fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Güzelbahçe Özel Okulları

Güzelbahçe özel okulları yüksek standartlarda kaliteli bir eğitim hizmeti sağlayarak öğrencilerin gelişimlerine her açıdan katkı sağlamaktadır. Öğrencilerin başarılı bireyler olmalarını desteklemek adına çağın gerekliliklerine onlara en doğru ve net bir biçimde aktarmayı hedeflemektedir. Güzelbahçe'deki özel okulları değişen ve gelişen dünya teknolojisini yakından takip ederek oluşturduğu eğitim modelleri ile başarılı bireylerin hayata hazırlanmasında aktif rol oynamaktadır. Bölgede özel okulların yanı sıra okul öncesinden lise son sınıfa kadar hizmet sağlayan kolejler de bulunmaktadır. Öğrencilerin akademik gelişimlerini her noktadan destekleyen özel okullar, onların ilerleyen süreçlerde de başarılı bireyler olabilmesi adına çalışmalarını sürdürmektedir. Sürdürülen eğitimi günlük yaşamdan örneklerle destekleyerek kalıcı hale getirmektedir. Öğrencilerin yalnızca akademik olarak değil sosyal ve kültürel alanlarda da yetkinliklere sahip bireyler olmalarını destekleyecek eğitim içerikleri oluşturmaktadır.


Güzelbahçe özel okulları kalıcı ve çok yönlü bir hizmet sunabilmek adına çağın gerekliliklerini yakından takip etmektedir. 21. yüzyıl eğitim gereksinimleri doğrultusunda oluşturulan eğitim modellerini branşlarında güçlü öğretmenlerle öğrencilere sunmaktadır. Bölgede anaokulundan lise seviyesine kadar hizmet sağlayan kurumlara rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Butik yapıda hizmet sağlayan kurumlarla birlikte köklü kolejler de İzmir Güzelbahçe'de yer almaktadır. Öğrenci merkezli eğitim yaklaşımlarının beraberinde öğrencilerin en doğru eğitim ortamında ayrıcalıklı bir hizmet alabilmesi mümkündür. Güzelbahçe özel okulları, çağın gerekliliklerinden birisi olan yabancı dil eğitiminde interaktif eğitim yaklaşımları sürdürmektedir. Bölgedeki tüm kurumlar İngilizce dil eğitimi verirken bazı kurumlar İngilizcenin yanı sıra ikinci bir yabancı dil imkanı sağlamaktadır. Almanca, Fransızca, Arapça, Rusça gibi seçenekleri bulunan özel okullar Güzelbahçe bölgesinde yer almaktadır.


Güzelbahçe'deki kolejler veliler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise kolej bünyesinde tüm kategoriler bulunduğundan dolayı öğrencilerin uyum sorunu yaşamadan sadece eğitim odaklı bir öğrenim hayatı sürdürebilmesidir. Anasınıfından lise seviyesine kadar tek bir kurum bünyesinde bulunan öğrenciler sarmal bir düzen içerisinde eğitim görmektedir. Eğitim her geçen dönemde birbirini tamamlamaktadır. Böylelikle sunulan hizmet kalıcı hale getirilmektedir. Çeşitli eğitim faaliyetleri ile Güzelbahçe kolejleri öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel alanlarda yetkinlikler kazanmalarını sağlamaktadır. Öğrencilerin gelişimlerini yakından takip edebilmek adına sınıflardaki öğrenci mevcutlarını sınırlı sayılarda tutan özel okullar, planlı ve programlı bir biçimde öğrencilerin potansiyellerini en üst seviyelere çıkarmaktadır. Okul öncesinden itibaren eğitim hizmeti sağlayan kurumlar arasında öğrenciniz için en uygun okulu vakit kaybetmeden keşfedin!


Güzelbahçe özel okulları öğrencilerin zihinsel ve fiziksel gelişimlerini etkili çalışmalarla desteklemek adına yenilikçi eğitim yaklaşımını benimsemektedir. Günümüz teknolojisi kullanılarak donatılmış eğitim binalarında çok yönlü bir hizmet sağlayarak öğrencilerin yeni teknolojileri doğru ve etkili bir biçimde kullanabilmeleri amaçlanmaktadır. Birçok anaokulunun, ilkokulun, ortaokulun ve lisenin bulunduğu bölgede kurumları inceleyerek size en yakın kurumu görüntüleyebilirsiniz. Güzelbahçe özel okul fiyatları okulların öğrencilere sunduğu eğitim olanakları doğrultusunda farklılıklar göstermektedir. Bölgedeki kurum çeşitliliği sayesinde her bütçeye uygun kurum bulabilmek mümkündür. Bölgedeki tüm kurumları tek bir listeleme sayfası üzerinde inceleyerek size en uygun kurum hakkında bilgi sahibi olun. Üye olarak özel okul fiyatlarını görüntüleyin.


Güzelbahçe'deki özel okullar hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına okulları kapı kapı gezmeden Okul.com.tr'den ulaşın! Okul.com.tr bölgedeki tüm özel okulları ve kolejleri tek bir listeleme sayfası üzerinde bir araya getirerek siz değerli velilerin hizmetine sunmaktadır. Öğrencinizin kendisine en uygun eğitim kurumunda öğrenim görmesi doğrudan fayda sağlamaktadır. Güzelbahçe özel okulları listesi üzerinden bölgedeki tüm okulları tek bir listeleme sayfası üzerinde görüntüleyerek kendinize uygun okulları kolaylıkla keşfedebilirsiniz. Listeleme sayfası üzerindeki filtrelemeleri kullanarak kriterlerinize uygun kurumlarla iletişime geçebilirsiniz. Güzelbahçe'deki en iyi özel okulları incelemek için yeteri kadar zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından destek alabilir, öneriler isteyebilirsiniz.

56 okul bulundu.
Özel Güzelbahçe İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Kahramandere Mah.
Özel Güzelbahçe İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Özel Güzelbahçe İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güzelbahçe İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Kahramandere Mah.
Özel Güzelbahçe İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu verified

Özel Güzelbahçe İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Güzelbahçe Piri Reis Okulları İlkokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Mustafa Kemal Paşa Mah.
Özel Güzelbahçe Piri Reis Okulları İlkokulu

Fransızca eğitim veriliyor, kadro başarılı, güvenlik yeterince iyi. tavsiye ederim.

Özel Güzelbahçe Yaşam Paylaşım Anaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yalı Mah.
Özel Güzelbahçe Yaşam Paylaşım Anaokulu

Yaşam paylaşım güzelbahçe anaokulu çevre düzenlemesi değişik tarzda dizayn edilen okul binası ile oğlumun çok dikkatini...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
Özel Güzelbahçe Özgür Çocuklar Anaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Kahramandere Mah.
Özel Güzelbahçe Özgür Çocuklar Anaokulu

Doğa ile iç içe ve huzurlu bir ortam okula girdiğiniz zaman kendinizi aile ortamı içinde buluyorsunuz kızım iki yıldır...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
YÖM Özel BirYer Okulları Ortaokulu Güzelbahçe Özel Okul
Güzelbahçe / Kahramandere Mah.
YÖM Özel BirYer Okulları Ortaokulu Güzelbahçe

İlk olarak fiziki koşulları çocukların fiziksel, psikolojik ve sosyal gelişimine imkan sağlayacak şekilde, şehrin her tü...

Özel İzmir Oğuzhan Özkaya Ortaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yalı Mah.
Özel İzmir Oğuzhan Özkaya Ortaokulu

Özel oğuzhan özyaka okulları çağdaş eğitim anlayışını benimsemiş bir kurum. öğrencilerin bu eğitim sayesinde kazandıklar...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Kent Koleji Güzelbahçe Ortaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yelki Mah.
Özel Kent Koleji Güzelbahçe Ortaokulu

Sanatın ve bilimin her alanında başarılı olduğu gibi teog sınavlarında da yüksek bir ortalama yakalayarak okul olarak ne...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel Bilimsel Eğitim Merkezi (Bem) Anaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yalı Mah.
Özel Bilimsel Eğitim Merkezi (Bem) Anaokulu

geleceği daha iyi daha güvenli bir hale hazırlayan üstün çabalarınızla göz dolduran bir anaokulusunuz.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
Özel Düşünür Koleji Güzelbahçe Anaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Çelebi Mah.
Özel Düşünür Koleji Güzelbahçe Anaokulu

Özel Düşünür Koleji Güzelbahçe Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Cumhuriyet Anaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Atatürk Mah.
Özel Cumhuriyet Anaokulu

Özel Cumhuriyet Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
Özel Bilfen Güzelbahçe İlkokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yelki Mah.
Özel Bilfen Güzelbahçe İlkokulu

Özel Bilfen Güzelbahçe İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilfen Güzelbahçe Anaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Çelebi Mah.
Özel Bilfen Güzelbahçe Anaokulu

Özel Bilfen Güzelbahçe Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Bilim Koleji İlkokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yaka Mah.
Özel İzmir Bilim Koleji İlkokulu

Özel İzmir Bilim Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güzelbahçe Ege Sistem Okulları Anaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Çelebi Mah.
Özel Güzelbahçe Ege Sistem Okulları Anaokulu

Özel Güzelbahçe Ege Sistem Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:15
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Mev Koleji Özel Güzelbahçe Anadolu Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Çelebi Mah.
Özel Mev Koleji Özel Güzelbahçe Anadolu Lisesi

Özel Mev Koleji Özel Güzelbahçe Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe İlkokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Mustafa Kemal Paşa Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe İlkokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güzelbahçe Piri Reis Okulları Anaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Mustafa Kemal Paşa Mah.
Özel Güzelbahçe Piri Reis Okulları Anaokulu

Özel Güzelbahçe Piri Reis Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
YÖM Özel BirYer Okulları İlkokulu Güzelbahçe Özel Okul
Güzelbahçe / Kahramandere Mah.
YÖM Özel BirYer Okulları İlkokulu Güzelbahçe

YÖM Özel BirYer Okulları İlkokulu Güzelbahçe aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:20
Özel İzmir Bilim Koleji Anaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yaka Mah.
Özel İzmir Bilim Koleji Anaokulu

Özel İzmir Bilim Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Oğuzhan Özkaya Güzelbahçe Fen Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Yelki Mah.
Özel Oğuzhan Özkaya Güzelbahçe Fen Lisesi

Özel Oğuzhan Özkaya Güzelbahçe Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Yüksek Performans Anadolu Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Yalı Mah.
Özel Yüksek Performans Anadolu Lisesi

Özel Yüksek Performans Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mektebim Koleji Güzelbahçe Ortaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Kahramandere Mah.
Özel Mektebim Koleji Güzelbahçe Ortaokulu

Özel Mektebim Koleji Güzelbahçe Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:10
Özel KİDA Anaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Maltepe Mah.
Özel KİDA Anaokulu

Özel KİDA Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

Güzelbahçe Özel Okulları

Güzelbahçe'deki özel okullar arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum