fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bayraklı AKD Kids Anaokulu

Özel Bayraklı AKD Kids Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 07:30/12:00
Öğlenci: 12:00/19:00

Özel Bayraklı AKD Kids Anaokulu Hakkında

Özel Bayraklı AKD Kids Anaokulu; İzmir'in Bayraklı bölgesinde kurulmuş olan ve okul öncesi eğitim veren bir okuldur. İngilizce ağırlıklı eğitim yaklaşımları ile öğrencilerini uluslararası standartlarda eğitmektedir. Amerikan Kültür Derneği'ne bağlı bir kurum olan özel anaokulu bünyesine 2-6 yaş arası öğrencileri katmakta ve hayata hazırlama konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Öğrencilerine kapılarını sabah 07.30 itibari ile açan özel anaokulu, akşam 19.00 saatine kadar öğrencilerinin doğru eğitim almaları adına faaliyetlerini sürdürmektedir. Okulda güvenlik, rehberlik ve servis hizmeti mevcuttur. Okul Milli Eğitim Bakanlığına bağlıdır ve bakanlığın belirlediği müfredat doğrultusunda eğitim vermektedir. Ferah sınıfları, bahçesi ve öğrenci istek ve ihtiyaçlarına göre hazırlanmış eğitim araç gereçleri ile donatılmıştır.
Özel Bayraklı AKD Kids Anaokulu'nun eğitimde öğrencilerine sunduğu hizmetle onların iyi bir akademik başlangıç yapmalarının yanında İngilizceyi iyi kullanabilen bir dünya vatandaşı yetiştirmektir. Kendini tanımış, yeteneklerinin farkında olan ve bu yeteneklerinin üzerine çalışacak, öz güvenli ve geleceğe umutlu adımlar atan bireyler hayata hazırlamaktadır.
Bayraklı bölgesinde okul öncesi hizmet vermekte olan kurum, öğrencilerinin zihinsel ve fiziksel gelişimlerini takip ederek en doğru biçimde eğitim görmelerini sağlamak adına psikolojik danışman hizmeti sağlamaktadır. Aynı zamanda bu hizmetle birlikte öğrencilerin psikolojik olan veyahut oluşacak problemlerin önüne geçmektedir. Öğrencileri problem çözme konusunda bilinçlendirerek hayata daha olumlu ve başarılı bireyler kazandırmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bayraklı AKD Kids Anaokulu İletişim Bilgileri

Tepekule Mahallesi, 2084/4. Sk. No:13, 35530 Bayraklı/izmir
0 541 517 43** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum