fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Urla Özel Okulları

Urla, İzmir’in gelişmiş ilçelerinden biridir ve öğrencilere kaliteli bir eğitim sunan özel okullar burada bulunmaktadır. Son yıllarda artan nüfus ve talep doğrultusunda Urla ilçesinde pek çok özel okul hizmet vermeye başlamıştır. Bölgedeki eğitim kurumları arasında herkesin ihtiyacına ve bütçesine uygun bir seçenek bulunabilmektedir.


Urla özel okul fiyatları farklılık gösterebilir. Okul fiyatları; okulun hazırladığı imkanlar, eğitim olanakları, fiziki koşullar, konum ve diğer faktörlere göre belirlenmektedir. Bazı okullar, öğrencilerin başarısını ödüllendirmek için bursluluk ve kabul sınavları düzenlemektedir. Kurumlar, indirim ve erken kayıt avantajları ile öğrencilerin uygun fiyata eğitim görebilmesini destekleyebilmektedir.


Özel Urla okulları başarı sıralamaları; genellikle üniversiteye ve liseye yerleşme başarısı, merkezi sınav sonuçları ve öğrencilerin aldıkları ödüller gibi faktörlere göre belirlenmektedir. Ancak başarı sıralamaları, her zaman okulun eğitim kalitesini yansıtmayabilir. Okul tercihinde önemli olan, okulun öğrencilerine sunduğu eğitim kalitesi, eğitmen kadrosu, müfredatı ve hazırladığı sosyal-kültürel etkinliklerdir. Bu sebeple okul tercihi yaparken sadece başarı sıralamalarına değil, diğer faktörlere de dikkat etmek oldukça önemlidir.


Urla’daki özel okullar, kaliteli bir eğitim almak isteyen öğrenciler için harika bir seçenek sunmaktadır. Bu özel okullar; genellikle anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise seviyelerinde hizmet sağlamaktadır. Bu okulların birçoğu, modern bir eğitim ortamı sağlamak için teknolojik ekipmanları okul ortamlarında aktif olarak kullanmaktadır. Öğrencilerin eğitimlerine en iyi şekilde odaklanmalarına yardımcı olmak için sınıflarda genellikle mevcutlar sınırlı bir yapıda bulunmaktadır. Bu sayede öğretmenler, her öğrenciye birebir ilgi gösterebilmektedir. Okulların sunduğu sosyal etkinlikler ve kulüp faaliyetleri ile öğrencilerin yetenekleri geliştirilmekte ve öğrencilerin sosyal becerileri de arttırılmaktadır.


İzmir Urla Özel Okulları; eğitim müfredatının yanı sıra, birçok farklı ekstra etkinlik ve kulüp faaliyetleri ile öğrencilere geniş bir yelpaze sunmaktadır. Öğrenciler; okulun sunduğu sosyal etkinliklere katılabilmekte ve tiyatro, müzik, spor, sanat gibi farklı alanlarda etkin olarak çalışan öğrenci kulüplerine üye olabilmektedir. Bu kulüpler, öğrencilerin sosyal becerilerini geliştirirken aynı zamanda yeni ilgi alanları da keşfetmelerine olanak tanımaktadır.


Urla'da eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüren özel okullar, öğrencilerin dünya genelindeki gelişmelere ve farklı kültürlere açık olmalarını sağlamak amacıyla yabancı dil eğitimine de önem vermektedir. Urla Özel Okulları; İngilizce, Almanca ve Fransızca gibi farklı dillerde yabancı dil eğitimi vermektedir. Bu sayede öğrenciler, yabancı dilleri öğrenerek farklı kültürlere ve dünya görüşlerine açık hale gelmektedir.


Urla özel okul yorumları, okulu tecrübe edinen kişilerin okul hakkında düşüncelerini paylaştığı önemli bir kaynaktır. Okul.com.tr üzerinden bölgedeki tüm okulları tek bir listeleme sayfasında görüntüleyebilirsiniz. Listeleme sayfasında yer alan filtreleri kullanarak kriterlerinize uyan kurumları inceleyebilir, dilediğiniz kurumlarla anında iletişime geçebilirsiniz.

16 okul bulundu.
Özel Pembe Düşler Anaokulu Özel Okul
Urla / Yenikent Mah.
Özel Pembe Düşler Anaokulu

Bizim sizi tercih etmemizdeki doğruluk payını ; eğitim sisteminiz, çocuklara olan yaklaşımınız ve çocuğumdaki gelişim aç...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel İYTEV Yücel Tonguç İlkokulu Özel Okul
Urla / Zeytinalanı Mah.
Özel İYTEV Yücel Tonguç İlkokulu

Çocukların kişisel gelişimlerinin ne kadar önemli olduğunun farkındalar ve buna göre hareket ediyorlar. başarılılar da....

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:30
Özel İzmir Ted Koleji Ortaokulu Özel Okul
Urla / M.fevzi Çakmak Mah.
Özel İzmir Ted Koleji Ortaokulu

Özel İzmir Ted Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Ted Koleji İlkokulu Özel Okul
Urla / M.fevzi Çakmak Mah.
Özel İzmir Ted Koleji İlkokulu

Özel İzmir Ted Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çikolatam Anaokulu Özel Okul
Urla / Atatürk Mah.
Özel Çikolatam Anaokulu

Özel Çikolatam Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel İzmir Ted Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Urla / M.fevzi Çakmak Mah.
Özel İzmir Ted Koleji Anadolu Lisesi

Özel İzmir Ted Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Ted Koleji Anaokulu Özel Okul
Urla / M.fevzi Çakmak Mah.
Özel İzmir Ted Koleji Anaokulu

Özel İzmir Ted Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel İYTEV Yücel Tonguç Ortaokulu Özel Okul
Urla / Zeytinalanı Mah.
Özel İYTEV Yücel Tonguç Ortaokulu

Özel İYTEV Yücel Tonguç Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:30
Özel Bilimsev Koleji İlkokulu Özel Okul
Urla / Ovacık Mah.
Özel Bilimsev Koleji İlkokulu

Özel Bilimsev Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Bilimsev Koleji Ortaokulu Özel Okul
Urla / Ovacık Mah.
Özel Bilimsev Koleji Ortaokulu

Özel Bilimsev Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel İYTEV Yücel Tonguç Anaokulu Özel Okul
Urla / Kalabak Mah.
Özel İYTEV Yücel Tonguç Anaokulu

Özel İYTEV Yücel Tonguç Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:50
Özel Urla Lale Bahçesi Anaokulu Özel Okul
Urla / Hacı İsa Mah.
Özel Urla Lale Bahçesi Anaokulu

Özel Urla Lale Bahçesi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Bir Demet Sevgi Anaokulu Özel Okul
Urla / Hacı İsa Mah.
Özel Bir Demet Sevgi Anaokulu

Özel Bir Demet Sevgi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Urla Boğaziçi Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Urla / Yaka Mah.
Özel Urla Boğaziçi Koleji Anadolu Lisesi

Özel Urla Boğaziçi Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Urla Boğaziçi Koleji Ortaokulu Özel Okul
Urla / Yaka Mah.
Özel Urla Boğaziçi Koleji Ortaokulu

Özel Urla Boğaziçi Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilimsev Koleji Anaokulu Özel Okul
Urla / Ovacık Mah.
Özel Bilimsev Koleji Anaokulu

Özel Bilimsev Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30

İzmir Urla Özel Okulları

Özel Urla Okulları, özel okul teşvikleri, veli yorumları, okul fotoğrafları ve fiyatlarını inceleyerek size en uygun olanı bulun!
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum