fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Çiğli Özel Okulları

İzmir'in önemli kültürel değerlere ev sahipliği yapan Çiğli ilçesinde birçok özel okul öğrencilerin doğru eğitimi alabilmeleri için eğitim faaliyetlerini renklendirmektedir. Çiğli özel okulları bünyesindeki öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel alanlarda etkili donanıma sahip bireyler olması adına öğrenim programları oluşturmaktadır. Öğrencilerin küçük yaştan itibaren planlı ve programlı bir biçimde eğitim görmelerini sağlamak adına rehber öğretmenler eşliğinde kaliteli bir öğrenim ortamı oluşturmaktadır. Çiğli özel okulları arasında belli kademelerde eğitim veren butik eğitim kurumlarının yanında anaokulundan liseye kadar eğitim sağlayan kolejler de bulunmaktadır.


Çiğli kolejleri, güvenli, seviyeli, düzenli ve kaliteli yapısı ile birçok aile tarafından tercih edilmektedir. Öğrencilerin uyum sorunu yaşamadan aynı okul bünyesinde ayrıcalıklı bir öğrenim görmesini isteyen aileler sıklıkla bölgedeki kolejleri tercih etmektedir. Eğitim seviyesinin bir hayli yüksek olduğu Çiğli bölgesinde ebeveynler öğrencileri konusunda oldukça hassas yapıdadır. Öğrenciniz için en uygun okulu Okul.com.tr'den kolaylıkla bulabilirsiniz. Çiğli'deki okulların fotoğraf galerilerine, fiziki imkanlarına, eğitim yaklaşımlarına, sınıf mevcutlarına ve daha birçok bilgiye tek bir sayfa üzerinden kolaylıkla erişebilir, öğrencinize en iyi eğitimi verebilecek kurumları keşfedebilirsiniz.


Çiğli özel okulları arasında 1 yaşından itibaren öğrenci kabul eden kreşler bulunmaktadır. Küçük yaşta eğitim, öğrencilerin gelişimlerine oldukça fayda sağlamaktadır. Psiko-motor ve beceri gelişimini öğrencinize en iyi şekilde aktarabilecek, büyüme süreçlerinde size destek olacak anaokulunu kolaylıkla bulabilirsiniz. Eğitimin temeli niteliğinde olan anaokulu sürecinden itibaren öğrencinizin en doğru eğitim kurumunda öğrenim hayatını devam etmesini destekleyebilirsiniz. Çiğli özel okulları bünyesindeki öğrencilerin potansiyellerini maksimum seviyelere çıkarmak adına eğitim programlarını sürekli olarak güncel tutmakta ve alanlarında donanımlı eğitmenler eşliğinde öğrencilere sunmaktadır.


Çiğli özel okulları, anaokulu gibi ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinde de öğrencilere en iyisini sağlamak adına eğitim programlarını şekillendirmektedir. Çiğli özel ilkokulları çoğunlukla kolej bünyesinde bulunmaktadır. Böylelikle anaokulunda eğitime başlayan öğrenciler herhangi bir uyum problemi yaşamadan eğitimine devam etme fırsatı bulmaktadır. Bölgede öne çıkan kolejlerden biri Çiğli İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji’dir. Verdiği eğitimle ve sağladığı imkanlarla bölgedeki aileler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.


Çiğli bölgesinde bulunan özel liseler anadolu liseleri, fen liseleri, mesleki ve teknik liseler şeklinde görülmektedir. Bölgede son zamanlarda adı sıkça duyulan ve tercih edilen; günümüz teknolojisini aktif olarak kullanan ve yoğunlaştırılmış akademik eğitim veren fen ve teknoloji lisesi bulunmaktadır. Tüm bu okullar öğrencilerini Türkiye’nin en iyi üniversitelerine yerleştirmek adına çabalamakta ve bu çaba doğrultusunda eğitim çizelgesi izlemektedir.


Çiğli özel okul ücretleri okulların öğrencilere sağladığı eğitim farklılıkları, okulların kademeleri doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir. Bölgede çok sayıda özel okul var olduğundan dolayı okul fiyatları da geniş aralıklarda bulunmaktadır. Böylelikle her ailenin bütçesine uygun okul bulması mümkündür. Bölgedeki tüm özel okullar hakkında merak ettiğiniz bütün soruların yanıtına Okul.com.tr'den kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Okul.com.tr'nin özel okul arayan veliler için oluşturduğu Çiğli özel okulları listesi üzerinde yer alan filtrelemeleri kullanarak kendinize en uygun okul ile iletişime geçebilirsiniz. Okul profillerinden okulların bütün bilgilerine ulaşabilir, veliler, öğretmenler, öğrenciler ya da mezunlar tarafından yapılmış yorumları okuyarak diğer tecrübelerden yardım alabilirsiniz. Siz de daha önce eğitim aldığınız okullara yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz. Çiğli'deki kolejleri inceleyerek öğrencinizin kendisine en uygun kurumda öğrenim görmesini sağlayabilirsiniz. Zaman kaybetmek istemiyorsanız Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından destek alarak önerilerde bulunmalarını talep edebilirsiniz. Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından aradığınız kriterler doğrultusunda size en uygun 5 okulu önermesini talep edebilirsiniz.


69 okul bulundu.
Özel Mavişehir 3 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Çiğli / Yeni Mahalle Mah.
Özel Mavişehir 3 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Özel Mavişehir 3 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mavişehir 3 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Yeni Mahalle Mah.
Özel Mavişehir 3 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu verified

Özel Mavişehir 3 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Sasalı Küçük Şeyler Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Sasalı Merkez Mah.
Özel Sasalı Küçük Şeyler Anaokulu

Eğitimi çok kaliteli. fiziki imkanları, gezdiğim tüm okullar içerisindeki en iyisi. sınıflar çok büyük, spor salonu küt...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:00 - 18:30
Özel Çiğli Kırmızı Otobüs Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Maltepe Mah.
Özel Çiğli Kırmızı Otobüs Anaokulu

İzmir için eşsiz bir anaokulu diyebilirim 2 yıldır devam ettiğimiz okulumuzun hem imkanlarından hem tüm çalışan kadrosun...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
Özel Nazlı Akbalık Montessori Çiğli Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel Nazlı Akbalık Montessori Çiğli Anaokulu

Çocuğumu güvenerek gönderdiğim için ve kattıkları her güzel şey için nazlı akbalık anaokuluna teşekkür ederim. öğretmen...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel İzmir Peri Masalı Kreş ve Gündüz Bakımevi Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel İzmir Peri Masalı Kreş ve Gündüz Bakımevi

Güvenle çocuğunuzu bırakabileceğiz, hem eğitim ile hemde özbakım konusunda ileri derecede gelişmiş bir kurum. kurumda ön...

 • Yaş Aralığı:
  0 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 19:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Düş Mucitleri Bilim Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel Düş Mucitleri Bilim Anaokulu

Cok vizyoner yoneticilerin okdugu ve her seyin buyuk bir ozenle ve samimiyetle sevilerek yapildigi bir okul.. idealist v...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Bilgiç Çocuk Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Yeni Mahalle Mah.
Özel Bilgiç Çocuk Anaokulu

Eğitimi, baştan sona tüm kadrosunun güleryüzü ve aile sıcaklığı... gözümüz asla arkada kalmıyor. hepsine teşekkür ediyor...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Mavişehir 3 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çiğli / Yeni Mahalle Mah.
Özel Mavişehir 3 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Mavişehir 3 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir İlk İz Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel İzmir İlk İz Anaokulu

Özel İzmir İlk İz Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 19:00
Özel Çiğli Final Okulları Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel Çiğli Final Okulları Anaokulu

Özel Çiğli Final Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel Çiğli Denge Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çiğli / Maltepe Mah.
Özel Çiğli Denge Koleji Ortaokulu

Özel Çiğli Denge Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:30
Özel Madalyon Montessori Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel Madalyon Montessori Anaokulu

Özel Madalyon Montessori Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Mavişehir 3 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Çiğli / Yeni Mahalle Mah.
Özel Mavişehir 3 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Mavişehir 3 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Genç Öncü Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel Genç Öncü Koleji Anadolu Lisesi

Özel Genç Öncü Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:30
Özel Karşıyaka Kent Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Balatçık Mah.
Özel Karşıyaka Kent Koleji Anadolu Lisesi

Özel Karşıyaka Kent Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 17:00
Özel Çiğli Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel Çiğli Final Okulları Anadolu Lisesi

Özel Çiğli Final Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel İlk Masalım Anaokulu Özel Okul
Çiğli / İnönü Mah.
Özel İlk Masalım Anaokulu

Özel İlk Masalım Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
Özel İzmir Çiğli Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Yeni Mahalle Mah.
Özel İzmir Çiğli Açı Koleji Anadolu Lisesi

Özel İzmir Çiğli Açı Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğli Tanı Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çiğli / Maltepe Mah.
Özel Çiğli Tanı Koleji Ortaokulu

Özel Çiğli Tanı Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Çiğli Denge Koleji İlkokulu Özel Okul
Çiğli / Maltepe Mah.
Özel Çiğli Denge Koleji İlkokulu

Özel Çiğli Denge Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:30
Özel Çiğli Ekin Koleji Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Ataşehir Mah.
Özel Çiğli Ekin Koleji Anaokulu

Özel Çiğli Ekin Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Çiğli Tanı Koleji İlkokulu Özel Okul
Çiğli / Yeni Mahalle Mah.
Özel Çiğli Tanı Koleji İlkokulu

Özel Çiğli Tanı Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Çiğli Pembe Kule Montessori Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel Çiğli Pembe Kule Montessori Anaokulu

Özel Çiğli Pembe Kule Montessori Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Timur Arslan Anadolu Lisesi Özel Okul
Çiğli / Maltepe Mah.
Özel Timur Arslan Anadolu Lisesi

Özel Timur Arslan Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çiğli Özel Okulları

Çiğli kolejleri ve özel okullarının; eğitim fiyatlarına, fotoğraflarına, haritadaki konumlarına ve bursluluk sınav bilgilerine hemen ulaşın.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum