fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Buca AKD Kids Anaokulu

Özel Buca AKD Kids Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/19:00

Özel Buca AKD Kids Anaokulu Hakkında

Villa Tipi bahçeli müstakil bir binada, İzmir Buca semtinde yer alan Özel Buca AKD Kids Anaokulu , profesyonel ve sevgi dolu eğitimcileri, kaliteli eğitimi ve çocukların istek ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayan yeterli donanımı ile hizmet vermektedir.
Çocuklara yabancı dil eğitimi olarak verilen İngilizce derslerindeki konulara, kendine ait ders saatlerinin dışında, gün içindeki tüm etkinliklerde yer verilerek öğretilenlerin pekiştirilmesi ve kalıcı olması sağlanmaktadır.
Özel Buca AKD Kids Anaokulu'nda hazırlık branş derslerinde uygulamalı etkinlikler, deneyler ve oyunlar eşliğinde dersler işlenmektedir. Böylelikle çocukların konuları sebep sonuç ilişkisi kurarak kavramaları ve kalıcı olarak ezberlemeden öğrenmeleri sağlanmaktadır. Sanat ve spor etkinlikleri çeşitlerine haftalık eğitim programlarında dönüşümlü olarak yer verilmektedir. Bu sayede öğrencilerin sadece akademik anlamda değil bir çok yönde gelişimleri sağlanmaktadır.
Özel Buca AKD Kids Anaokulu öğrencilerinin problem çözme problemi anlama konularında gelişebilmesi için bünyesinde bulundurduğu psikolojik danışmanlar vasıtasıyla seminer ve sunumlar vermektedir.

Yorumlar

 • Veli

  Gecen seneden beri birinci terciğimiz akd kıds kaliteli güzel ve eğitiminden memnunduk.Ama bu sene bazı sıkıntılar var mesala cocukların oyun odasının kaldırılıp sınıf yapılması cocukları biraz üzmüş oğlum akşam eve geldiğinde hep bunu dile getiriyor. sanırım biraz yadırgamışlar. Bu sene cok fazla cocuk alındığı icin sınıflar cok kalabalık. Bazı sınıfları ikiye bölmüşler COCUK cok olunca servislerde sıkıntı yaratıyor tek servis aracıyla hizmet vermeye calışıyorlar oda yetersiz

 • Veli

  İlgi, alaka, güzel iletişim, süper yemekler ve menü seçimi , hijyen ve aktiveteler konusunda hiç yanıltmadınız. başarılarınızın devamını dileriz. Ayrıca böyle bir ortamda başarılı bir eğitimin kendiliğinden geleceğine yürekten inanıyoruz

 • YU

  Ekibin kalitesi ve özeniyle birlikte fark yaratan bir okul. Biz çok mutluyuz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Buca AKD Kids Anaokulu İletişim Bilgileri

Vali Rahmi Bey Mahallesi 138 Sok. No 34 Buca/izmir
0 232 426 46** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum