fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yıldız Çocuklar Anaokulu

Özel Yıldız Çocuklar Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:15/19:00

Özel Yıldız Çocuklar Anaokulu Hakkında

İstanbul Sultangazi ilçesinde bulunan Özel Yıldız Çocuklar Anaokulu, 2 ve 6 yaş arasındaki çocuklara 15 kişilik sınıflarda okul öncesi eğitimi veren bir okuldur. Tam gün ve yarım gün şeklinde eğitim veren okulun, hem fiziki şartları hem de hizmetleri oldukça kapsamlıdır. Tamamen çocukların rahat dolaşım gerçekleştirebileceği oyun alanları, hobi alanları, oyun bahçesi ve parkı ile yemekhane ve uyku odaları bulunmaktadır. Çocuklar okulun yemekhanesinde sağlıklı ve dengeli beslenme şartlarına uygun olarak kahvaltılarını ve diğer ara öğünlerini tüketebilmektedir. Uykuya ihtiyaç duyan çocuklar için uyku odasında dinlenme saatleri yapılabilmektedir. Böylece çocukların fiziksel ihtiyaçlarına karşılık verebilecek ortamlar da sağlanmıştır. Özel Yıldız Çocuklar Anaokulu'nda temizlik ve hijyen konusunda son derece titiz davranılmakta ve çocukların kullandığı alanlar özel olarak dezenfekte edilmektedir. Servis, güvenlik, yaz okulu ve rehberlik servisi gibi hizmetler bulunmaktadır. Rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetiyle çocukların gelişimleri, problemleri ve olası ihtiyaçları takip edilerek velilerle paylaşılmaktadır. Okul dersleri dışında drama ve sportif faaliyetler ile müzik kulübü, satranç ve değerler eğitimi gibi öğrenci kulüpleri de bulunmaktadır. Okul İngilizce dilinde yabancı dil eğitimi vermektedir. Tam gün eğitim programı uygulanan Özel Yıldız Çocuklar Anaokulu'nda gün içerisinde çocuklarla birlikte akademik eğitimin yanında kişisel, sosyal ve fiziksel gelişimlerine yönelik seramik, drama, tiyatro, zeka oyunları, spor, gezi, mutfak, fen, bilim, ekoloji, görsel sanat, el sanatları ve yabancı dil gibi birçok eğlenceli aktivite yapılmaktadır.
Gün boyunca çocuklara sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek servisi yapılmaktadır. Yemekler okulun kendi yemekhanesinde hijyen koşullarına ve çocukların günlük olarak alması gereken besin değerlerine uygun olarak hazırlanmaktadır. Özel Yıldız Çocuklar Anaokulu'nda çocukları dönem boyunca gözlemleyen ve olumsuz durumlarda düzeltmeye yönelik çalışmalarda bulunan rehberlik öğretmeni bulunmaktadır. Rehber öğretmeni gözlemlerini düzenli olarak velilerle paylaşmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

- Gems ve High Scope

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (6)

 • f

  Büyük kızım bu okulda okudu. Ve gayet her durumdan memnun kaldık. Okul öncesi ve kuran eğitimi bir arada en güzel yanı bu bence Şimdi 2. Çocuğum 5 yaşında ve gene seyran hanımın şefkatli kollarına teslim ettik. Emeginize sağlık

 • BE

  Başta sevgili Müdiremiz Seyran YILDIZ olmak üzere tüm kadrosuna sonsuz teşekkürler. 2 evladımı bu kuruma verdim temel yapılarını çok güzel oluşturdular. Sosyal içerikli olsun manevi değerler eğitiminde olsun her yönde çok iyi bir eğitim aldılar büyük kızımın meyvelerini ilk öğretime başladığında almaya başladım halen devam ediyor. küçük kızım bu yıl mezun oldu onunda başarılarını göreceğiz İnşallah. okul öncesi eğitimin en az 2 yıl olmasını söylerken Müdiremiz ben 1 yılda olur diyordum oluyor fakat 2 yıl gerçekten temel taşlar oturmuş oluyor. İlçesinde rakipsiz tek okul diyebilirim Seyran hanımın disiplinli, öz güven verici- denetleyici ve sevgi dolu çalışması ekibine de yansıyor. herkese gözü kapalı çocuklarını teslim edebileceklerini özellikle tavsiye ediyorum.

 • ET

  Bir akrabamızın yönlendirmesiyle kayıt olmaya gittik. Bizi çok güzel karşıladılar. Ve bu zaman kadar verilen sözlerin hep arkasında durarak gerçekleştiriyorlar. Özellikle çocuğumuzun sosyal becerilerindeki gelişmeye yardımcı olmaları bizi çok mutlu etti. Çevrede bir çok okul var ama yıldız çocuklar gerçekten ilgili sevgili ve çocuklar için çok eğlenceli bir ortam kuruyorlar. yaşayarak uygulayarak öğreniyorlar.

 • ŞŞ

  Çocukların yeteneklerini önemseyen üzerinde duran bir anlayışları var. Biz bu açıdan çok sevdik . Ayrıca velilerle iletişimi yüksek.

 • ab

  okulunuzu,şefkatli öğretmenlerinizi, verdiğiniz eğitimi beğeniyorum. Çocuğunuzu gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz.

 • ag

  Yaklaşık bir yıldır sizinleyiz. Gözümüz arkada kalmadan güvenle oğlumu size emanet ediyorum. Emeğinize sağlık, teşekkürler...

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yıldız Çocuklar Anaokulu İletişim Bilgileri

75. Yıl Mahallesi, 1318 Sokak, No:21, Sultangazi / İstanbul
0 212 963 2075
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum