fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

AKD Kids Anaokulları

AKD Kids Anaokullarının; fiyat bilgilerine, fotoğraf galerilerine, iletişim bilgilerine, veli yorumlarına ve erken kayıt avantajlarına hemen göz atın.

AKD Kids Anaokulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

AKD Kids Anaokulları Anaokullar

AKD Kids Anaokulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE

AKD Kids Anaokuları Hakkında

  • AKD Kids Anaokullarında Eğitime Bakış

AKD Kids Anaokulları

Amerikan Kültür Derneği Anaokulları, Türkiye'nin birçok ilinde faaliyet gösteren, tamamı alanında uzman öğretmenlerle eğitim veren, eğitim de gerçekleşen değişimlere öncülük eden ve okul öncesi dönemde verilen yabancı dil eğitiminde adından sıkça söz ettiren bir eğitim kurumudur. AKD Kids Anaokullarında yönetici kadrosu, tamamı eğitim üzerine çalışmalarda bulunmuş ve öğretmenlik yapmış kişilerden oluşmaktadır. Kurum; kendine güvenen, karşılaştığı problemi kısa sürede çözebilen, zamanı iyi kullanan, el becerileri gelişmiş, dünyayla iletişim kurabilecek yabancı dil yeterliliğine sahip, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, vatanını seven, özgür bireyler yetiştirmek amacıyla uzun yıllardır aynı kalitede hizmet vermektedir.


Okul öncesi dönem, çocuğun gelişim hızının, öğrenme kapasitesinin ve yaratıcılığının en yüksek olduğu önemli bir dönemi kapsamaktadır. Anaokulu dönemindeki deneyimler ve yaşantılar, çocuğun yetişkinlik yaşamındaki kişilik yapısı, tavır, davranış, alışkanlık ve değer yargılarını biçimlendirmektedir. AKD Kids Anaokullarının özgün ve bireysel eğitim programı sayesinde her öğrenci ile ayrı ayrı ilgilenilmekte ve bireysel farklılıklar göz önünde bulundurularak çocukların gelişimlerini destekleyici, aktivite ve etkinlikler düzenlenmektedir. Öğrencilerinin; ilgi, merak ve araştırma isteğini arttırmayı ve geliştirmeyi hedefleyen Amerikan Kültür Derneği Anaokulları, bunun yanında her öğrencisinin yaparak, yaşayarak ve keşfederek öğrenmesini sağlayacak uygun ortamlar oluşturmaktadır.


Yabancı dil eğitiminde kendisini ispatlamış olan AKD Kids Anaokulları, İngilizce dil eğitimini bir ders olarak görmekten çıkartıp öğrencilerine hayatın doğal akışında bir sürece yayarak öğrenmelerini sağlamaktadır. Her sınıfta iki öğretmen ile hizmet vermekte olan kurumda bu öğretmenlerden biri tamamen Türkçe diğeri ise sadece İngilizce konuşmaktadır. Bu sayede hiç bir öğrenci gözden kaçmamakta ve tüm öğrencilerin eğitim hayatlarına hazır hale gelmiş bireyler olmaları hedeflenmektedir. Çift öğretmenle verilen yabancı dil dersleri ile öğrenciler İngilizce'nin bir iletişim aracı olduğunu, İngilizce'nin özel olmadığını ve yaşamlarının devamında da bu dili bir iletişim aracı olarak rahatlıkla kullanabilecekleri görmektedirler.


Öğrencilerinin sağlığına son derece dikkat eden AKD Kids Anaokulları, öğrencilerine doğal süt vermekte ve tamamen organik tavuklardan elde edilen yumurtalar ile kahvaltı hizmeti sunulmaktadır. Kurumun dikkatli üzerinde durduğu bir diğer konu ise temizliktir. Belirli aralıklarla çeşitli firmalar tarafından AKD Kids Anaokullarının temizliği sağlanmaktadır. Bu bağlamda kurum, Tüketici Akademisi tarafından kalitesine en çok güvenilen marka olarak seçilmiştir.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum