fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Kadıköy’de En Çok Tercih Edilen Suadiye Anaokulları

Görüntülenme Sayısı: 12641

İstanbul Anadolu Yakası’nda huzurlu bir yaşantı vaat eden semti Suadiye, Kadıköy Anaokulları arasında okul arayan anne ve babaların ilk aklına gelen mahallelerden. En önemli özellikleri; ana ulaşım noktalarına olan yakınlığı ve temiz bir havaya sahip olan semtte birçok özel anaokulu hizmet vermekte. Gelin Suadiye Anaokulları’na beraber bir göz atalım.

 Özel Suadiye Küçük Şeyler Anaokulu

Özel Suadiye Küçük Şeyler Anaokulu

Okul öncesi eğitim sektöründe son yıllarda adını daha çok duyamaya başladığımız Küçük Şeyler Anaokulları’nın Suadiye’deki şubesi 2012 yılından beri hizmet vermektedir. Sadece kurucusu olmakla kalmayan Prof. Dr. Üstün Dökmen, mesleki tecrübelerini de sürekli paylaşarak ders programlarının oluşturulmasına yardım etmekte ve anne-baba eğitimleri de yapmaktadır. Kurumdan mezun olan öğrenciler dünyada söz sahibi olacak, bilimde, sanatta, sporda ve teknolojide özne olacak bireyler olarak yetiştirilirler. Bilim ve sanat temelli özgün bir eğitim programı uygulanan okulun fiziksel özelliklerini, branş derslerini, senelik okul ücretlerini ve ebeveyn yorumlarını Özel Suadiye Küçük Şeyler Anaokulu sayfasından inceleyebilirsiniz.

 Özel Suadiye Bilfen Anaokulu

Özel Suadiye Bilfen Anaokulu

Özel Suadiye Bilfen Anaokulu, Bilfen Okullarının Okul öncesi eğitim kalitesinin Suadiye’deki temsilcisidir. Bağımsız bir binada hizmet vermekte olan anaokulu fiziksel özellikleri, kaliteli eğitim materyalleri ve donanımlı okul öncesi eğitim ortamlarıyla öne çıkmaktadır. 2. Dil olarak İngilizce eğitimi verilen okulda, çocukların öğrenme istekleri en üst düzeye çıkarılıp, temel düzeyde İngilizce iletişim becerisi kazandırılmaktadır. Özel Suadiye Bilfen Anaokulu sayfasından merak ettiğiniz tüm bilgileri, fiziksel özelliklerini, fotoğrafları, veli yorumlarını ve Bilfen Anaokulu ücretlerini inceleyebilirsiniz.

 Özel Minikaryum Anaokulu

Özel Minikaryum Anaokulu

Yeşillikler içinde müstakil bir binada hizmet veren Özel Minikaryum Anaokulu HighScope, SCAMPER ve Proje Tabanlı Eğitim metotlarını kullanmaktadır. Oyunu eğitim ve öğretim programının merkezine yerleştiren okulda, okul öncesi çocukları için oluşturulmuş, uluslararası lisanslı bir program olan Kindermusik programı uygulanmaktadır. Okulun iletişim bilgilerini, senelik okul ücretlerini, fotoğraflarını ve veli yorumlarını Özel Minikaryum Anaokulu sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Özel Anabilim Suadiye Anaokulu

Özel Anabilim Suadiye Anaokulu

Suadiye çevresinde anaokulu arayan ebeveynlerin en çok merak ettiği okullardan biri olan Özel Anabilim Suadiye Anaokulu’nda İngilizce ve İspanyolca eğitim verilmektedir. Geniş oyun ve etkinlik alanlarıyla ön plana çıkan okula çocuğunu göndermiş velilerin yorumları gayet olumlu. Anabilim Eğitim Kurumları’nın Suadiye’deki şubesi olan okulun merak ettiğiniz tüm bilgilerini, fotoğraflarını, veli yorumlarını, senelik okul ücretlerini ve fiziksel özelliklerini Özel Anabilim Suadiye Anaokulu sayfasından öğrenebilirsiniz.

Bu makale Umut Arslan tarafından 12 Eylül 2022 tarihinde güncellenmiştir.
Diğer Veliler ile Paylaş!

Bu makaleye henüz bir yorum yapılmamış ilk yorumu yapan sen ol! Yorum Yap
Yorum Yap
Ad Soyad *
E-Posta Adresiniz *
Yorumunuz *
PAYLAŞ
Sonraki Makaleye Göz Atın
Okul Öncesi Çocuklar İçin Fiziksel Aktivite Ve Spor Anaokulu ve kreş çağındaki çocuklarınız için fiziksel aktivitelerin ve sporun önemi nedir? Çocuğunuzla nasıl spor yaparak vakit geçirebilirsiniz?
İstanbul Bölgesinde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Adakent Koleji Anaokulu Özel Okul
Özel Adakent Koleji Anaokulu

Okuldaki personel her şeyden önce güler yüzlü, ve eğitim odaklı faaliyetlerle öğrenci merkezli bir egitim modeli uygul...

Özel Uğurmumcu Keşif Akademi Anaokulu Özel Okul
Özel Uğurmumcu Keşif Akademi Anaokulu

Çocukların eğlenceli vakit geçirdiği ve öğretmenlerin sürekli ilgi ve güler yüzle yaklaştığı bir kurum. Dönem içinde yap...

Özel Nilüfer Şeker Ağacı Anaokulu Özel Okul
Özel Nilüfer Şeker Ağacı Anaokulu

Doğru,güveli ve kaliteli eğitim için güvenilir bir tercih 4 yaşındaki kızımın kısa zamanda nekadar güzel şeyler öğrend...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum