fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ümraniye GEN Koleji İlkokulu

Özel Ümraniye GEN Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:25

Özel Ümraniye GEN Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Ümraniye GEN Koleji İlkokulu, 1986'da dershane kurarak eğitim vermeye başlayan kurucusunun eğitim aşkıyla daha fazla öğrenciye ulaşmak amacıyla temellerini attığı kolejle, tecrübeden gelen başarıyı her geçen yıl tescillemektedir. Bu kurum ilkokul seviyesi eğitiminde öğrencilerine öğrenme sevgisi aşılamakta ve sanat - spor alanlarındaki gelişmelerini desteklemektedir. Bu bağlamda okul imkanları bakımından oldukça zengin olan Özel Ümraniye GEN Koleji İlkokulu, bünyesinde; 3D odası, futbol sahası, revir, konferans salonu, sanat atölyesi, bahçe, müzik odası, spor alanı, bilgisayar ve fen laboratuvarları bulunmaktadır. Aynı zamanda gelişme çağındaki çocukların fiziksel gelişimi için verimi yüksek olan yüzme dersleri, okulun yarı olimpik havuzunda verilmektedir. Bu okulda, çocukların akademik hayatındaki ilk adımlarını attığı ilkokul seviyesinde eğlenerek öğrenme sağlayan uzman öğretim kadrosu bulunmaktadır.
Özel Ümraniye GEN Koleji İlkokulu, öğrenmenin bilgiyi bellekte depolamaktan çok daha karmaşık bir işlem olduğunu benimsemiştir. Bu bağlamda okulun bu konudaki amacı; bilginin, ne işe yaradığını, ne anlama geldiğini tam olarak öğrenciye özümseterek kalıcı öğrenmeyi sağlamaktır. Özel Ümraniye GEN Koleji İlkokulu'nun uzman kadrosu, öğrenmek için bilginin akılda tutulmasının yeterli olmayıp, aynı zamanda transfer edilebilmesinin de gerekli olduğunu özümseyip, bu anlamda öğrenciler için düzenlenen münazara etkinlikleriyle, akıl ve zeka oyunlarıyla akılda tutma, bilginin daha sonra anımsanmak üzere bellekte saklanmasını sağlamaktadır.
Özel Ümraniye GEN Koleji İlkokulu, yabancı dil eğitimine önem vermekte ve ilkokul seviyesinde yabancı dil eğitimine başlamaktadır. Kolay cümle yapıları ve temel kelimelerle hikayeler üzerinden gidilerek öğrenciye yabancı dil eğitimi verilmektedir. Okulun tüm bu eğitimlerle nihai amacı, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, milli ve manevi değerlerini benimseyen, çağdaş, üretken ve girişimci bireyleri geleceğe taşımaktır. Aynı zamanda doğaya ve canlılara karşı duyarlı, toplumda kabul gören, sevgi ve saygıyla hayatını bütünleştiren bireyler yetiştirmektir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ümraniye GEN Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Çamlık Mah. Zerrin Sok. No:25-27, Ümraniye/istanbul
0 216 706 6873
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum