fb

Fransızca Eğitim Veren Anaokulları

Görüntülenme Sayısı: 21882

Çocuklarımızın yabancı dili küçük yaşlardan itibaren öğrenmesine önem veriyor ve anaokulundan itibaren bu konuda uzmanlaşmış kadrosu bulunan eğitim kurumlarından yabancı dili öğrenmelerini talep ediyoruz.

Söz konusu yabancı dil İngilizce olunca eğitim veren anaokulu çok fazla sayıdayken Fransızca olunca okul sayısı azalmakta. Okulların çoğu anaokulunda başladıkları eğitimi liseye kadar bünyesinde sürdürmektedir. İşte İstanbul’da Fransızca eğitim veren anaokulları:

Fransızca Eğitim Veren Anaokulları

Özel Küçük Prens Anaokulu

Saint-Joseph Lisesi Eğitim Vakfı bünyesindeki anaokulu Sancaktepe'de hizmet vermektedir. 2016-2017 eğitim-öğretim yılında 3 ayrı grup olarak öğrencilerine hizmet vermektedir.

Küçük grup; 2013 doğumlu ve 2012 yılının 10,11 ve 12. ayında doğan öğrencileri kapsamakta,

Orta grup; 1 ocak- 30 eylül 2012 arasında doğan öğrencileri,

Büyük grup; 2011 doğumlu öğrencileri kapsamaktadır.

Fransızcayı zevkli ve eğlenceli bir şekilde öğreten okul, ilkokulu ve lisesinde de Fransızca öğretimine devam etmektedir.

Küçük Prens Anaokulu hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın!

Fransızca Eğitim Veren Anaokulları-1

Özel Neslin Değişen Sesi Anaokulu

Notre Dame de Sion Lisesi Eğitim Vakfın'a ait olan anaokulu Şişli’de yer almaktadır. Okul 08.00 ve 15.30 saatleri arasında hizmet vermektedir. 3-4 ve 5-6 yaş grupları bulunmaktadır. Anaokulundan verilen Fransızca eğitimi 8. Sınıfa kadar koordineli bir biçimde sürmeyi esas edinmiş bir okuldur.

Özel Neslin Değişen Sesi Anaokulu hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın!

Fransızca Eğitim Veren Anaokulları-2

Özel Yeni Nesil 2000 Anaokulu

Saint Pulcherie Mezunları Vakfına ait, Beşiktaş’ta yer alan anaokulu 2016-2017 eğitim-öğretim yılında 3, 4 ve 5 yaş grupları açmaktadır. İlkokulu ve ortaokulu bulunan okul anasınıfında verdiği Fransızca eğitimini ilkokulda ve sonrasında da devam ettirme şansını velilerine sunmaktadır.

Özel Yeni Nesil 2000 Anaokulu hakkında daha fazla bilgi almak içintıklayın!

Ayrıca Bakınız: Erken Yaşta Yabancı Dil Eğitimi

Bu makale Esin Acartürk tarafından 04 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.
Diğer Veliler ile Paylaş!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
Sema Sever

Erenköy Kilittaşı Anaokulunda Fransız öğretmenler ile tam gün Fransızca sınıfı 3 - 6 arası çocuklar için vardır. Kilittaşı anaokulları Keystone International Schools tarafından açılmıştır. Kilittaşı anaokullarında İngilizce tam gün sınıflarda 4+ da ikinci Fransızca olarak başlar ve ilköğretimde devam eder. K.Çamlıca ve Dragos Kilittaşı Anaokullarında da Fransızca 4+ başlar. İngilizce bu okullarda anadil olarak kabul edilir.

Yorum Yap
Ad Soyad *
E-Posta Adresiniz *
Yorumunuz *
PAYLAŞ
Sonraki Makaleye Göz Atın
Montessori Eğitimi Veren Kadıköy Anaokulları Kadıköy Anaokulları arasından Montessori eğitim yaklaşımını uygulayan 5 okulu sizler için inceledik!
İstanbul Bölgesinde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Gülen Yüzler Çocuk Evi Özel Okul
Özel Gülen Yüzler Çocuk Evi

Okulumuzun verdiği eğitimlerden, sağladığı imkan ve koşullardan çok memnunum kızımın katettiği seviye resmen anlaşılır b...

Özel Doğan Çocukevi Özel Okul
Özel Doğan Çocukevi

Dogan Anaokulu, oglumun 2 yil boyunca okul oncesi egitimini layiginca aldigi bir kurum oldu. Gerek yonetici gerekse ogr...

Özel Ataşehir GEO Koleji Anaokulu Özel Okul
Özel Ataşehir GEO Koleji Anaokulu

Çocuğum yaş olarak küçük. GEO’yu küçük yaş gruplarına oyun ile iç içe eğitim verildiği için tercih ettim çünkü bu sayede...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum