fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Torbalı Liseleri

Torbalı ilçesindeki liseler arasından size ve çocuğunuza en uygun olanı hemen keşfedin; veli yorumları, fotoğraf galerileri ve daha fazlasına ulaşın! Bölgenizdeki özel liselerin detaylı tüm bilgilerine Torbalı özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
22 okul bulundu.
Özel Torbalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Torbalı / Mustafa Kemal Atatürk Mah.
Özel Torbalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen Lisesi

Özel Torbalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Torbalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Torbalı / Mustafa Kemal Atatürk Mah.
Özel Torbalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Torbalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Torbalı Anadolu Lisesi Özel Okul
Torbalı / Subaşı Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Torbalı Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Koleji Torbalı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Torbalı Modern Çağ Fen Lisesi Özel Okul
Torbalı / Ayrancılar Mah.
Özel Torbalı Modern Çağ Fen Lisesi

Özel Torbalı Modern Çağ Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İPOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Torbalı / Kazım Karabekir Mah.
Özel İPOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel İPOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Torbalı Modern Çağ Anadolu Lisesi Özel Okul
Torbalı / Ayrancılar Mah.
Özel Torbalı Modern Çağ Anadolu Lisesi

Özel Torbalı Modern Çağ Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Turuncu Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Torbalı / Torbalı Mah.
Özel Turuncu Koleji Fen Lisesi

Özel Turuncu Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 15:40
Özel Turuncu Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Torbalı / Torbalı Mah.
Özel Turuncu Koleji Anadolu Lisesi

Özel Turuncu Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 15:40
Torbalı Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Torbalı / Alpkent Mah.
Torbalı Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Torbalı Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:10
Torbalı Sema Karhan Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Torbalı / 29 Ekim Mah.
Torbalı Sema Karhan Anadolu Lisesi

Torbalı Sema Karhan Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 15:40
Torbalı Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Torbalı / Torbalı Mah.
Torbalı Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Torbalı Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 00:00
Torbalı Subaşı Mustafa Topalan Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Torbalı / Atalan Mah.
Torbalı Subaşı Mustafa Topalan Anadolu Lisesi

Torbalı Subaşı Mustafa Topalan Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Torbalı Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Torbalı / Tepeköy Mah.
Torbalı Anadolu İmam Hatip Lisesi

Torbalı Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 15:20
Torbalı Atatürk Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Torbalı / Muratbey Mah.
Torbalı Atatürk Anadolu Lisesi

Torbalı Atatürk Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:05
Torbalı 7 Eylül Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Torbalı / Ertuğrul Mah.
Torbalı 7 Eylül Anadolu Lisesi

Torbalı 7 Eylül Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Şehit Önder Turğay Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Torbalı / İnönü Mah.
Şehit Önder Turğay Anadolu Lisesi

Şehit Önder Turğay Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Türk Telekom Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Torbalı / İnönü Mah.
Türk Telekom Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Türk Telekom Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 15:20
Şehit Uzman Çavuş Harun Şenözüar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Torbalı / Muratbey Mah.
Şehit Uzman Çavuş Harun Şenözüar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Şehit Uzman Çavuş Harun Şenözüar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:20
Torbalı İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Torbalı / Muratbey Mah.
Torbalı İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Torbalı İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Torbalı Subaşı Mustafa Topalan Ticaret Meslek Lisesi Devlet Okulu
Torbalı / Atalan Mah.
Torbalı Subaşı Mustafa Topalan Ticaret Meslek Lisesi

Torbalı Subaşı Mustafa Topalan Ticaret Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:40 - 16:00
Torbalı Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Torbalı / Alpkent Mah.
Torbalı Anadolu Lisesi

Torbalı Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Torbalı Ayrancılar İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Torbalı / Fevzi Çakmak Mah.
Torbalı Ayrancılar İmam Hatip Lisesi

Torbalı Ayrancılar İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Torbalı Liseleri

İzmir'in Torbalı ilçesinde hizmet veren ve MEB'e bağlı olan liseler arasından aradığın nitelikleri taşıyan kurumları bulmak için okulları tek tek gezmenize gerek yok. Okul.com.tr üzerinden bölgedeki özel ve devlet liselerine ait detaylı tüm bilgileri görüntüleyerek çocuğunuzun kaliteli eğitim alabileceği okulları hemen keşfedebilirsiniz. Sizler için hazırlanan okul profilleri sayesinde Torbalı liselerinin eğitime bakış açıları, hedefleri ve misyonları hakkında fikir sahibi olabilir, adres bilgilerine ulaşarak çevrenizde bulunan okulları bulabilirsiniz.


Üniversiteye gidecek olan yolda lise eğitiminin önemini bilen ebeveynler bölgesinde bulunan bütün kurumları araştırmakta, yapılan değerlendirmeler sonucunda kararlarını vermektedirler. Bu süreçte yaşanan vakit kaybını gidermek adına liselerin tamamını gezmenize gerek kalmadan çocuğunuzun için en doğru okulu kısa sürede bulabileceksiniz. Torbalı'daki meslek liselerinin hangi branşlarda eğitim verdiği bilgisini öğrenerek, çocuğunuzun bir meslek sahibi olması noktasında tercihinizi kullanabilirsiniz. Bölgedeki liselerin; sınıf ve bahçe fotoğraflarına, ortalama sınıf mevcutlarına, haritadaki konumlarına, yabancı dil olanaklarına, öğrencilere sunulan fiziksel imkanlarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşarak dilediğimiz okuldan randevu alabilirsiniz. Daha sonra yüz yüze görüşme gerçekleştirmek adına liseleri ziyaret edebilirsiniz.


Torbalı liseleri taban puanları ve yüzdelik dilimleri hakkında güncel bilgiye ulaşmak isteyen öğrenciler internette araştırma yapmaktadır. Ayrıntılı puan ve yüzdelik dilimlere ulaşan öğrenciler daha sonra tercih listelerini oluşturmaktadır. Sizlerde en güncel bilgilere ulaşmak ve bölgedeki en iyi liseleri keşfetmek isterseniz hemen okul profillerine göz atabilirsiniz. Listeleme sayfaları üzerinden bölgedeki tüm liseleri görüntüleyebilir, öğrenci ve aile yorumlarına ulaşabilirsiniz.


Veli yorumları okulları tarafsız gözlerden tanımanız noktasında sizlere büyük avantaj sağlamaktadır. Liselerin artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir sahibi olmak isterseniz, okul profillerinden bulunan ve tamamen liseleri daha önce tercih etmiş veliler tarafından yapılmış olan yorumları inceleyebilirsiniz. Torbalı lise fiyatlarına baktığımızda dar bir aralıkta olduğu görülmektedir. Bunun yanında devlet liseleri ise servis ücreti dışında herhangi bir ücret talep etmemektedir. Bunun dışında bölgede bulunan Torbalı kolejleri bursluluk sınavları düzenlemekte ve başarılı öğrencilere burs imkanı sağlamaktadır. Bu sınavları kaçırmak istemiyorsanız Okul.com.tr'yi takip edebilir, sınavlara başvurarak kaliteli eğitimi indirimli fiyatlara alabilirsiniz.


Torbalı özel liselerini incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Torbalı Liseleri Taban Puanları

Okul Adı Okul Türü Yabancı Dili Taban Puanı Tavan Puanı En Düşük Yüzdelik En Yüksek Yüzdelik
Torbalı Sema Karhan Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi İngilizce 365.07 419.32 11.22 3.38
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum