fb

Fransızca Eğitim Veren Anaokulları

Görüntülenme Sayısı: 28582

Çocuklarımızın yabancı dili küçük yaşlardan itibaren öğrenmesine önem veriyor ve anaokulundan itibaren bu konuda uzmanlaşmış kadrosu bulunan eğitim kurumlarından yabancı dili öğrenmelerini talep ediyoruz.

Söz konusu yabancı dil İngilizce olunca eğitim veren anaokulu çok fazla sayıdayken Fransızca olunca okul sayısı azalmakta. Okulların çoğu anaokulunda başladıkları eğitimi liseye kadar bünyesinde sürdürmektedir. İşte İstanbul’da Fransızca eğitim veren anaokulları:

Fransızca Eğitim Veren Anaokulları

Özel Evol Anaokulu

Öğrencilerine doğa ile iç içe bir ortamda eğitim alma imkanı sunan Evol Anaokulu her öğrencisinin farklı bir yeteneğe sahip olduğunun bilincinde olarak çalışmalarına devam etmektedir. Kurumda İngilizcenin yanında öğrencilere seçmeli olarak; Almanca, Fransızca ve İspanyolca dil eğitimi verilmektedir. Erken yaşta dil eğitimi almaya başlayan öğrenciler de ilerleyen yıllarda dil eğitimi konusunda kolaylık yaşamaktadır.

Özel Evol Anaokulu hakkında daha fazla bilgi edinmek için ziyaret edin!

Özel Çamlıca Kilittaşı Ortaokulu

Akademik beceriyle birlikte öğrencilerinin yaşam tecrübesi kazanmasına amaçkayan kurum, en az üç dil bilen öğrenciler yetiştirmektedir. Bu dillerden biri de Fransızcadır. 2012 yılından beri hizmet veren okulda eğitim öğrencinin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda şekil almaktadır.

Özel Çamlıca Kilittaşı Ortaokulu ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayın!

Özel Yetenek Anaokulu International Preschool Kanlıca

0 ile 6 yaş arasındaki çocuklara hizmet veren kurum, Emillia yaklaşımı, High Scope gibi eğitim modelleri ile öğrencilerinin okul öncesi dönemlerini verimli geçirmelerini amaçlamaktadır. Fransızca dil eğitimi ile de İngilizcenin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimi vermektedir.

Özel Yetenek Anaokulu International Preschool Kanlıca hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın!

Özel Maltepe Uğur Okulları Anadolu Lisesi

Türkiye'nin dört bir yanında kampüsleri bulunan Uğur Okulları bünyesinde hizmet veren kurum, çağa ayak uydurup en güncel teknolojileri kullanarak öğrencilerinin hayallerindeki üniversitelere yerleşmelerini sağlamaktadır. Fransızca, İngilizce ve İspanyolca il eğitimi veren Maltepe Uğur Okulları bu sayede dünya ile iletişim kurabilen öğrencileri topluma kazandırmaktadır.

Özel Maltepe Uğur Okulları Anadolu Lisesi ile ilgili bilgi almak için inceleyin!

Ayrıca Bakınız: Erken Yaşta Yabancı Dil Eğitimi

Bu makale Esin Acartürk tarafından 04 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.
Diğer Veliler ile Paylaş!

Sema Sever

Erenköy Kilittaşı Anaokulunda Fransız öğretmenler ile tam gün Fransızca sınıfı 3 - 6 arası çocuklar için vardır. Kilittaşı anaokulları Keystone International Schools tarafından açılmıştır. Kilittaşı anaokullarında İngilizce tam gün sınıflarda 4+ da ikinci Fransızca olarak başlar ve ilköğretimde devam eder. K.Çamlıca ve Dragos Kilittaşı Anaokullarında da Fransızca 4+ başlar. İngilizce bu okullarda anadil olarak kabul edilir.

Yorum Yap
Ad Soyad *
E-Posta Adresiniz *
Yorumunuz *
PAYLAŞ
Sonraki Makaleye Göz Atın
Montessori Eğitimi Veren Kadıköy Anaokulları Kadıköy Anaokulları arasından Montessori eğitim yaklaşımını uygulayan 5 okulu sizler için inceledik!
İstanbul Bölgesinde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Bambu Anaokulu Özel Okul
Özel Bambu Anaokulu

Sınıfları çok ferah 20'şer kişilik sınıflar direk bahçeye açılıyor. Çok güzel ve büyük bahçesi var. Dev satranç takımına...

Özel Beylikdüzü Mutlu Çocuklar Anaokulu Özel Okul
Özel Beylikdüzü Mutlu Çocuklar Anaokulu

İlk anaokulumuz guleryuzleriyle, işlerini ve çocukları benim kadar seven mutlu çocuklar ailesiyle olmak çok büyük mutlul...

Özel Sihirli Gemiler Anaokulu Özel Okul
Özel Sihirli Gemiler Anaokulu

Dans eğitimine verdikleri önem çok güzel. Çocukları hem dans etmeye sevk ediyorlar hem grup halinde ortaya bir şeyler çı...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum