fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Kadıköy’de En Çok Tercih Edilen Suadiye Anaokulları

Görüntülenme Sayısı: 10587

İstanbul Anadolu Yakası’da huzurlu bir yaşantı vaat eden semti Suadiye, Kadıköy Anaokulları arasında okul arayan anne ve babaların ilk aklına gelen mahallelerden. En önemli özellikleri; ana ulaşım noktalarına olan yakınlığı ve temiz bir havaya sahip olan semtte birçok özel anaokulu hizmet vermekte. Gelin Suadiye Anaokulları’na beraber bir göz atalım.

 Özel Suadiye Küçük Şeyler Anaokulu

Özel Suadiye Küçük Şeyler Anaokulu

Okul öncesi eğitim sektöründe son yıllarda adını daha çok duyamaya başladığımız Küçük Şeyler Anaokulları’nın Suadiye’deki şubesi 2012 yılından beri hizmet vermektedir. Sadece kurucusu olmakla kalmayan Prof. Dr. Üstün Dökmen, mesleki tecrübelerini de sürekli paylaşarak ders programlarının oluşturulmasına yardım etmekte ve anne-baba eğitimleri de yapmaktadır. Kurumdan mezun olan öğrenciler dünyada söz sahibi olacak, bilimde, sanatta, sporda ve teknolojide özne olacak bireyler olarak yetiştirilirler. Bilim ve sanat temelli özgün bir eğitim programı uygulanan okulun fiziksel özelliklerini, branş derslerini, senelik okul ücretlerini ve ebeveyn yorumlarını Özel Suadiye Küçük Şeyler Anaokulu sayfasından inceleyebilirsiniz.

 Özel Suadiye Bilfen Anaokulu

Özel Suadiye Bilfen Anaokulu

Özel Suadiye Bilfen Anaokulu, Bilfen Okullarının Okul öncesi eğitim kalitesinin Suadiye’deki temsilcisidir. Bağımsız bir binada hizmet vermekte olan anaokulu fiziksel özellikleri, kaliteli eğitim materyalleri ve donanımlı okul öncesi eğitim ortamlarıyla öne çıkmaktadır. 2. Dil olarak İngilizce eğitimi verilen okulda, çocukların öğrenme istekleri en üst düzeye çıkarılıp, temel düzeyde İngilizce iletişim becerisi kazandırılmaktadır. Özel Suadiye Bilfen Anaokulu sayfasından merak ettiğiniz tüm bilgileri, fiziksel özelliklerini, fotoğrafları, veli yorumlarını ve Bilfen Anaokulu ücretlerini inceleyebilirsiniz.

 Özel Minikaryum Anaokulu

Özel Minikaryum Anaokulu

Yeşillikler içinde müstakil bir binada hizmet veren Özel Minikaryum Anaokulu HighScope, SCAMPER ve Proje Tabanlı Eğitim metotlarını kullanmaktadır. Oyunu eğitim ve öğretim programının merkezine yerleştiren okulda, okul öncesi çocukları için oluşturulmuş, uluslararası lisanslı bir program olan Kindermusik programı uygulanmaktadır. Okulun iletişim bilgilerini, senelik okul ücretlerini, fotoğraflarını ve veli yorumlarını Özel Minikaryum Anaokulu sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Özel Anabilim Suadiye Anaokulu

Özel Anabilim Suadiye Anaokulu

Suadiye çevresinde anaokulu arayan ebeveynlerin en çok merak ettiği okullardan biri olan Özel Anabilim Suadiye Anaokulu’nda İngilizce ve İspanyolca eğitim verilmektedir. Geniş oyun ve etkinlik alanlarıyla ön plana çıkan okula çocuğunu göndermiş velilerin yorumları gayet olumlu. Anabilim Eğitim Kurumları’nın Suadiye’deki şubesi olan okulun merak ettiğiniz tüm bilgilerini, fotoğraflarını, veli yorumlarını, senelik okul ücretlerini ve fiziksel özelliklerini Özel Anabilim Suadiye Anaokulu sayfasından öğrenebilirsiniz.

Bu makale tarafından 11 Nisan 2022 tarihinde güncellenmiştir.
Diğer Veliler ile Paylaş!

Bu makaleye henüz bir yorum yapılmamış ilk yorumu yapan sen ol! Yorum Yap
Yorum Yap
Ad Soyad *
E-Posta Adresiniz *
Yorumunuz *
PAYLAŞ
Sonraki Makaleye Göz Atın
Okul Öncesi Çocuklar İçin Fiziksel Aktivite Ve Spor Anaokulu ve kreş çağındaki çocuklarınız için fiziksel aktivitelerin ve sporun önemi nedir? Çocuğunuzla nasıl spor yaparak vakit geçirebilirsiniz?
İstanbul Bölgesinde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Atakent Fecir Anaokulu Özel Okul
Özel Atakent Fecir Anaokulu

Benim için kuranı Kerim eğitimi çok önemli onuda başarılı yapıyorlar

Özel Kindergarten Academy College Anaokulu Özel Okul
Özel Kindergarten Academy College Anaokulu

Okul yeşilliğe sahip doğal bir ortamda. Metropolde betonların arasında bu tarz okullar nadir. Bir de eğitimi yeterli kal...

Özel Eryaman Mini Dahiler Kreş ve Gündüz Bakımevi Özel Okul
Özel Eryaman Mini Dahiler Kreş ve Gündüz Bakımevi

Üç yaşında ki kızım için kreş arayışa başladık bir çok yer gezdik fikir edindik annelik ya hani herşeyi en uç noktasına...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum