fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ümraniye GEN Koleji Ortaokulu

Özel Ümraniye GEN Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:25

Özel Ümraniye GEN Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Ümraniye GEN Koleji Ortaokulu, İstanbul'un Ümraniye ilçesinde bulunan 1986'dan bu yana eğitim tecrübesine sahip olan kurucusu tarafından öğrencilerini geleceğe hazırlayan bir eğitim kurumudur. Yıllardan bu yana eğitim tecrübesi olan bu kurum, ortaokul düzeyindeki öğrencileri liseye giriş sınavlarına hazırlamaktadır. Okul saatleri dışında etüt ve ek derslerle öğrenciler desteklenmektedir. Böylelikle öğrenciler ders saatleri içerisinde aynı seviyeye sahip olmakta ve derslerde akıcılık sağlanmaktadır. GEN Eğitim Kurumları kolej, yayıncılık ve kurs merkezi olarak faaliyet göstermekte ve eğitimdeki tüm tecrübeleri bu yollarla edinmektedir. Yeni müfredata göre sürekli yenilenen, sınav sorularına göre düzenlenmiş ölçme ve değerlendirme testleriyle öğrenciye kendi yayınlarıyla değer katmaktadır.
Özel Ümraniye GEN Koleji Ortaokulu, öğrencilerini geleceğe hazırlarken uzman eğitim kadrosu ve çeşitlendirdiği akademik yapısıyla öğrencilerine çok yönlü gelişim sağlar. Bu kurum, fiziksel imkanları bakımından da oldukça zengin bir yapıya sahiptir. Okul, öğrencilerin arkadaşlarıyla güzel vakit geçirebilmesi, öğrenimini en modern yöntemlerle, teknolojiyi kullanarak sağlayabilmesi, sanat ve spor faaliyetlerini güvenle gerçekleştirebilmesi için dizayn edilmiştir. Bu imkanlar dahilinde Özel Ümraniye GEN Koleji Ortaokulu'nda, 3D odası, futbol sahası, revir, havuz, konferans salonu, sanat atölyesi, bahçe, müzik odası, spor alanı, bilgisayar ve fen laboratuvarları bulunmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin beslenme ihtiyaçlarını karşılaması için son derece hijyenik ortamlarda hazırlanan yemekler sunan yemekhane hizmeti verilmektedir. Yemekhaneden yemeyi tercih etmeyen öğrenciler için ise kantin imkanı bulunmaktadır.
Özel Ümraniye GEN Koleji Ortaokulu, Atatürk ilke ve devrimleri doğrultusunda, cumhuriyetin laik ve demokratik yapısını benimsemiş, milli ve manevi değerlerine bağlı, çağdaş, yenilikçi ve üretken bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadırlar. Doğaya ve bütün canlıların yaşam hakkına saygılı, çevre sorunlarına duyarlı, sürekli öğrenmeyi ilke edinen, fiziksel ve ruhsal sağlığı yerinde, tutarlı davranışlar sergileyen, en az iki yabancı dil kullanabilen, sanata ve sanatçıya değer veren, estetik kavrayış sahibi bireyler yetiştirmek amacındadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ümraniye GEN Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Çamlık Mahallesi, İkbal Caddesi, Zerrin Sokak, No:27, Ümraniye/istanbul
0 216 706 6875
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum