fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Gaziemir Özel Okulları

Gaziemir'deki özel okullar arasında aradığınız her kritere uygun kurumlara rastlamanız mümkündür. Özel okul bakımından birçok farklılığı bünyesinde barındıran bölgede, farklı kültürlerden insanların yaşamasından dolayı okul imkanları bakımından çeşitlilik oldukça yüksek seviyelerdedir. Okul öncesinden liseye kadar bölgede aradığınız her okul kategorisine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gaziemir özel okulları arasından öğrenciniz için en uygun okulu Okul.com.tr üzerinden inceleyebilir, vakit kaybı yaşamadan aradığınız kriterlere uygun kurumları görüntüleyebilirsiniz.


Gaziemir kolejleri öğrencilerin eğitim hayatına atıldığı ilk adımından itibaren lise son sınıfa kadar kaliteli bir öğrenim sunmayı hedeflemektedir. Bu hedefleri doğrultusunda öğrencilerin gelişimini çeşitli eğitim yaklaşımları ile destekleyerek ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. Aileler tarafından da sıklıkla tercih edilen Gaziemir'deki kolejler eğitim alanındaki farklılıkları ile ön plana çıkmaktadır. Sınıflardaki öğrenci sayılarını minimum seviyelerde tutarak öğrencilerle birebir ilgilenilme olasılığını artırmaktadır. Okul öncesi dönemden itibaren bütünleşik bir sistemle ilerletilen eğitim programları doğrultusunda öğrencilerin gelişimi çok yönlü olarak sağlanmaktadır.


Gaziemir özel okul fiyatları her bütçeye hitap edebilecek şekilde ayarlanmaktadır. Okulların öğrencilere sunduğu eğitim farklılıklarına, hizmetlere ve çalışmalarla doğru orantıda artan ücretler geniş bir aralığa yayılmaktadır. Gaziemir kolejleri ve özel okulları arasında indirimli kurumları görüntülemek için Okul.com.tr'nin oluşturduğu listeleme sayfalarını inceleyebilirsiniz. Gaziemir'deki özel okullar yenilikçi eğitim yaklaşımları ile öğrencilerin gelişimlerine doğrudan fayda sağlayabilmektedir. Çağın gerekliliklerini öğrencilere en doğru biçimde aktarmak amacı ile alanlarında uzman akademik kadrosu ile çok yönlü bir eğitim hizmeti sağlamaktadır. Başarılı ve donanımlı bireyler yetiştirmek adına öğrencilerin en doğru eğitim ortamlarında öğrenim hayatını sürdürmesini desteklemektedir.


Bölgede 1 yaşından itibaren hizmet sağlayan anaokullarının beraberinde, 18 yaşını doldurmuş fakat eğitim hayatını tamamlayamamamış bireylerin lise diploması kazanmasını destekleyen akşam liselerine kadar birçok kurum bulunmaktadır. Özel okul bünyesinde ve kolej bünyesinde eğitim sağlayan kurumlar arasından öğrenciniz için veya kendiniz için en uygun okulu görüntüleyin! Okul.com.tr'nin oluşturduğu Gaziemir özel okulları listesi üzerinden bölgedeki tüm okulları inceleyebilir, kriterlerinize uygun kurumlarla anında iletişime geçebilirsiniz.

68 okul bulundu.
Özel Deniz Kızı Anaokulu Özel Okul
Gaziemir / Gazi Mah.
Özel Deniz Kızı Anaokulu

Gaziemide anaokulu arıyorsanız şiddetle tavsiye edebileceğim tek yer kızım 3 yaşından ilkokula gidene kadar hayal dünyas...

Özel Gaziemir Penguen Anaokulu Özel Okul
Gaziemir / Gazi Mah.
Özel Gaziemir Penguen Anaokulu

Kızımı gözüm kapalı emanet ediyorum,kızımda okulunu o kadar seviyorki hafta sonu bile okula gitmek istiyor. öğretmenleri...

Özel Gaziemir Ataışığı Anaokulu Özel Okul
Gaziemir / Gazi Mah.
Özel Gaziemir Ataışığı Anaokulu

Gaziemirde ikamet eden anne babalara gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğimiz bir kreş.asiye hocam ve öğretmen arkadaşl...

Özel Rota Koleji Gaziemir İlkokulu Özel Okul
Gaziemir / Gazi Mah.
Özel Rota Koleji Gaziemir İlkokulu

Eğitim ve sportif alanında çok başarılar.

Özel Papatya Anaokulu Özel Okul
Gaziemir / Fatih Mah.
Özel Papatya Anaokulu

Kres alanininda da ana okul alanindada cok basarili guvenilir bir egitim alani gerek yoneticileri olsun gerek egitimcil...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Minik Uğur Böceğim Anaokulu Özel Okul
Gaziemir / Irmak Mah.
Özel Minik Uğur Böceğim Anaokulu

Aile sicakligi var cocuklarda bunu hissediyo cocuklarin herseyiyle ilgileniyolar hasta atesli cocuklarin ilac saatlerine...

Özel Balım Anaokulu Özel Okul
Gaziemir / Atıfbey Mah.
Özel Balım Anaokulu

4 yıl önce anaokulu arayışına girdiğimde yine tavsiye üzerine gidip görüştüğüm bir okuldu . hayatımda iyi ki dediğim şey...

Özel Gaziemir Tekfen Koleji İlkokulu Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel Gaziemir Tekfen Koleji İlkokulu

"eğitim eğitimcilerin işidir" sloganıyla özel okul hizmetini hakkını vererek yerine getiren, temizlik görevlisinden idar...

Özel Denizkızı Anaokulu Özel Okul
Gaziemir / Atıfbey Mah.
Özel Denizkızı Anaokulu

En değerli varlıklarımıza katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz. eğer ki soran olursa okul öncesin de 10 numara ;)

Özel Aslan Kral Anaokulu Özel Okul
Gaziemir / Zafer Mah.
Özel Aslan Kral Anaokulu

Hem çocuklarımıza aile sıcaklığı veriyor hem de kuralları çok iyi bir şekilde öğretiyorsunuz, eğlenirken öğreniyorlar.he...

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
Özel Gaziemir Çağdaş Eğitim Koleji Anaokulu Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel Gaziemir Çağdaş Eğitim Koleji Anaokulu

Özel Gaziemir Çağdaş Eğitim Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Elçin Tün Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Atıfbey Mah.
Özel Elçin Tün Anadolu Lisesi

Özel Elçin Tün Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziemir Tekfen Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Dokuz Eylül Mah.
Özel Gaziemir Tekfen Koleji Anadolu Lisesi

Özel Gaziemir Tekfen Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kent Koleji Gaziemir Ortaokulu Özel Okul
Gaziemir / Beyazevler Mah.
Özel Kent Koleji Gaziemir Ortaokulu

Özel Kent Koleji Gaziemir Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziemir Oğuz Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Gazi Mah.
Özel Gaziemir Oğuz Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Gaziemir Oğuz Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İleri Bilim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gaziemir / Fatih Mah.
Özel İleri Bilim Koleji Ortaokulu

Özel İleri Bilim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İsabet Okulları Gaziemir İlkokulu Özel Okul
Gaziemir / Irmak Mah.
Özel İsabet Okulları Gaziemir İlkokulu

Özel İsabet Okulları Gaziemir İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Gaziemir AKD Kids Anaokulu Özel Okul
Gaziemir / Sevgi Mah.
Özel Gaziemir AKD Kids Anaokulu

Özel Gaziemir AKD Kids Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel İzmir Ortaokulu Özel Okul
Gaziemir / Sevgi Mah.
İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel İzmir Ortaokulu

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Özel İzmir Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kent Koleji Gaziemir Anaokulu Özel Okul
Gaziemir / Beyazevler Mah.
Özel Kent Koleji Gaziemir Anaokulu

Özel Kent Koleji Gaziemir Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gaziemir / Sevgi Mah.
Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji Ortaokulu

Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kent Koleji Gaziemir Anadolu Lisesi Özel Okul
Gaziemir / Beyazevler Mah.
Özel Kent Koleji Gaziemir Anadolu Lisesi

Özel Kent Koleji Gaziemir Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziemir Bebek Akademisi Kreşi Özel Okul
Gaziemir / Atıfbey Mah.
Özel Gaziemir Bebek Akademisi Kreşi

Özel Gaziemir Bebek Akademisi Kreşi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  0 - 6
Özel Taktik Akademi Ortaokulu Özel Okul
Gaziemir / Gazi Mah.
Özel Taktik Akademi Ortaokulu

Özel Taktik Akademi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gaziemir Özel Okulları

Gaziemir özel okullarının ve kolejlerinin; eğitim ücretlerine, fotoğraf galerilerine, bursluluk sınavlarına ve erken kayıt dönemlerine hemen göz atın.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum