fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Kadıköy’de İngilizce Eğitimiyle Öne Çıkan Anaokulları

Görüntülenme Sayısı: 23231

Erken yaşta yabancı dil eğitiminde başarısı kanıtlanmış Kadıköy Anaokulları’na sizler için kısa bir göz atalım dedik. Kadıköy’deki özel anaokulları arasından dünyanın her yerinde konuşulan ve dünya vatandaşı olabilmek için olmazsa olmaz İngilizce eğitimi konusunda nitelikli bir eğitim kadrosuna ve güvenilir referanslara sahip olan okulları inceledik.

 Özel Çevre Erenköy Anaokulu

Özel Çevre Erenköy Anaokulu

Erken yaştan itibaren yoğun İngilizce programı uygulanan Erenköy Özel Çevre Anaokulu Kadıköy özel anaokulları arasında yer almaktadır . Yabancı dil programlarıyla öne çıkan anaokulunda uluslararası alanda kabul görmüş olan Content and Language Integrated Learning (CLIL), Story Time ve English Drama yöntemleri kullanılarak , öğrencilerin İngilizceyi günlük iletişimlerine taşımaları sağlanır. Ayrıca “UK National Qualifications Framework” akreditasyonuna sahip Trinity GESE 1 sınavı ile anaokulu hazırlık sınıfı öğrencilerinin İngilizce seviyeleri objektif bir şekilde belirlenerek ilkokul 1. sınıfa İngilizce bilerek geçerler. Okulda çocuğu okuyanların ortak yorumları ise çok sıkı bir okul öncesi eğitim programı olmasına rağmen okuldaki sıcak ve samimi ortamın hiç eksik olmaması. Özel Çevre Erenköy Anaokulu sayfasından çalışma saatlerine, veli görüşlerine, yıllık anaokulu fiyatlarına ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Özel Erenköy İngiliz Kültür Derneği Kids Aloud Anaokulu

Özel Erenköy İngiliz Kültür Derneği Anaokulu

Kids Aloud İngilizce Anaokulları markasının Kadıköy Erenköy’deki şubesidir. Okulda ve gezilerde biri İngilizce biri Türkçe konuşan iki öğretmen sürekli bulunarak, öğrencilerin İngilizceyi günlük hayatta da sürekli kullanmaları teşvik edilmektedir. Türkiye’de ilk olarak Avrupa Dil Pasaportu kullanılan anaokulundan, öğrenciler B1 seviyesinde İngilizce öğrenerek mezun olurlar. Özel Erenköy İngiliz Kültür Derneği Anaokulu sayfasından veli yorumlarına, branş derslerine, iletişim bilgilerine ve yıllık okul ücretlerine ulaşabilirsiniz.

 Bright Kids International Preschool

Bright Kids International Preschool

Bright Kids Uluslararası Anaokulu 2011 yılından beri Fenerbahçe semtinde hizmet vermektedir. Adından da anlaşılacağı üzere uluslararası bir eğitim programı kullanan okul, amacını iki dilli dünya vatandaşları yetiştirmek olarak belirlemiş. Ve bu amaçla okuldaki tüm programlar anadili İngilizce olan öğretmenler tarafından yürütülmekte. Merak ettiğiniz diğer bilgilere, veli yorumlarına, fiziksel özelliklerine, branş derslerine ve senelik ücretlerine Bright Kids International Preschool sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu makale Umut Arslan tarafından 12 Eylül 2022 tarihinde güncellenmiştir.
Diğer Veliler ile Paylaş!

Bu makaleye henüz bir yorum yapılmamış ilk yorumu yapan sen ol! Yorum Yap
Yorum Yap
Ad Soyad *
E-Posta Adresiniz *
Yorumunuz *
PAYLAŞ
Sonraki Makaleye Göz Atın
Kadıköy'de Alternatif Eğitim Uygulayan Anaokulları Kadıköy'de alternatif eğitim uygulamalarıyla, eğitimde farklı bir bakış açısı sunan 4 anaokulunu sizler için inceledik!
İstanbul Bölgesinde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Bakırköy Mutlu Çocuklar Dünyası Anaokulu Özel Okul
Özel Bakırköy Mutlu Çocuklar Dünyası Anaokulu

Okulda sıcacık bir aile ortamı var tüm çalışanlar güleryüzlü ve yardımsever. İşlerini de severek yaptıkları için çocukla...

Özel Neşeli Gözler Akademi Anaokulu Özel Okul
Özel Neşeli Gözler Akademi Anaokulu

Öğretmenler çocukları çok seviyor. Sıcak ve güler yüzlüler. Çocuğumuzun gelişiminden memnunuz ailelere tavsiye ederiz. C...

Özel Pusula Anaokulu Özel Okul
Özel Pusula Anaokulu

Sancaktepe bölgesinde güzel ve doğayla iç içe çocukların sürekli oyun oynadığı, bahçeli, havuzlu çok güzel okul. Kurucul...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum