fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Ankara Kazan Özel Okulları

Ankara'nın Kazan ilçesi devlet okullarının yoğun olarak eğitim hizmeti sağladığı bir bölgede olsa da ilçede bazı özel okullarda alanında uzman öğretmenlerle hizmet sağlamaktadırlar. Kazan özel okulları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz sizler için hazırladığımız listelerde yer alan okul profillerine göz atabilirsiniz. Çocuğunuz için en iyi özel okulu bulmak için kurumları tek tek gezmeden aklınızdaki sorulara cevap bulabilir, filtrelemeler yaparak kriterlerinize uygun olan kurumlarla iletişime geçebilirsiniz.


Kazan özel okullarının; adreslerine, sınıf ve bahçe fotoğraflarına, fiziksel imkanlarına, yabancı dil olanaklarına, kulüp çeşitliliğine, ortalama sınıf mevcutlarına, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfadan ulaşabilirsiniz. İlçede eğitim veren kurumlar öğrencilerinin akademik açıdan donanımlı bireyler olarak hayata katılmalarını amaçlamaktadır. Bu amaca uygun olarak bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak hizmet veren Kazan kolejleri öğrencilerinin fiziksel gelişimlerine de destek olacak etkinlikler düzenlemektedir. Böylece öğrenciler yoğun ders çalışma temposundan sıyrılarak kafalarını dağıtmaya fırsat bulmaktadırlar. Kurumlarda bulunan rehber öğretmenler eğitimin her kademesinde öğrencilerin soruları ile yakından ilgilenmekte ve çözüm yolları bulmak adına çaba sarf etmektedir. Sizler de evinize en yakın özel okulları kolayca keşfedebilir, servis ücreti ödemek zorunda kalmadan kayıt gerçekleştirebilirsiniz.


Kazan özel okul fiyatları bölgedeki kurum sayısının az olmasından dolayı dar bir aralıktadır. Okulların ortalama eğitim ücretlerine göz atarak bütçenize uygun olan kurumları belirleyebilir, erken kayıt dönemlerine ulaşarak avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Okul arayışında olan ailelerin dikkat ettiği konulardan biri de veli yorumlarıdır. Bu yorumlar kurumları daha önce tecrübe etmiş ebeveyn ve öğrenciler tarafından yapılmaktadır. Profil sayfalarından bu yorumları okuyarak okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.


5 okul bulundu.
Özel Kazan Gülveren Anaokulu Özel Okul
Kazan / Satıkadın Mah.
Özel Kazan Gülveren Anaokulu

Bulunduğu bölgedeki özel okullara nazar ile imkanları geniş etkinlikleri gezileri zeka oyunları ebru vb.sanat atölyeleri...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Kahramankazan Kocatepe Okulları İlkokulu Özel Okul
Kazan / Atatürk Mah.
Özel Kahramankazan Kocatepe Okulları İlkokulu

Özel Kahramankazan Kocatepe Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Kahramankazan Kocatepe Okulları Anaokulu Özel Okul
Kazan / Atatürk Mah.
Özel Kahramankazan Kocatepe Okulları Anaokulu

Özel Kahramankazan Kocatepe Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Kahramankazan Kocatepe Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Kazan / Atatürk Mah.
Özel Kahramankazan Kocatepe Okulları Anadolu Lisesi

Özel Kahramankazan Kocatepe Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Kahramankazan Kocatepe Okulları Ortaokulu Özel Okul
Kazan / Atatürk Mah.
Özel Kahramankazan Kocatepe Okulları Ortaokulu

Özel Kahramankazan Kocatepe Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00

Ankara Kazan Özel Okulları

Kazan özel okullarının; fiyatlarına, veli yorumlarına, erken kayıt dönemlerine ve bursluluk sınav tarihlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşın.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum