fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Kadıköy’de En Çok Tercih Edilen Suadiye Anaokulları

Görüntülenme Sayısı: 9184

İstanbul Anadolu Yakası’da huzurlu bir yaşantı vaat eden semti Suadiye, Kadıköy Anaokulları arasında okul arayan anne ve babaların ilk aklına gelen mahallelerden. En önemli özellikleri; ana ulaşım noktalarına olan yakınlığı ve temiz bir havaya sahip olan semtte birçok özel anaokulu hizmet vermekte. Gelin Suadiye Anaokulları’na beraber bir göz atalım.

 Özel Suadiye Küçük Şeyler Anaokulu

Özel Suadiye Küçük Şeyler Anaokulu

Okul öncesi eğitim sektöründe son yıllarda adını daha çok duyamaya başladığımız Küçük Şeyler Anaokulları’nın Suadiye’deki şubesi 2012 yılından beri hizmet vermektedir. Sadece kurucusu olmakla kalmayan Prof. Dr. Üstün Dökmen, mesleki tecrübelerini de sürekli paylaşarak ders programlarının oluşturulmasına yardım etmekte ve anne-baba eğitimleri de yapmaktadır. Kurumdan mezun olan öğrenciler dünyada söz sahibi olacak, bilimde, sanatta, sporda ve teknolojide özne olacak bireyler olarak yetiştirilirler. Bilim ve sanat temelli özgün bir eğitim programı uygulanan okulun fiziksel özelliklerini, branş derslerini, senelik okul ücretlerini ve ebeveyn yorumlarını Özel Suadiye Küçük Şeyler Anaokulu sayfasından inceleyebilirsiniz.

 Özel Suadiye Bilfen Anaokulu

Özel Suadiye Bilfen Anaokulu

Özel Suadiye Bilfen Anaokulu, Bilfen Okullarının Okul öncesi eğitim kalitesinin Suadiye’deki temsilcisidir. Bağımsız bir binada hizmet vermekte olan anaokulu fiziksel özellikleri, kaliteli eğitim materyalleri ve donanımlı okul öncesi eğitim ortamlarıyla öne çıkmaktadır. 2. Dil olarak İngilizce eğitimi verilen okulda, çocukların öğrenme istekleri en üst düzeye çıkarılıp, temel düzeyde İngilizce iletişim becerisi kazandırılmaktadır. Özel Suadiye Bilfen Anaokulu sayfasından merak ettiğiniz tüm bilgileri, fiziksel özelliklerini, fotoğrafları, veli yorumlarını ve Bilfen Anaokulu ücretlerini inceleyebilirsiniz.

 Özel Minikaryum Anaokulu

Özel Minikaryum Anaokulu

Yeşillikler içinde müstakil bir binada hizmet veren Özel Minikaryum Anaokulu HighScope, SCAMPER ve Proje Tabanlı Eğitim metotlarını kullanmaktadır. Oyunu eğitim ve öğretim programının merkezine yerleştiren okulda, okul öncesi çocukları için oluşturulmuş, uluslararası lisanslı bir program olan Kindermusik programı uygulanmaktadır. Okulun iletişim bilgilerini, senelik okul ücretlerini, fotoğraflarını ve veli yorumlarını Özel Minikaryum Anaokulu sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Özel Anabilim Suadiye Anaokulu

Özel Anabilim Suadiye Anaokulu

Suadiye çevresinde anaokulu arayan ebeveynlerin en çok merak ettiği okullardan biri olan Özel Anabilim Suadiye Anaokulu’nda İngilizce ve İspanyolca eğitim verilmektedir. Geniş oyun ve etkinlik alanlarıyla ön plana çıkan okula çocuğunu göndermiş velilerin yorumları gayet olumlu. Anabilim Eğitim Kurumları’nın Suadiye’deki şubesi olan okulun merak ettiğiniz tüm bilgilerini, fotoğraflarını, veli yorumlarını, senelik okul ücretlerini ve fiziksel özelliklerini Özel Anabilim Suadiye Anaokulu sayfasından öğrenebilirsiniz.

Bu makale tarafından 25 Kasım 2016 tarihinde yazılmıştır.
Diğer Veliler ile Paylaş!

Bu makaleye henüz bir yorum yapılmamış ilk yorumu yapan sen ol! Yorum Yap
Yorum Yap
Ad Soyad *
E-Posta Adresiniz *
Yorumunuz *
PAYLAŞ
Sonraki Makaleye Göz Atın
Her Anne Çocuğu için Özeldir | Video Anne çocuk arasındaki bağ oyunlar ile bile olsa çok kuvvetlidir. Aile olmak, anne olmak sizi her zaman özel kılacaktır.
İstanbul Bölgesinde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Nehir Anaokulu Özel Okul
Özel Nehir Anaokulu

Bir eğitimci olarak kesinlikle tavsiye edebileceğim bir okul. Çocukların hem mutlu vakit geçirmelerini sağlayıp bu kadar...

Özel Yıldız Koleji Anaokulu Özel Okul
Özel Yıldız Koleji Anaokulu

Eğitmenler, yöneticiler gerçek birer eğitimci. Cocuklarimin zihinsel, ruhsal gelişiminde büyük katkısı oldu okulun. Sad...

Özel Tuzla Yeşil Bahçe Anaokulu Özel Okul
Özel Tuzla Yeşil Bahçe Anaokulu

yeni bir binaya geçeceklerini öğrendiğimizde biraz tedirgin olmuştuk şimdi çok memnunuz

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum