fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Ankara Çubuk Özel Okulları

Ankara'nın sakin ilçelerinden biri olan Çubuk'ta faaliyet gösteren özel okul ve kolejlerin yer aldığı listelerimiz üzerinden kurumların ayrıntılı tüm bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Toplumda söz sahibi olabilecek, donanımlı bireyler yetiştiren Çubuk özel okulları, Türkiye'nin önemli üniversitelerine öğrenci yetiştirmekte ve bu özelliği ile velilerin ve öğrencilerin dikkatini çekmektedir. Aileler okul arayışlarında kurumları tek tek gezerek detaylı bilgi sahibi olmayı istemekte ve bu durum zaman kaybına neden olmaktadır. Bölgenizde bütün okullarla ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarına profil sayfalarından ulaşarak aradığınız kriterleri karşılayan eğitim kurumlarını keşfedebilirsiniz.


Değişen eğitim dinamiklerini yakından takip eden Çubuk kolejleri, yenilikçi teknolojileri eğitim de etkin bir şekilde kullanmakta ve öğrencilerin deneyerek, yaşayarak öğrenmelerini amaçlamaktadır. Her öğrencisinin öğrenme sürecinin, ilgi ve yeteneklerinin farklı olduğunun bilincinde olan kurumlar, bireysel farklılıkları göz önünde bulundurmaktadır. Ortalama sınıf mevcutları düşük olduğundan öğretmenler her öğrenci ile birebir ilgilenebilmekte bu da öğrencilerin hiçbir dersten geri kalmamalarını sağlamaktadır. Çubuk özel okulları sundukları fiziksel imkanlarla öğrencilerin bedensel ve sosyal gelişimlerinin de sağlıklı bir şekilde ilerlemesini hedeflemektedir. Sizler de evinize en yakın eğitim kurumlarını bulmak ve iletişime geçerek kayıt bilgisi almak isterseniz profillerde yer alan numaralardan okullarla iletişime geçebilirsiniz.


Çubuk'taki özel okullar öğrencilerini yalnızca MEB'in gerçekleştirdiği sınavlara değil hayata hazırlamaktadır. Bölgede hizmet veren kurumlar; sorumluluk sahibi, analiz yapabilen, yenilikçi, problem çözebilen, pratik düşünebilen, milli ve manevi değerlerine saygılı bireyleri topluma kazandırmaktadır. Bunun yanında okullar verdikleri yabancı dil eğitimi ile de kendilerini bu dillerle rahatça ifade edebilen ve dünya ile iletişim kurabilen bireyler yetiştirmektedir. Çubuk'taki kolejlerin; adreslerine, iletişim bilgilerine, fotoğraf galerilerine, ortalama sınıf mevcutlarına, haritadaki konumlarına, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden hemen ulaşabilirsiniz. Profillerde yer alan ve okulları tarafsız gözlerden tanımanıza olanak sağlayan veli yorumlarını okuyabilir, çocuğunuz için en iyi eğitim kurumunu seçebilirsiniz.


Okul fiyatları genellikle verilen eğitimin kalitesine, kulüp çeşitliliğine ve fiziksel olanaklara bağlı olarak değişmektedir. Çubuk özel okul fiyatları ise bölgedeki eğitim kurumlarının sayısının az olmasından dolayı dar bir aralıkta yer almaktadır. Kurumların ortalama eğitim ücretlerine profil sayfalarından öğrenebilir, bütçenize uygun okullarla görüşebilirsiniz.


16 okul bulundu.
Özel Hedefim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çubuk / Cumhuriyet Mah.
Özel Hedefim Koleji Anadolu Lisesi

Kızım ilkmezunu bu okulun biz memnunduk emegi gecen herkese tesekkur ederim.

Özel Başak Pınar Çocuk Kreşi Anaokulu Özel Okul
Çubuk / Yıldırım Beyazıt Mah.
Özel Başak Pınar Çocuk Kreşi Anaokulu

Durmadan gece gündüz çalışarak yeni haline getirdiğiniz okulumuzun içinde bulunduğumuz yeni eğitim yılında yeni yavrucu...

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Op. Dr. Özlem Dikmetaş Anaokulu Özel Okul
Çubuk / Fatih Mah.
Özel Op. Dr. Özlem Dikmetaş Anaokulu

Hiç bir fedakarlıktan kaçınmayarak çocuklarımızın gelişiminde büyük rol oynayan sizlere çok şey borçluyuz.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Çubuk Gülveren Anaokulu Özel Okul
Çubuk / Yavuzselim Mah.
Özel Çubuk Gülveren Anaokulu

İki sene önce bu okul ile tanışma şansım oldu her konuda kendini geliştirmiş bir okul eğitimi öğretmenleri ilgileri müke...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Muradiye Aksoy İlkokulu Özel Okul
Çubuk / Barbaros Mah.
Özel Muradiye Aksoy İlkokulu

Özel Muradiye Aksoy İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çubuk Mektebim Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Çubuk / Atatürk Mah.
Özel Çubuk Mektebim Koleji Fen Lisesi

Özel Çubuk Mektebim Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:00
Özel Muradiye Aksoy Ortaokulu Özel Okul
Çubuk / Barbaros Mah.
Özel Muradiye Aksoy Ortaokulu

Özel Muradiye Aksoy Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Muradiye Aksoy Anaokulu Özel Okul
Çubuk / Barbaros Mah.
Özel Muradiye Aksoy Anaokulu

Özel Muradiye Aksoy Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Yükselen Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Çubuk / Fatih Mah.
Özel Yükselen Koleji Fen Lisesi

Özel Yükselen Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çubuk Mektebim Koleji Anaokulu Özel Okul
Çubuk / Atatürk Mah.
Özel Çubuk Mektebim Koleji Anaokulu

Özel Çubuk Mektebim Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:00
Özel Çubuk Mektebim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çubuk / Atatürk Mah.
Özel Çubuk Mektebim Koleji Ortaokulu

Özel Çubuk Mektebim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yükselen Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çubuk / Fatih Mah.
Özel Yükselen Koleji Anadolu Lisesi

Özel Yükselen Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çubuk Mektebim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çubuk / Atatürk Mah.
Özel Çubuk Mektebim Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çubuk Mektebim Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:00
Özel Çubuk Mektebim Koleji İlkokulu Özel Okul
Çubuk / Atatürk Mah.
Özel Çubuk Mektebim Koleji İlkokulu

Özel Çubuk Mektebim Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:00
Özel Günışığı Çocuk Akademisi Özel Okul
Çubuk / Yıldırım Beyazıt Mah.
Özel Günışığı Çocuk Akademisi

Özel Günışığı Çocuk Akademisi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Çiğtanem Kreş ve Anaokulu Özel Okul
Çubuk / Cumhuriyet Mah.
Özel Çiğtanem Kreş ve Anaokulu

Özel Çiğtanem Kreş ve Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

Ankara Çubuk Özel Okulları

Çubuk kolejleri ve özel okullarının; fiyatlarına, veli yorumların, bursluluk sınav tarihlerine ve daha birçok detaylı bilgisine tek bir sayfa üzerinden ulaşın.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum