fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Balçova Özel Okulları

Balçova özel okulları eğitim alanındaki başarısı ile pek çok velinin takdirini kazanmaktadır. Özel okullar okul öncesinden üniversite seviyesine kadar kapsamlı eğitim içerikleriyle ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. Çok yönlü eğitim yaklaşımlarını öğrenci merkezli çalışmalar sonucunda oluşturmaktadır. Kaliteli bir süreç yaşatmak adına eğitim ortamlarını de çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmete sunmaktadır. Öğrencilerin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak ayrıcalıklı bir öğrenim ortamı hazırlamaktadır. Balçova özel okulları, sınıflardaki öğrenci mevcudunu belirli sayı ile sınırlandırmaktadır. Böylelikle öğrencilerin rahat ve ferah bir öğrenim görmesi desteklenmektedir. Aynı zamanda sınıf mevcudunun az olmasıyla birlikte öğrencilerle birebir etkileşim oranı artmaktadır. Öğrencilerin derse katılımını artırmak adına interaktif eğitim yaklaşımları düzenlenmektedir.


İzmir Balçova’da yaşayan veya bu bölge içerisinde öğrencisine okul arayan veliler için Okul.com.tr bölgedeki tüm okulları tek bir sayfada bir araya getirmektedir. Okul.com.tr'nin hazırladığı liste içerisinde birçok özel okul bulunmaktadır. İzmir Balçova’da teker teker okul arayıp zaman kaybetmek yerine, İzmir Balçova özel okulları listesi içerisindeki okul profillerini inceleyip istek, beklenti ve kriterlerinize göre filtreleme yaparak sizler için en uygun okulu bulabilirsiniz.


Balçova özel okulları hakkında detaylı bilgilere Okul.com.tr'den ulaşarak kriterlerinize en uygun kurumları görüntüleyin. Özel okulların; fotoğraflarını, adres bilgilerini, okulun fiziksel olanaklarını, eğitim modelini, eğitim verdiği yabancı dil bilgisini inceleyerek kriterlerinize uyan okullarla görüşebilirsiniz. İzmir Balçova bölgesinde birçok köklü özel okul bulunmaktadır. Bu bölgede yaşayan veya bu bölgedeki okulları tercih eden aileler için çeşitli okul opsiyonu sunulmaktadır. Başarısını kanıtlamış bu okullar, günümüz gereksinimlerine uygun, öğrenci merkezli bir eğitim anlayışı benimsemektedir. Sundukları eğitim sistemi ile öğrenciler, alanında uzman ve tecrübeli öğretmen kadrosundan aldıkları eğitimler sayesinde özgüvenli, araştıran, sorgulayan, çözüm odaklı, mutlu, başarılı ve kendinden emin lider bireyler olarak yetiştirilmektedir.


Balçova özel okulları öğrencilerine temelden itibaren kaliteli bir öğrenim hayatı sunmaktadır. Eğitimin temeli, sonraki adımların sağlam atılması adına sağlam bir şekilde verilmelidir. Bu doğrultuda geleceğe başarılı, özgüvenli, saygılı, sağduyulu, her bakımdan donanımlı, dil yeteneği gelişmiş öğrenci hazırlamayı hedeflemektedir.Balçova özel okulları, kendini yenileyen bir sisteme sahiptir. Sosyal, kültürel, sportif ve fiziksel aktiviteler yaparak bu dallarda başarılı bireyler yetiştirmeyi hedefleyen bu kurumlar, verdikleri eğitim ile de akademik alanda başarılı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Her kültüre, bütçeye ve eğitim anlayışına uygun çeşitli okul seçenekleriyle sizlere geniş bakış açısı sunmakta ve karar vermenizde kolaylık sağlamaktadır. Bunun için Okul.com.tr'yi ziyaret ederek objektif veli yorumlarını okuyup, okulların donanım bilgileri ve fotoğraf galerilerini ziyaret edebilirsiniz.


Balçova'daki özel okulları, öğrencilerinin en az bir yabancı dili etkili ve akıcı bir biçimde kullanabilmesi adına eğitim faaliyetlerini detaylandırmaktadır. Bölgedeki tüm özel okullar öğrencilerine İngilizce dil eğitimi vermektedir. Öğrencilerin Türkçeyi kullanabildiği gibi İngilizce dilini de etkili kullanabilmesi için native öğretmenlerle hizmet sağlamaktadır. Özel Balçova okulları, anaokulundan lise seviyesine kadar bütünleşik bir düzen içerisinde dil bilgisel çalışmalara yer vermektedir. Bölgedeki bazı kurumlar İngilizcenin yanı sıra öğrencilere ikinci yabancı dil imkanı da sunmaktadır. Öğrencilerin Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça gibi dillerde de bilgi sahibi olması desteklenmektedir.


Balçova özel okulları tercih etmiş veliler tarafından yapılan yorumları inceleyip, bu okulların öğrencilere neler kazandırdıklarını öğrenebilir ve şeffaf yorumları göz önünde bulundurarak okullar arasında bir filtreleme yapabilirsiniz. Yaptığınız filtrelemeden sonra sizin için en uygun okullarla iletişim kurabileceğiniz bilgilere okul profillerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Okul.com.tr'nin hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilir, detaylı bilgi ve okul önerisi talep edebilirsiniz.


13 okul bulundu.
Özel Balçova Deniz Işıltısı Anaokulu Özel Okul
Balçova / Fevzi Çakmak Mah.
Özel Balçova Deniz Işıltısı Anaokulu verified

Çok bilgili ve neşeli bir eğitim kadrosu bulunmaktadır. 2 hafta içerisinde çocukların gelişimini fark edebilirsiniz. den...

 • Yaş Aralığı:
  2.5 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Balçova Sarı Papatya Anaokulu Özel Okul
Balçova / Teleferik Mah.
Özel Balçova Sarı Papatya Anaokulu verified

Oldukça ilgili, şevkatli öğretmenleri var. temizlik konusunda hassas, oyuncakları çeşitli ve yeni. yemekleri her gün ken...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:00 - 19:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Farklı Dünyam Gündüz Bakımevi Özel Okul
Balçova / Eğitim Mah.
Özel Farklı Dünyam Gündüz Bakımevi verified

Iki yıldır hizmet aldığımız her daim telefonun diğer ucunda çocuğum hakkında bilgi alabildiğim bir okul . çocugum hergü...

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 19:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

Diğer Okullar

Özel Oyun Dünyası Anaokulu Özel Okul
Balçova / Eğitim Mah.
Özel Oyun Dünyası Anaokulu

2 yıldır oğlum bu okulda inanılmaz güzel bir okul.öğretmenler son derece ilgili alakalı ve alanlarında uzman kişiler.biz...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Pırıltı Anaokulu Özel Okul
Balçova / Teleferik Mah.
Özel Pırıltı Anaokulu

Sayenizde oğlumuzda çok büyük ve olumlu gelişmeler var emeklerinize sağlık okulumuzu çok seviyoruz.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Balçova AKD Kids Anaokulu Özel Okul
Balçova / Korutürk Mah.
Özel Balçova AKD Kids Anaokulu

Bir süre bu okulda öğretmendim. işimden dolayı birçok anaokulu görme fırsatım oldu. gerek eğitim kadrosu, gerek eğitim m...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 19:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel İnciraltı Montessori Anaokulu Özel Okul
Balçova / İnciraltı Mah.
Özel İnciraltı Montessori Anaokulu

Özel İnciraltı Montessori Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Balçova Ata Anaokulu Özel Okul
Balçova / Eğitim Mah.
Özel Balçova Ata Anaokulu

Özel Balçova Ata Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
Özel Çizgi Film İnciraltı Mini Anaokulu Özel Okul
Balçova / İnciraltı Mah.
Özel Çizgi Film İnciraltı Mini Anaokulu

Özel Çizgi Film İnciraltı Mini Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  1 - 4
Özel Çizgi Film İnciraltı Anaokulu Özel Okul
Balçova / İnciraltı Mah.
Özel Çizgi Film İnciraltı Anaokulu

Özel Çizgi Film İnciraltı Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Balçova Çocuk Anaokulu Özel Okul
Balçova / Korutürk Mah.
Özel Balçova Çocuk Anaokulu

Özel Balçova Çocuk Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Balçova Neşeli Fil Anaokulu Özel Okul
Balçova / Korutürk Mah.
Özel Balçova Neşeli Fil Anaokulu

Özel Balçova Neşeli Fil Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Balçova Rüzgar Gülü Anaokulu Özel Okul
Balçova / Korutürk Mah.
Özel Balçova Rüzgar Gülü Anaokulu

Özel Balçova Rüzgar Gülü Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6

İzmir Balçova Özel Okulları

Listemizi inceleyerek İzmir'in Balçova ilçesinde bulunan özel okullar hakkında ayrıntılı bilgiler edinebilir, fotoğraf galerilerini görüntüleyebilir, velilerin yorumlarını okuyabilir ve size en uygun okulu seçebilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum