fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Ankara Beypazarı Özel Okulları

Ankara'nın Beypazarı ilçesinde faaliyetlerini sürdüren özel okul ve kolejlerin ayrıntılı tüm bilgilerine ulaşarak, aradığınız kriterleri karşılayan kurumları hemen bulabilirsiniz. Beypazarı özel okullar listesi üzerinden merak ettiğiniz soruların cevaplarına kolayca ulaşarak çocuğunuz kaliteli bir eğitim alması adına bu kurumları tercih edebilirsiniz. Ezberden uzak bir eğitim anlayışla yollarına devam eden kurumlar, alanında uzman öğretmenlerle hizmet vermektedir. Sizler de okul profillerinde yer alan numaralardan kurumlarla iletişim kurabilir, kayıt görüşmesi gerçekleştirmek adına randevu talep edebilirsiniz.


Özel Beypazarı okullarının; bina ve sınıf görsellerine göz atarak kurumların genel görünüşleri ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Ortalama sınıf mevcutları bölgedeki okullarda düşük tutulmaktadır. Bu sayede öğretmenler öğrencilerle tek tek ilgilenebilme şansı yakalamakta ve hiçbir öğrenci derslerde geri kalmamaktadır. Öğrenciler için evlerine yakın kurumlar zaman kaybı yaşamadan okullarına ulaşabilmelerini sağlamaktadır. Okulların haritadaki konumlarına ulaşabilir, evinize en yakın özel okulları keşfedebilirsiniz. Beypazarı kolejleri, anaokulundan lise seviyesine kadar bütünleşik bir yapı içerisinde eğitim vermektedirler. Bu da öğrencilerin kurum değiştirmek zorunda kalmadan üniversiteye kadar tek bir okulda eğitim alabilmelerinin önünü açmaktadır. Özel okulların; adreslerine, iletişim bilgilerine, öğrencilere sundukları fiziksel imkanlarına, kulüp çeşitliliklerine, giriş ve çıkış saatlerine göz atarak tercihinizi hemen yapabilirsiniz.


Veli yorumları tarafsız gözler eşiliğinde okulları yakından tanımanıza yardımcı olmaktadır. Kurumların arta ve eksi yönleriyle bilgi sahibi olmak ve kurumların çocuğunuza uygun olup olmadığına karar vermek için bu yorumları okuyabilirsiniz. Beypazarı özel okulları eğitim ücretleri, bölgedeki kurum sayısı az olduğundan dar bir aralıktadır. Özel okul ortalama fiyatlarını profil sayfalarından öğrenebilir, bütçenize uygun kurumları belirleyebilirsiniz. Ayrıca okulların erken kayıt dönemlerine ulaşarak bu dönemlerde kayıt gerçekleştirebilir, avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.


4 okul bulundu.
Özel Beypazarı Gözdem Anaokulu Özel Okul
Beypazarı / Hacıkara Mah.
Özel Beypazarı Gözdem Anaokulu

Özel Beypazarı Gözdem Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Beypazarı Süleymaniye Eğitim Kurumları İlkokulu Özel Okul
Beypazarı / Başağaç Mah.
Özel Beypazarı Süleymaniye Eğitim Kurumları İlkokulu

Özel Beypazarı Süleymaniye Eğitim Kurumları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Elif Ertürk Anadolu Lisesi Özel Okul
Beypazarı / Başağaç Mah.
Özel Elif Ertürk Anadolu Lisesi

Özel Elif Ertürk Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Beypazarı Süleymaniye Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Beypazarı / Başağaç Mah.
Özel Beypazarı Süleymaniye Eğitim Kurumları Ortaokulu

Özel Beypazarı Süleymaniye Eğitim Kurumları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ankara Beypazarı Özel Okulları

Özel Beypazarı okullarının; eğitim ücretlerine, veli yorumlarına, bursluluk sınav tarihlerine ve erken kayıt dönemlerine kolayca ulaşın.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum