fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ümraniye GEN Koleji Anadolu Lisesi

Özel Ümraniye GEN Koleji Anadolu Lisesi verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:40/16:20

Özel Ümraniye GEN Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

GEN Koleji Anadolu Lisesi ve Fen Lisesinde, öğrencilerin akademik hayatlarında ve kariyerlerinde doğru tercihlerde bulunarak hayat boyu başarılı liderler ve mutlu bireyler olmalarını sağlamak amacıyla MEB programıyla beraber sunulan yoğun sınava hazırlık programı ve İngilizce, seçmeli 2.yabancı dil (Almanca, Fransızca, İspanyolca), Kodlamadan oluşan 3 dilli yabancı dil programının yanı sıra, akademik anlamda mentörlük ve kariyer danışmanlığı anlamında rehberlik verilir. Ayrıca öğrencinin uluslararası lise değişim programları ile dünyayı yakından tanımasına, kuluçka merkezinde gerçekleştirdiği fikirlerle girişimcilik örnekleri sergilemesine, çeşitli workshop ve seminerlerin yanı sıra kısa süreli staj programları ile iş hayatına dair fikir edinmesine; sanat, spor, bilişim gibi alanlarda ilgi ve yetenekleri doğrultusunda uzmanlaşmasına imkan sağlanır.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Çoklu Zeka Modeli

- STEM

- Aktif Öğrenme Sistemi

- Proje Temelli Öğrenme Eğitim Modeli

- Sınav Odaklı Eğitim Sistemi

- Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Catering firması tarafından getiriliyor

● Dersler kaç dakika sürüyor?

- 40 dakika

● Her sınıftan kaç şube var?

- 2

● Okulda Hangi Bölümler Mevcut?

- Eşit Ağırlık

- Sayısal

● Üniversiteye Hazırlık Sürecinde Kurs Desteği Sağlanıyor mu?

- Evet

● Mezun Olan Öğrencilerinizin Bir Üniversiteye Yerleşme Oranı Nedir?

- %95-%100

Yorumlar (5)

 • Özel okul düşünüyorsanız kesinlikle ilk tercihiniz Gen Kolejinden yana olmalı. Bir çok okul kayıt döneminde sözler veriyor fakat tutamıyorlar bizim okulumuz fazlası ile yerine getirebilmek için yeterli çabayı gösteriyor. Kendi bünyesinde hazırladıkları ders kitapları ile konuları öğrenmeden ilerleme şansını en aza indirerek motivasyon etkinlikleriyle güçlendiriyorlar. Eğitimi,öğretmenleri ve kurucuları ile tam bir uyum içerisindeyiz. Çocuğunuzun mutlu ve başarılı bir birey olarak hayatına devam etmesini istiyorsanız kesinlikle bizim okulumuzu tercih etmelisiniz.

 • BH

  Akademik başarı hedefleyen, ilgi ve yeteneklerini saptayarak destekleyen Atatürkçü bir okuldayız. Kurucularının başında olduğu, yöneticilerinin , öğretmenlerinin , personelinin özveriyle ve güleryüzle çalıştığı Gen Koleji’nde öğrencimizi ilk kez okula mutlu giderken görüyoruz. Akademik eğitiminde konu tarama/ödev takibi ve mentör öğretmen sistemi ile hem eğitimcileri hem biz ailesi öğrencimizin başarı durumunu takip edebiliyoruz. Gen Koleji kurucularımıza, yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

 • ED

  Eğitim ve yönetim kadrosu çok tecrübeli ve başarılı bir ekip . Çocuklara sunduklari sosyal imkanlar fazlası ile yeterli . Rehberlik hizmeti çok iyiYurt içi ve dışı geziler olabilir

 • EA

  Oglumu 8 yildir gen kolejinde hic bir guven kaygisi olmaksizin gonul rahatligiyla okutuyorum.Basta okul sahibi Erol boy olmak uzere sevinc hanim ,okul yoneticileri dilek ikizoglu,mutlu hanim,gozde hanima tesekkurlerimi ve sevgilerimi sunmak isterim.Ataturkcu dusunce yapisi,gencleri gelecege tasima adina sanat ve bilim adina yaptigi calismalari dkkkatle izliyor ve taktir ediyorum.

 • AY

  Okul yönetimi ve öğretmenleri güleryüzlü ve özverililer.Verdikleri kaliteli eğitimle çocuklarımıza güzel bir gelecek sunuyorlar.Her konuda tüm iletişim kanalları ile bilgilendiriliyoruz.Akademik başarısı olan bir okul.Hem aileye hem öğrenciye rehberlik yapan çok başarılı bir okul.Emeğe geçen herkese sonsuz teşekkürler

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ümraniye GEN Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Çamlık Mahallesi, İkbal Caddesi, Zerrin Sokak, No:27, Ümraniye/istanbul
0 216 706 6884
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum