herşey düşünülmüş çocuklar icin

 • AS

  Oğlum hersabah büyük bir mutlulukla okula gidiyor.Son derece ilgililer ve herkonuda bilgi verip haberdar ediyorlar.Benim için çocuğumun mutluluğu kendini güvende ve önemseniyor hissetmesi çok önemli .Bunlar olmadan öğrenmenin ve bilginin de kapıları açılmaz.Ve benim oğlum Zuhal Abla Anaokulundayken gözüm hiç arkada kalmıyor.Biliyorum ki annesi işe gittiği için zorunlu olarak gittiği biryer değil orası.Bol bol eğlendiği öğrendiği ve yaşamı deneyimlediği bir yuva

 • HS

  Öncelikle çoçukların güvenli ve kendilerini özgür hissettiği bir okul. çoçukların hayal dünyasına önem veren verimli etkinlikler yapılıyor. Bizimle sürekli iletişim halindeler. Her alanda çoçuklarımızı destekliyorlar. Çoçuğumu gönül rahatlığıyla özel Zuhal abla Anaokuluna teslim edebiliyorum. İyiki varsınız..

 • N

  Bilim, sanat, doğa, yaratıcılık ve daha pek çok konuda Atatürk ilkelerine bağlı kalarak ilerleyen, aynı zamanda kas gelişimini destekleyecek aktiviteleri de içinde barındıran , balesinden biniciliğine kadar etkinliklerine yer veren ve en önemlisi her çocuğun özel olduğunun bilincinde olan aile okulu. İyi ki Zuhal Abla

 • GO

  Oğlumuz yakında bizi bırakıp okulunda kalmak isteyecek. arakdaşlarıyla ilişkisi de, öğretmenlerin onunla kurduğu diyaloglar da harika düzeyde. umarız ömür boyu eğitime böyle devam ederler

 • KC

  Çocuklarımızın zeka gelişimine yapılan katkı şüphe götürmez. onalrı ezberci olma yolunda ilerleyen eğitim modelinde daha araştırmacı daha meraklı bireyler haline getiriyorlar.

 • DE

  Çocuklarınızı gerçek anlamda dış dünyayla tanıştırmak istiyorsanız sizde bizim gibi Zuhal ablayı tercih edin. yüzme, binicilik gibi zor etkinlikleri bile maksimum ilgiyle götrürüyorlar. çocuklarımız mutlu, haliyle bizde çok mutluyuz bu durumdan

 • UK

  Çocukluk hayallerimden biri olan binicilik galiba seçimimde baya etkili oldu. şimdi oğlumun o hevesle binicilik için haftasonları gitmeyi istemesi ve beraber ders almamız onu anaokulunun geliştirdiğinin ve sosyalleştirdiğinin bir kanıtı herhalde. umarım daima bu denli çocuklarımızla ilgilenirler

 • Velileri sürekli olarak haberdar ediyorlar. günün her saati bunu yapıyorlar üstelik. mesela çocuğum hasta olduğunda ve bıraktığımda her aradığımda nerede olduğunu nasıl olduğunu anında cevaplıyorlar. bu ilgi alaka bizi günden güne daha da mutlu ediyor.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Üsküdar Zuhal Abla Anaokulu İletişim Bilgileri

Barbaros Mah. Başkan Sokak No:18 Üsküdar/istanbul
0 216 706 6874
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum