fb

Kadıköy’de İngilizce Eğitimiyle Öne Çıkan Anaokulları

Görüntülenme Sayısı: 12364

Erken yaşta yabancı dil eğitiminde başarısı kanıtlanmış Kadıköy Anaokulları’na sizler için kısa bir göz atalım dedik. Kadıköy’deki özel anaokulları arasından dünyanın her yerinde konuşulan ve dünya vatandaşı olabilmek için olmazsa olmaz İngilizce eğitimi konusunda nitelikli bir eğitim kadrosuna ve güvenilir referanslara sahip olan okulları inceledik.

 Helen Doron Anaokulu

Helen Doron Anaokulu

5 kıtada 2 milyondan fazla öğrenci mezun eden Helen Doron markasının Koşuyolu’nda bulunan Kadıköy şubesidir. İngilizce eğitiminde Helen Doron’a özgü Early English yöntemi kullanmaktadırlar. Helen Doron Anaokullarından birinde çalışmış öğretmenler ve çocuğunu bu anaokullarından birine göndermiş ebeveynlerin İngilizce eğitimi ile ilgili ortak yorumlarında, kurumun kanıtlanmış bir metodolojisi olduğunu ve eğitim güncellemeleri ile bu başarının sürekli hale getirildiğini söylemekteler. Helen Doron Anaokulu sayfasından tüm veli yorumlarına, branş derslerine, senelik anaokulu ücretlerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 Özel Çevre Erenköy Anaokulu

Özel Çevre Erenköy Anaokulu

Erken yaştan itibaren yoğun İngilizce programı uygulanan Erenköy Özel Çevre Anaokulu Kadıköy özel anaokulları arasında yer almaktadır . Yabancı dil programlarıyla öne çıkan anaokulunda uluslararası alanda kabul görmüş olan Content and Language Integrated Learning (CLIL), Story Time ve English Drama yöntemleri kullanılarak , öğrencilerin ingilizceyi günlük iletişimlerine taşımaları sağlanır. Ayrıca “UK National Qualifications Framework” akreditasyonuna sahip Trinity GESE 1 sınavı ile anaokulu hazırlık sınıfı öğrencilerinin İngilizce seviyeleri objektif bir şekilde belirlenerek ilkokul 1. sınıfa İngilizce bilerek geçerler. Okulda çocuğu okuyanların ortak yorumları ise çok sıkı bir okul öncesi eğitim programı olmasına rağmen okuldaki sıcak ve samimi ortamın hiç eksik olmaması. Özel Çevre Erenköy Anaokulu sayfasından çalışma saatlerine, veli görüşlerine, yıllık anaokulu fiyatlarına ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 Özel Erenköy İngiliz Kültür Derneği Anaokulu

Özel Erenköy İngiliz Kültür Derneği Anaokulu

Kids Aloud İngilizce Anaokulları markasının Kadıköy Erenköy’deki şubesidir. Okulda ve gezilerde biri İngilizce biri Türkçe konuşan iki öğretmen sürekli bulunarak, öğrencilerin İngilizceyi günlük hayatta da sürekli kullanmaları teşvik edilmektedir. Türkiye’de ilk olarak Avrupa Dil Pasaportu kullanılan anaokulundan, öğrenciler B1 seviyesinde İngilizce öğrenerek mezun olurlar. Özel Erenköy İngiliz Kültür Derneği Anaokulu sayfasından veli yorumlarına, branş derslerine, iletişim bilgilerine ve yıllık okul ücretlerine ulaşabilirsiniz.

 Bright Kids International Preschool

Bright Kids International Preschool

Bright Kids Uluslararası Anaokulu 2011 yılından beri Fenerbahçe semtinde hizmet vermektedir. Adından da anlaşılacağı üzere uluslararası bir eğitim programı kullanan okul, amacını iki dilli dünya vatandaşları yetiştirmek olarak belirlemiş. Ve bu amaçla okuldaki tüm programlar anadili İngilizce olan öğretmenler tarafından yürütülmekte. Merak ettiğiniz diğer bilgilere, veli yorumlarına, fiziksel özelliklerine, branş derslerine ve senelik ücretlerine Bright Kids International Preschool sayfasından ulaşabilirsiniz.

 Early Steps Anaokulu

Early Steps Anaokulu

Kadıköy’de eğitim veren anaokulları arasında bulunan Early Steps Anaokulu ‘nda erken yaştan itibaren çocuklar eğlenerek ve sürekli konuşarak İngilizce eğitimi almaktadırlar. Sürekli pratiğe dayanan okulun eğitim metodunda günün ilk saatinden itibaren öğretmenler sadece İngilizce konuşurlar. Çocukların aktif katılımı sağlanıp ezberlemeden, yaşayarak öğrenmeleri hedeflenmektedir. Early Steps Anaokulu’nun iletişim bilgilerini, senelik ücretlerini, veli yorumlarını ve senelik ücretlerini hemen inceleyebilirsiniz.

Bu makale Erdem Kırbıyık tarafından 18 Kasım 2016 tarihinde yazılmıştır.
Diğer Veliler ile Paylaş!

Bu makaleye henüz bir yorum yapılmamış ilk yorumu yapan sen ol! Yorum Yap
Yorum Yap
Ad Soyad *
E-Posta Adresiniz *
Yorumunuz *
Sonraki Makaleye Göz Atın
Kadıköy'de Alternatif Eğitim Uygulayan Anaokulları Kadıköy'de alternatif eğitim uygulamalarıyla, eğitimde farklı bir bakış açısı sunan 4 anaokulunu sizler için inceledik!
İstanbul Bölgesinde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Erenköy İngiliz Kültür Derneği Kids Aloud Anaokulu Özel Okul
Özel Erenköy İngiliz Kültür Derneği Kids Aloud Anaokulu

Okula ve eğitim anlayışına hayranım. Diğer anaokulların farklı bir eğitim modelini çok güzel uyguladıklarını düşünüyorum...

Özel Ümraniye Mavi Martı Anaokulu Özel Okul
Özel Ümraniye Mavi Martı Anaokulu

Harika bir anaokulu. Torunumuz sayenizde büyük bir gelişme gösterdi. Başarılarınızın devamını dilerim. Her şey gönlünüzc...

Özel Tan Mavi Beyaz Çocukevi Özel Okul
Özel Tan Mavi Beyaz Çocukevi

yemyeşil bir bahçesi var gerçekten insanın çocuğunu böyle bir ortamda yetiştirebilmesi artık istanbul'da lüks oldu. tert...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum