fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Ankara Gölbaşı Özel Okulları

Geniş bahçeleri ve yeşil alanları ile dikkat çeken Gölbaşı özel okulları velilerin talep ettiği kurumlar olmakta ve üniversiteye yerleştirme oranları ile öğrencilerin hayallerini gerçekleştirmelerini kolaylaştırmaktadır. Her biri alanlarında uzman ve tecrübeli öğretmenlerle eğitim veren okullar çocukların her türlü eğitim ihtiyacını karşılayacak donanıma sahiptirler. Gölbaşı kolejleri de anaokulu seviyesinden başlayarak lise de dahil olmak üzerek bütün eğitim kademelerinde hizmet sağlamaktadırlar. Böylece öğrenciler kurum değiştirip uyum sorunu yaşamak zorunda kalmadan tek bir okulda eğitimine devam edebilmektedir. Çocuğunuz için en iyi okulları bulmak ve bu kurumların detaylı bilgilerine ulaşmak için profil sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.


Gölbaşı özel okulları; sorumluluk sahibi, eleştirel düşünebilen, problemler karşısında çözüm odaklı, topluma fayda sağlayan, milli ve manevi değerlerine saygılı, üretken bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Öğrenciler için her türlü ayrıntının düşünülmüş olduğu okullarda; kapalı spor salonları, yüzme havuzları, sanat ve müzik atölyeleri bulunmaktadır. Bu sayede öğrenciler akademik gelişimlerinin yanında ilgi ve yeteneklerini keşfedip geliştirebilmektedir. Gölbaşı özel okulları eğitimdeki değişimlere ve yeniliklere ayak uyduran okullar kendilerini güncel tutarak 21. yüzyılın gereksinimlerini bünyesinde barındıran, donanımlı öğrencileri topluma kazandırmaktadır. İngilizce eğitimi ile öğrencilerinin dünya ile iletişim kurabilen yeterliliğe sahip olmasını hedefleyen okulları aynı zamanda ikinci bir yabancı dil eğitimi de vermektedir. Sizler de aradığınız kriterlere uygun okulları hemen listeleyebilir, kurumları arayarak kayıt görüşmesi için randevu talep edebilirsiniz.


Gölbaşı özel okulları, öğrencilerin kaliteli eğitim ortamlarında ayrıcalıklı bir öğrenim süreci yaşaması adına faaliyet programlarını detaylandırmaktadır. Yenilikçi eğitim anlayışından hareketle öğrencilere 21. yüzyıl gereksinimlerini kazandırmaktadır. Bölgede adından söz ettirmiş pek çok kurum yer almaktadır. Sağladığı eğitim hizmeti ile velilerin de takdirini kazanan Gölbaşı özel okulları, öğrencilerin sağlıklı bir öğrenim süreci yaşaması adına faaliyetlerini sürekli olarak güncel tutmaktadır. Öğrencilerin zihinsel, fiziksel ve duygusal olarak her noktadan gelişimine olanak sağlamaktadır. Başarılı bireyleri hayata hazırlama konusunda uyguladığı eğitim programları ile öğrencilerin başarı katsayısını maksimum seviyelere çıkarmaktadır.


Gölbaşı özel okulları yabancı dil eğitimine ağırlıklı olarak önem vermektedir. Çağın ihtiyaçlarından birisi haline gelen dil bilgisi eğitimi, bölgedeki tüm özel okullarda verilmektedir. Kurumlar öncelikli olarak İngilizce dil eğitimine ağırlık vermektedir. Öğrencilerin bulundukları her ortamda kendilerini net ve doğru ifade edebilmesi adına interaktif eğitim yaklaşımları düzenlenmektedir. Bölgedeki bazı okullar, İngilizcenin yanı sıra ikinci bir yabancı dil imkanı ile öğrencilerin gelişimine katkıda bulunabilmektedir. Bazı kurumlar öğrencilere seçme hakkı sunarak ikinci yabancı dil eğitimi almasına da olanak sağlayabilmektedir.


Gölbaşı kolejlerinin; bina ve sınıf fotoğraflarına, fiziksel olanaklarına, tanıtım yazılarına, adreslerine, iletişim bilgilerine, ortalama sınıf mevcutlarına, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı tüm bilgileri inceledikten sonra okullar arasında karşılaştırmalar yapabilir, kriterlerinizi karşılayan okulları hemen keşfedebilirsiniz. Gölbaşı'ndaki özel okulları daha önce tecrübe etmiş ve okul hakkında bilgi sahibi olan ebeveynler tarafından yapılan veli yorumları, sizlere rehberlik edebilecek niteliktedir. Bu yorumları okul profillerinden okuyarak kurumların artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.


Gölbaşı özel okul fiyatları ailelerin kolaylıkla tercih edebileceği aralıklarda yer almaktadır. Hemen okulların aylık ortalama eğitim ücretlerine ve yemek fiyatlarına ulaşarak bütçenize uygun kurumları keşfedebilirsiniz. Bunun yanında kolejler ve özel okullar erken kayıt dönemleri düzenlemekte bu süreçte kayıt olan ailelere çeşitli oranlarda indirimler sağlamaktadır. Avantajlı fiyatlardan faydalanmak için hemen okullarla iletişime geçebilirsiniz.


76 okul bulundu.
Özel İncek Yöntem Amerikan Kültür Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Taşpınar Mah.
Özel İncek Yöntem Amerikan Kültür Koleji Anadolu Lisesi verified

Çocuğum 11. sınıf öğrencisi 2 yıldır okula devam ediyoruz. özellikle matematik derslerindeki gelişimi gözle görülür dere...

Diğer Okullar

Özel Gölbaşı Gülveren Anaokulu Özel Okul
Gölbaşı / Seğmenler Mah.
Özel Gölbaşı Gülveren Anaokulu

Verilen okul öncesinde ingilizce zekaoyunlari, kodlama eğitimi,değerler egitiminde doğruluk dürrüslük hürmeti öğrettiği...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Nesibe Aydın Okulları Gölbaşı İlkokulu Özel Okul
Gölbaşı / Karşıyaka Mah.
Özel Nesibe Aydın Okulları Gölbaşı İlkokulu

Akademik ve sosyal anlamda başarılı bir okul. saygın bir okul, hep böyle devam etmeleri dileğiyle.

Özel Tuna Akademi Anaokulu Özel Okul
Gölbaşı / Kızılcaşar Mah.
Özel Tuna Akademi Anaokulu

Okul hayatımıza sizinle başladığımız için çok şanslıyız. güvenilir, sevgi dolu bir yuva

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:15 - 18:00
Özel Bilnet Mogan Anaokulu Özel Okul
Gölbaşı / Gaziosmanpaşa Mah.
Özel Bilnet Mogan Anaokulu

Kızım adına gercekten cok mutluyum.tüm ögretmenlerin güler yüzlü olması,cocuklara olan yaklaşimlari gün geçtikçe kuruma...

Özel Bilnet Mogan İlkokulu Özel Okul
Gölbaşı / Gaziosmanpaşa Mah.
Özel Bilnet Mogan İlkokulu

Okulun genç dinamik bir kadrosu var.dolayısı ile öğrenci ile iletişimleri iyi.buda çocukların okula severek ve mutlu git...

Özel Gölbaşı Şefkat Dünyası Anaokulu Özel Okul
Gölbaşı / Eymir Mah.
Özel Gölbaşı Şefkat Dünyası Anaokulu

geçen dönem çocuğum sizlerle birlikteydi, ancak başka yere taşınmak durumunda olduğumuzdan başka bir kreşe gitmek zorun...

 • Yaş Aralığı:
  1.5 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Nesibe Aydın Okulları Gölbaşı Anaokulu Özel Okul
Gölbaşı / Karşıyaka Mah.
Özel Nesibe Aydın Okulları Gölbaşı Anaokulu

Fiziksel şartlar açısından donanımlı, eğitim kadrosun iyi, saygın bir kurum gönlünüz rahat olsun

 • Yaş Aralığı:
  4 - 5
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:20
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel İncek Anka Bilim Koleji Anaokulu Özel Okul
Gölbaşı / Kızılcaşar Mah.
Özel İncek Anka Bilim Koleji Anaokulu

Çocuğumu emanet ettiğim ve ilk yılında inanılmaz şeyler yaşatan, çocuğuma mutluluk veren, kendini geliştirmesini sağlaya...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 5
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:20
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Bilnet Mogan Ortaokulu Özel Okul
Gölbaşı / Gaziosmanpaşa Mah.
Özel Bilnet Mogan Ortaokulu

Tüm öğretmenlerden ve okuldan çok memnunuz . iyi bir seçim yaptığımızı düşünüyorum. öğrencilerle tek tek yakından ilgile...

Özel Mutluluk Adası Kreşi Özel Okul
Gölbaşı / Karşıyaka Mah.
Özel Mutluluk Adası Kreşi

Her kreşe ağlayarak giden oğlum mutluluk adasına başladıktan sonra okulda kalmak için ağlamaya başladı. fiziksel olanakl...

 • Yaş Aralığı:
  0 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Özgün Bilgi İlkokulu Özel Okul
Gölbaşı / Eymir Mah.
Özel Özgün Bilgi İlkokulu

Özel Özgün Bilgi İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel TED Ankara Koleji İlkokulu Özel Okul
Gölbaşı / Taşpınar Mah.
Özel TED Ankara Koleji İlkokulu

Ted standartları her şekilde bu şubede de devam ediyor. akadamik ve sosyal imkanlar çok fazla. ingilizce eğitim çok iyi,...

Özel TED Ankara Koleji Anaokulu Özel Okul
Gölbaşı / Taşpınar Mah.
Özel TED Ankara Koleji Anaokulu

Özel TED Ankara Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel İncek Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gölbaşı / Kızılcaşar Mah.
Özel İncek Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel İncek Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel İncek Okyanus Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Kızılcaşar Mah.
Özel İncek Okyanus Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel İncek Okyanus Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Muradiye İncek Sevgi Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gölbaşı / İncek Mah.
Özel Muradiye İncek Sevgi Koleji Ortaokulu

Özel Muradiye İncek Sevgi Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Darüşşifa Eymir Koleji İlkokulu Özel Okul
Gölbaşı / Eymir Mah.
Özel Darüşşifa Eymir Koleji İlkokulu

Özel Darüşşifa Eymir Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Muradiye İncek Sevgi Koleji Anaokulu Özel Okul
Gölbaşı / İncek Mah.
Özel Muradiye İncek Sevgi Koleji Anaokulu

Özel Muradiye İncek Sevgi Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel İncek Büyük Kolej Ortaokulu Özel Okul
Gölbaşı / Kızılcaşar Mah.
Özel İncek Büyük Kolej Ortaokulu

Özel İncek Büyük Kolej Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nesibe Aydın Okulları Gölbaşı Anadolu Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Karşıyaka Mah.
Özel Nesibe Aydın Okulları Gölbaşı Anadolu Lisesi

Özel Nesibe Aydın Okulları Gölbaşı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Nana Anaokulu Özel Okul
Gölbaşı / Kızılcaşar Mah.
Özel Nana Anaokulu

Özel Nana Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Özgün Bilgi Anadolu Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Eymir Mah.
Özel Özgün Bilgi Anadolu Lisesi

Özel Özgün Bilgi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tunafen Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gölbaşı / Şafak Mah.
Özel Tunafen Koleji Anadolu Lisesi

Özel Tunafen Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Zeytin Dalı Kreş Özel Okul
Gölbaşı / Eymir Mah.
Özel Zeytin Dalı Kreş

Özel Zeytin Dalı Kreş aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:15 - 18:40

Ankara Gölbaşı Özel Okulları

Gölbaşı kolejleri ve özel okullarının; fiyatlarını, veli yorumlarını, bursluluk sınav tarihlerini ve fiziksel imkanlarını tek bir sayfa üzerinden inceleyin.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum