fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Balçova Özel Okullar

İzmir Balçova’da yaşayan veya bu bölge içerisinde çocuğu için okul arayan veliler için hazırladığımız liste içerisinde birçok özel okul bulunmaktadır. İzmir Balçova’da teker teker okul arayıp zaman kaybetmek yerine, İzmir Balçova Özel Okulları listesi içerisindeki okul profillerini inceleyip istek, beklenti ve kriterlerinize göre filtreleme yaparak sizler için en uygun okulu bulabilirsiniz.


Balçova Özel okulları listemiz içerisindeki profillerde, bu bölgelerdeki okulların fotoğraflarını, adres bilgilerini, okulun fiziksel olanaklarını, eğitim modelini, eğitim verdiği yabancı dil bilgisini öğrenebilirsiniz. İzmir Balçova bölgesinde birçok köklü özel okul bulunmaktadır. Bu bölgede yaşayan veya bu bölgedeki okulları tercih eden aileler için çeşitli okul opsiyonu sunulmaktadır. Kendini kanıtlamış bu okullar, günümüz gereksinimlerine uygun, öğrenci merkezli bir eğitim anlayışı benimsemektedir. Sundukları bu eğitim sistemi ile öğrenciler, alanında uzman ve tecrübeli öğretmen kadrosundan aldıkları eğitimler sayesinde özgüvenli, araştıran, sorgulayan, çözüm odaklı, mutlu, başarılı ve kendinden emin lider bireyler olarak yetiştirilmektedir.


Eğitimin temeli, sonraki adımların sağlam atılması adına sağlam bir şekilde verilmelidir. Bu doğrultuda geleceğe başarılı, özgüvenli, saygılı, sağduyulu, her bakımdan donanımlı, dil yeteneği gelişmiş öğrenci hazırlamayı hedefleyen İzmir Balçova Özel Okulları, kendini yenileyen bir sisteme sahiptir. Sosyal, kültürel, sportif ve fiziksel aktiviteler yaparak bu dallarda başarılı bireyler yetiştirmeyi hedefleyen bu kurumlar, verdikleri eğitim ile de akademik alanda başarılı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Her kültüre, bütçeye ve eğitim anlayışına uygun çeşitli okul seçenekleriyle sizlere geniş bakış açısı sunmakta ve karar vermenizde kolaylık sağlamaktadır. Bunun için listelerimizi inceleyip, objektif veli yorumlarını okuyup, okulların donanım bilgileri ve fotoğraf galerilerini ziyaret edebilirsiniz.


Balçova bölgesinde yaşayıp ilgi, istek ve beklentileri doğrultusunda aradığı okulu bulmanızı kolaylaştırmak için hazırladığımız listede, okul profillerini inceleyerek okullar hakkında daha detaylı bilgilerden, okul görsellerine, okulların bulundukları bölgelerden, öğrencilere sundukları imkanlara ve okulların fiyatlarına kadar birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.


Balçova Özel Okullarını tercih etmiş veliler tarafından yapılan yorumları inceleyip, bu okulların öğrencilere neler kazandırdıklarını öğrenebilir ve şeffaf yorumları göz önünde bulundurarak okullar arasında bir filtreleme yapabilirsiniz. Yaptığınız filtrelemeden sonra sizin için en uygun okullarla iletişim kurabileceğiniz bilgilere okul profillerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sizlere sunduğumuz eğitim danışmanlarımızla iletişime geçerek sizlere daha detaylı bilgi vermelerini talep edebilirsiniz.


Balçova'ya yakın bir ilçe olan Karabağlar'daki özel okullarına da hemen göz atabilir, ayrıntılı tüm bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

16 okul bulundu.
Özel Oyun Dünyası Anaokulu Özel Okul
Balçova / Eğitim Mah.
Özel Oyun Dünyası Anaokulu

2 yıldır oğlum bu okulda inanılmaz güzel bir okul.öğretmenler son derece ilgili alakalı ve alanlarında uzman kişiler.biz...

Özel Balçova AKD Kids Anaokulu Özel Okul
Balçova / Korutürk Mah.
Özel Balçova AKD Kids Anaokulu

Bir süre bu okulda öğretmendim. işimden dolayı birçok anaokulu görme fırsatım oldu. gerek eğitim kadrosu, gerek eğitim m...

Özel Pırıltı Anaokulu Özel Okul
Balçova / Teleferik Mah.
Özel Pırıltı Anaokulu

Sayenizde oğlumuzda çok büyük ve olumlu gelişmeler var emeklerinize sağlık okulumuzu çok seviyoruz.

Özel Balçova Akıl Küpü Anaokulu Özel Okul
Balçova / Çetin Emeç Mah.
Özel Balçova Akıl Küpü Anaokulu

Çocuğunuzu kesinlikle güven içinde emanet edebilirsiniz.. süper bi okul tavsiye ediyorum

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Sarı Papatya Anaokulu Özel Okul
Balçova / Teleferik Mah.
Özel Sarı Papatya Anaokulu

Oldukça ilgili, şevkatli öğretmenleri var. temizlik konusunda hassas, oyuncakları çeşitli ve yeni. yemekleri her gün ken...

Özel Oğuzhan Özkaya Balçova Ortaokulu Özel Okul
Balçova / Teleferik Mah.
Özel Oğuzhan Özkaya Balçova Ortaokulu

Özel Oğuzhan Özkaya Balçova Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Neşeli Fil Anaokulu Özel Okul
Balçova / Korutürk Mah.
Özel Neşeli Fil Anaokulu

Özel Neşeli Fil Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Mandalina Bahçesi Anaokulu Özel Okul
Balçova / Korutürk Mah.
Özel Mandalina Bahçesi Anaokulu

Özel Mandalina Bahçesi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Deniz Işıltısı Anaokulu Özel Okul
Balçova / Fevzi Çakmak Mah.
Özel Deniz Işıltısı Anaokulu

Özel Deniz Işıltısı Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel İlk Atılım Anaokulu Özel Okul
Balçova / Korutürk Mah.
Özel İlk Atılım Anaokulu

Özel İlk Atılım Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Balçova Boncuk Çocuk Anaokulu Özel Okul
Balçova / Eğitim Mah.
Özel Balçova Boncuk Çocuk Anaokulu

Özel Balçova Boncuk Çocuk Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çizgi Film İnciraltı Anaokulu Özel Okul
Balçova / İnciraltı Mah.
Özel Çizgi Film İnciraltı Anaokulu

Özel Çizgi Film İnciraltı Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Balçova Çocuk Akademisi Anaokulu Özel Okul
Balçova / Korutürk Mah.
Özel Balçova Çocuk Akademisi Anaokulu

Özel Balçova Çocuk Akademisi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çizgi Film İnciraltı Mini Anaokulu Özel Okul
Balçova / İnciraltı Mah.
Özel Çizgi Film İnciraltı Mini Anaokulu

Özel Çizgi Film İnciraltı Mini Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İnciraltı Montessori Anaokulu Özel Okul
Balçova / İnciraltı Mah.
Özel İnciraltı Montessori Anaokulu

Özel İnciraltı Montessori Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gülfem Benli Anaokulu Özel Okul
Balçova / Korutürk Mah.
Özel Gülfem Benli Anaokulu

Özel Gülfem Benli Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6

Balçova Özel Okullar

Listemizi inceleyerek İzmir'in Balçova ilçesinde bulunan özel okullar hakkında ayrıntılı bilgiler edinebilir, fotoğraf galerilerini görüntüleyebilir, velilerin yorumlarını okuyabilir ve size en uygun okulu seçebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum