fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Fransızca Eğitim Veren Anaokulları

Görüntülenme Sayısı: 33984

Çocuklarımızın yabancı dili küçük yaşlardan itibaren öğrenmesine önem veriyor ve anaokulundan itibaren bu konuda uzmanlaşmış kadrosu bulunan eğitim kurumlarından yabancı dili öğrenmelerini talep ediyoruz.

Söz konusu yabancı dil İngilizce olunca eğitim veren anaokulu çok fazla sayıdayken Fransızca olunca okul sayısı azalmakta. Okulların çoğu anaokulunda başladıkları eğitimi liseye kadar bünyesinde sürdürmektedir. İşte İstanbul’da Fransızca eğitim veren anaokulları:

Fransızca Eğitim Veren Anaokulları

Özel Evol Anaokulu

Öğrencilerine doğa ile iç içe bir ortamda eğitim alma imkanı sunan Evol Anaokulu her öğrencisinin farklı bir yeteneğe sahip olduğunun bilincinde olarak çalışmalarına devam etmektedir. Kurumda İngilizcenin yanında öğrencilere seçmeli olarak; Almanca, Fransızca ve İspanyolca dil eğitimi verilmektedir. Erken yaşta dil eğitimi almaya başlayan öğrenciler de ilerleyen yıllarda dil eğitimi konusunda kolaylık yaşamaktadır.

Özel Evol Anaokulu hakkında daha fazla bilgi edinmek için ziyaret edin!

Özel Çamlıca Kilittaşı Ortaokulu

Akademik beceriyle birlikte öğrencilerinin yaşam tecrübesi kazanmasına amaçkayan kurum, en az üç dil bilen öğrenciler yetiştirmektedir. Bu dillerden biri de Fransızcadır. 2012 yılından beri hizmet veren okulda eğitim öğrencinin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda şekil almaktadır.

Özel Çamlıca Kilittaşı Ortaokulu ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayın!

Özel Yetenek Anaokulu International Preschool Kanlıca

0 ile 6 yaş arasındaki çocuklara hizmet veren kurum, Emillia yaklaşımı, High Scope gibi eğitim modelleri ile öğrencilerinin okul öncesi dönemlerini verimli geçirmelerini amaçlamaktadır. Fransızca dil eğitimi ile de İngilizcenin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimi vermektedir.

Özel Yetenek Anaokulu International Preschool Kanlıca hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın!

Ayrıca Bakınız: Erken Yaşta Yabancı Dil Eğitimi

Bu makale Esin Acartürk tarafından 02 Haziran 2022 tarihinde güncellenmiştir.
Diğer Veliler ile Paylaş!

Sema Sever

Erenköy Kilittaşı Anaokulunda Fransız öğretmenler ile tam gün Fransızca sınıfı 3 - 6 arası çocuklar için vardır. Kilittaşı anaokulları Keystone International Schools tarafından açılmıştır. Kilittaşı anaokullarında İngilizce tam gün sınıflarda 4+ da ikinci Fransızca olarak başlar ve ilköğretimde devam eder. K.Çamlıca ve Dragos Kilittaşı Anaokullarında da Fransızca 4+ başlar. İngilizce bu okullarda anadil olarak kabul edilir.

Yorum Yap
Ad Soyad *
E-Posta Adresiniz *
Yorumunuz *
PAYLAŞ
Sonraki Makaleye Göz Atın
Montessori Eğitimi Veren Kadıköy Anaokulları Kadıköy Anaokulları arasından Montessori eğitim yaklaşımı ile hizmet sağlayan 5 farklı kurumu sizler için derlerdik. Kurumlar hakkında detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşın!
İstanbul Bölgesinde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Minik Academy Koleji Mavera Şubesi Anaokulu Özel Okul
Özel Minik Academy Koleji Mavera Şubesi Anaokulu

Merhaba, Kızım bir yıldır Minik Academy Kolejine devam etmekte ve bu okulu bulduğumuz için çok şanslıyız, okulun fiziki...

Özel 2Anne 1Dilek Anaokulu Özel Okul
Özel 2Anne 1Dilek Anaokulu

Gönül rahatlığı ile çocuklarımı bırakabildiğim bir yer. Ahter hanımı ve ekibini uzun yıllardır tanıyorum. Çocuklarımın y...

Özel Gizem Anaokulu 1 Özel Okul
Özel Gizem Anaokulu 1

Bir arkadaşımın önerisiyle araştırdım ve öğretmenlerle tanışıp okulu inceleyince kafamda tam anlamıyla onayladım. Eğlenc...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum