fb

Fransızca Eğitim Veren Anaokulları

Görüntülenme Sayısı: 6282

Çocuklarımızın yabancı dili küçük yaşlardan itibaren öğrenmesine önem veriyor ve anaokulundan itibaren bu konuda uzmanlaşmış kadrosu bulunan eğitim kurumlarından yabancı dili öğrenmelerini talep ediyoruz.

Söz konusu yabancı dil İngilizce olunca eğitim veren anaokulu çok fazla sayıdayken Fransızca olunca okul sayısı azalmakta. Okulların çoğu anaokulunda başladıkları eğitimi liseye kadar bünyesinde sürdürmektedir. İşte İstanbul’da Fransızca eğitim veren anaokulları:

Fransızca Eğitim Veren Anaokulları

Özel Küçük Prens Anaokulu

Saint-Joseph Lisesi Eğitim Vakfı bünyesindeki anaokulu Sancaktepe'de hizmet vermektedir. 2016-2017 eğitim-öğretim yılında 3 ayrı grup olarak öğrencilerine hizmet vermektedir.

Küçük grup; 2013 doğumlu ve 2012 yılının 10,11 ve 12. ayında doğan öğrencileri kapsamakta,

Orta grup; 1 ocak- 30 eylül 2012 arasında doğan öğrencileri,

Büyük grup; 2011 doğumlu öğrencileri kapsamaktadır.

Fransızcayı zevkli ve eğlenceli bir şekilde öğreten okul, ilkokulu ve lisesinde de Fransızca öğretimine devam etmektedir.

Küçük Prens Anaokulu hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın!

Fransızca Eğitim Veren Anaokulları-1

Özel Neslin Değişen Sesi Anaokulu

Notre Dame de Sion Lisesi Eğitim Vakfın'a ait olan anaokulu Şişli’de yer almaktadır. Okul 08.00 ve 15.30 saatleri arasında hizmet vermektedir. 3-4 ve 5-6 yaş grupları bulunmaktadır. Anaokulundan verilen Fransızca eğitimi 8. Sınıfa kadar koordineli bir biçimde sürmeyi esas edinmiş bir okuldur.

Özel Neslin Değişen Sesi Anaokulu hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın!

Fransızca Eğitim Veren Anaokulları-2

Özel Yeni Nesil 2000 Anaokulu

Saint Pulcherie Mezunları Vakfına ait, Beşiktaş’ta yer alan anaokulu 2016-2017 eğitim-öğretim yılında 3, 4 ve 5 yaş grupları açmaktadır. İlkokulu ve ortaokulu bulunan okul anasınıfında verdiği Fransızca eğitimini ilkokulda ve sonrasında da devam ettirme şansını velilerine sunmaktadır.

Özel Yeni Nesil 2000 Anaokulu hakkında daha fazla bilgi almak içintıklayın!

Ayrıca Bakınız: Erken Yaşta Yabancı Dil Eğitimi

Bu makale Esin Acartürk tarafından 04 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.
Diğer Veliler ile Paylaş!

Sema Sever

Erenköy Kilittaşı Anaokulunda Fransız öğretmenler ile tam gün Fransızca sınıfı 3 - 6 arası çocuklar için vardır. Kilittaşı anaokulları Keystone International Schools tarafından açılmıştır. Kilittaşı anaokullarında İngilizce tam gün sınıflarda 4+ da ikinci Fransızca olarak başlar ve ilköğretimde devam eder. K.Çamlıca ve Dragos Kilittaşı Anaokullarında da Fransızca 4+ başlar. İngilizce bu okullarda anadil olarak kabul edilir.

Yorum Yap
Ad Soyad *
E-Posta Adresiniz *
Yorumunuz *
PAYLAŞ
Sonraki Makaleye Göz Atın
Montessori Eğitimi Veren Kadıköy Anaokulları Kadıköy Anaokulları arasından Montessori eğitim yaklaşımını uygulayan 5 okulu sizler için inceledik!
İstanbul Bölgesinde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Düşler Evi Anaokulu Özel Okul
Özel Düşler Evi Anaokulu

Okulda en önemli nokta 5 gün tecrübeli bir psikolojik danışmanın bulunması.Eğitimi ve profesyonel bakış açısı hemen hiss...

Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu Özel Okul
Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

Şart olmasa bile okulun sınıflarını akıllı tahtalar ile donatıp çocuklara görsel eğitim vermeleri çok güzel. Onlar için...

Özel Maltepe Yaprak Anaokulu Özel Okul
Özel Maltepe Yaprak Anaokulu

Hep daha iyiye, ilerici nesiller için çalışan emektar bir kadroları var.

11400 Farklı Okuldan
Uygun Olanı
Bul!