fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Güzelbahçe Özel Okulları

Güzelbahçe özel okulları yüksek standartlarda kaliteli bir eğitim hizmeti sağlayarak öğrencilerin gelişimlerine her açıdan katkı sağlamaktadır. Öğrencilerin başarılı bireyler olmalarını desteklemek adına çağın gerekliliklerine onlara en doğru ve net bir biçimde aktarmayı hedeflemektedir. Güzelbahçe'deki özel okulları değişen ve gelişen dünya teknolojisini yakından takip ederek oluşturduğu eğitim modelleri ile başarılı bireylerin hayata hazırlanmasında aktif rol oynamaktadır. Bölgede özel okulların yanı sıra okul öncesinden lise son sınıfa kadar hizmet sağlayan kolejler de bulunmaktadır. Öğrencilerin akademik gelişimlerini her noktadan destekleyen özel okullar, onların ilerleyen süreçlerde de başarılı bireyler olabilmesi adına çalışmalarını sürdürmektedir. Sürdürülen eğitimi günlük yaşamdan örneklerle destekleyerek kalıcı hale getirmektedir. Öğrencilerin yalnızca akademik olarak değil sosyal ve kültürel alanlarda da yetkinliklere sahip bireyler olmalarını destekleyecek eğitim içerikleri oluşturmaktadır.


Güzelbahçe özel okulları kalıcı ve çok yönlü bir hizmet sunabilmek adına çağın gerekliliklerini yakından takip etmektedir. 21. yüzyıl eğitim gereksinimleri doğrultusunda oluşturulan eğitim modellerini branşlarında güçlü öğretmenlerle öğrencilere sunmaktadır. Bölgede anaokulundan lise seviyesine kadar hizmet sağlayan kurumlara rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Butik yapıda hizmet sağlayan kurumlarla birlikte köklü kolejler de İzmir Güzelbahçe'de yer almaktadır. Öğrenci merkezli eğitim yaklaşımlarının beraberinde öğrencilerin en doğru eğitim ortamında ayrıcalıklı bir hizmet alabilmesi mümkündür. Güzelbahçe özel okulları, çağın gerekliliklerinden birisi olan yabancı dil eğitiminde interaktif eğitim yaklaşımları sürdürmektedir. Bölgedeki tüm kurumlar İngilizce dil eğitimi verirken bazı kurumlar İngilizcenin yanı sıra ikinci bir yabancı dil imkanı sağlamaktadır. Almanca, Fransızca, Arapça, Rusça gibi seçenekleri bulunan özel okullar Güzelbahçe bölgesinde yer almaktadır.


Güzelbahçe'deki kolejler veliler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise kolej bünyesinde tüm kategoriler bulunduğundan dolayı öğrencilerin uyum sorunu yaşamadan sadece eğitim odaklı bir öğrenim hayatı sürdürebilmesidir. Anasınıfından lise seviyesine kadar tek bir kurum bünyesinde bulunan öğrenciler sarmal bir düzen içerisinde eğitim görmektedir. Eğitim her geçen dönemde birbirini tamamlamaktadır. Böylelikle sunulan hizmet kalıcı hale getirilmektedir. Çeşitli eğitim faaliyetleri ile Güzelbahçe kolejleri öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel alanlarda yetkinlikler kazanmalarını sağlamaktadır. Öğrencilerin gelişimlerini yakından takip edebilmek adına sınıflardaki öğrenci mevcutlarını sınırlı sayılarda tutan özel okullar, planlı ve programlı bir biçimde öğrencilerin potansiyellerini en üst seviyelere çıkarmaktadır. Okul öncesinden itibaren eğitim hizmeti sağlayan kurumlar arasında öğrenciniz için en uygun okulu vakit kaybetmeden keşfedin!


Güzelbahçe özel okulları öğrencilerin zihinsel ve fiziksel gelişimlerini etkili çalışmalarla desteklemek adına yenilikçi eğitim yaklaşımını benimsemektedir. Günümüz teknolojisi kullanılarak donatılmış eğitim binalarında çok yönlü bir hizmet sağlayarak öğrencilerin yeni teknolojileri doğru ve etkili bir biçimde kullanabilmeleri amaçlanmaktadır. Birçok anaokulunun, ilkokulun, ortaokulun ve lisenin bulunduğu bölgede kurumları inceleyerek size en yakın kurumu görüntüleyebilirsiniz. Güzelbahçe özel okul fiyatları okulların öğrencilere sunduğu eğitim olanakları doğrultusunda farklılıklar göstermektedir. Bölgedeki kurum çeşitliliği sayesinde her bütçeye uygun kurum bulabilmek mümkündür. Bölgedeki tüm kurumları tek bir listeleme sayfası üzerinde inceleyerek size en uygun kurum hakkında bilgi sahibi olun. Üye olarak özel okul fiyatlarını görüntüleyin.


Güzelbahçe'deki özel okullar hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına okulları kapı kapı gezmeden Okul.com.tr'den ulaşın! Okul.com.tr bölgedeki tüm özel okulları ve kolejleri tek bir listeleme sayfası üzerinde bir araya getirerek siz değerli velilerin hizmetine sunmaktadır. Öğrencinizin kendisine en uygun eğitim kurumunda öğrenim görmesi doğrudan fayda sağlamaktadır. Güzelbahçe özel okulları listesi üzerinden bölgedeki tüm okulları tek bir listeleme sayfası üzerinde görüntüleyerek kendinize uygun okulları kolaylıkla keşfedebilirsiniz. Listeleme sayfası üzerindeki filtrelemeleri kullanarak kriterlerinize uygun kurumlarla iletişime geçebilirsiniz. Güzelbahçe'deki en iyi özel okulları incelemek için yeteri kadar zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından destek alabilir, öneriler isteyebilirsiniz.

53 okul bulundu.
YÖM Özel BirYer Okulları İlkokulu Güzelbahçe Özel Okul
Güzelbahçe / Kahramandere Mah.
YÖM Özel BirYer Okulları İlkokulu Güzelbahçe verified

Okulumuzu çok seviyoruz. eğitim anlayışı, öğretmenleri, imkanları, doğası.. kısacası herşeyi ile öğrenci&çocuk odaklı.

%10 İndirim Özel Karataraklı Junior Kreş ve Gündüz Bakımevi Özel Okul
Güzelbahçe / Atatürk Mah.
Özel Karataraklı Junior Kreş ve Gündüz Bakımevi verified

Oglumuz 20 ayliktan beri karatarkli'da. suan 5 yasinda. bebek iken dahi guvenle teslim edebileceginiz anne sefkati, egit...

 • Yaş Aralığı:
  0 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
YÖM Özel BirYer Okulları Ortaokulu Güzelbahçe Özel Okul
Güzelbahçe / Kahramandere Mah.
YÖM Özel BirYer Okulları Ortaokulu Güzelbahçe verified

İlk olarak fiziki koşulları çocukların fiziksel, psikolojik ve sosyal gelişimine imkan sağlayacak şekilde, şehrin her tü...

YÖM Özel BirYer Okulları Anaokulu Güzelbahçe Özel Okul
Güzelbahçe / Kahramandere Mah.
YÖM Özel BirYer Okulları Anaokulu Güzelbahçe verified

Okulumuz, odağına çocukları alan , her bir gelişim alanını önemseyen, çocukların beslenmesinden güne güzel başlamasına...

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:20
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Güzelbahçe Ege Sistem Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Çelebi Mah.
Özel Güzelbahçe Ege Sistem Okulları Anadolu Lisesi verified

Özel Güzelbahçe Ege Sistem Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Diğer Okullar

Özel Doğa Ladin Anaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yalı Mah.
Özel Doğa Ladin Anaokulu

Merhaba okulumuza yeni başladık gerçekten çok büyük faydaları oldu oğlum için doğayla iç içe adı gibi çok memnunum tüm ö...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Kent Koleji Güzelbahçe Ortaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yelki Mah.
Özel Kent Koleji Güzelbahçe Ortaokulu

Sanatın ve bilimin her alanında başarılı olduğu gibi teog sınavlarında da yüksek bir ortalama yakalayarak okul olarak ne...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel İzmir Oğuzhan Özkaya Ortaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yalı Mah.
Özel İzmir Oğuzhan Özkaya Ortaokulu

Özel oğuzhan özyaka okulları çağdaş eğitim anlayışını benimsemiş bir kurum. öğrencilerin bu eğitim sayesinde kazandıklar...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 19:00
Özel Güzelbahçe Piri Reis Okulları İlkokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Mustafa Kemal Paşa Mah.
Özel Güzelbahçe Piri Reis Okulları İlkokulu

Fransızca eğitim veriliyor, kadro başarılı, güvenlik yeterince iyi. tavsiye ederim.

Özel Güzelbahçe Kurşun Kalem Anaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yalı Mah.
Özel Güzelbahçe Kurşun Kalem Anaokulu

Yaşam paylaşım güzelbahçe anaokulu çevre düzenlemesi değişik tarzda dizayn edilen okul binası ile oğlumun çok dikkatini...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Bilgince Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Maltepe Mah.
Özel Bilgince Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi

Özel Bilgince Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Güzelbahçe Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Kahramandere Mah.
Özel Güzelbahçe Doğa Koleji İlkokulu

Özel Güzelbahçe Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Güzelbahçe Piri Reis Okulları Ortaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Mustafa Kemal Paşa Mah.
Özel Güzelbahçe Piri Reis Okulları Ortaokulu

Özel Güzelbahçe Piri Reis Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Yüksek Performans Anadolu Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Yalı Mah.
Özel Yüksek Performans Anadolu Lisesi

Özel Yüksek Performans Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mev Koleji Güzelbahçe Ortaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Çelebi Mah.
Özel Mev Koleji Güzelbahçe Ortaokulu

Özel Mev Koleji Güzelbahçe Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
Özel Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe Ortaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Mustafa Kemal Paşa Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Oğuzhan Özkaya Güzelbahçe İlkokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yelki Mah.
Özel Oğuzhan Özkaya Güzelbahçe İlkokulu

Özel Oğuzhan Özkaya Güzelbahçe İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 19:00
Özel Bilfen Güzelbahçe İlkokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yelki Mah.
Özel Bilfen Güzelbahçe İlkokulu

Özel Bilfen Güzelbahçe İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güzelbahçe Piri Reis Okulları Anaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Mustafa Kemal Paşa Mah.
Özel Güzelbahçe Piri Reis Okulları Anaokulu

Özel Güzelbahçe Piri Reis Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Mev Koleji Güzelbahçe Anaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Çelebi Mah.
Özel Mev Koleji Güzelbahçe Anaokulu

Özel Mev Koleji Güzelbahçe Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
Özel Mev Koleji Güzelbahçe Anadolu Lisesi Özel Okul
Güzelbahçe / Çelebi Mah.
Özel Mev Koleji Güzelbahçe Anadolu Lisesi

Özel Mev Koleji Güzelbahçe Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
Özel Bilfen Güzelbahçe Ortaokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yelki Mah.
Özel Bilfen Güzelbahçe Ortaokulu

Özel Bilfen Güzelbahçe Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güzelbahçe Düşünür Koleji İlkokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Çelebi Mah.
Özel Güzelbahçe Düşünür Koleji İlkokulu

Özel Güzelbahçe Düşünür Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Güzelbahçe Bilim Koleji İlkokulu Özel Okul
Güzelbahçe / Yaka Mah.
Özel Güzelbahçe Bilim Koleji İlkokulu

Özel Güzelbahçe Bilim Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İzmir Güzelbahçe Özel Okulları

Güzelbahçe'deki özel okullar arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum