fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ankara Düşün Okulları Anaokulu

Özel Ankara Düşün Okulları Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:00

Özel Ankara Düşün Okulları Anaokulu Hakkında

Özel Ankara Düşün Okulları Anaokulu, Etimesgut ilçesinde kolej kampüsü içerisinde yer almaktadır. Öğrencilerine aile sıcaklığında bir yuva sunan bu okulda, öğrenciler adaptasyon sorunu çekmeden okula büyük bir bağ ile bağlanmaktadır. Eğitim sevgisi öğrencilere bu dönemde verilmekte ve öncelikli olarak çocuklara öğrenmeyi öğretmektedir. Bu kurum 12 kişilik sınıflarda eğitim verirken her çocuğun özel olduğunu benimsemektedir. Bu kurum her öğrencisiyle özel olarak ilgilenmekte ve ilgi ve yeteneklerini keşfetmektedir. 4 - 6 yaş aralığındaki çocukları bünyesine kabul eden bu kurum, öğrencilerin fiziksel, zihinsel ve bilişsel gelişimini yakından takip etmektedir. Güne sporla ve ritmik danslarla başlayan öğrenciler daha sonra hep beraber kahvaltılarını ederek güne hazır bir şekilde başlamaktadır.
Özel Ankara Düşün Okulları Anaokulu, okula hazırlık döneminde okuma ve yazma çalışmaları, boyamalar, drama, tiyatro, dans gibi etkinliklerle çok yönlü gelişim sağlamaktadır. Çocukların yaparak ve yaşayarak öğrenmesi gerektiğini savunan bu kurum, çocukları bireysel karar vermeye teşvik etmektedir. Çocukların, arkadaşlarıyla ve çevresiyle olan sosyal iletişimi psikolojik danışmanlar tarafından takip edilmekte ve çok yönlü gelişimleri gözetilmektedir. Gelişim süreçleri düzenli aralıklarla ailelerle paylaşılmaktadır.
Özel Ankara Düşün Okulları Anaokulu, fiziksel imkanları bakımından oldukça zengin bir okuldur. Okuldaki imkanlardan öğretmenleri eşliğinde faydalanabilen çocuklar her gün okula severek ve heyecanla gidip gelmektedir. Okul bünyesinde; futbol sahası, kapalı spor salonu, havuz, konferans salonu, sanat atölyesi, bahçe, kütüphane, müzik odası ve oyun alanı bulunmaktadır. Tüm bu alanlar dahilinde öğrencilere birçok etkinlik ve aktivite seçeneği sunulmaktadır. Her öğrenci kendine özel bir veya daha fazla hobi edinmektedir.
Özel Ankara Düşün Okulları Anaokulu, çocukların yabancı dil öğrenmesini ön planda tutmaktadır. Bu bağlamda İngilizceyi konuşarak öğrenen öğrenciler, İngilizce drama, şarkı, dans ve tiyatrolarla pekiştirmektedir ve konuşma öz güvenini küçük yaşta edinmektedir.
Bu kurum, öğrencilerini; Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde, çağdaş, modern, yenilikçi ve üretken bireyler olarak yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Tüm bu imkanlar ve özel eğitimden kaynaklı olarak vizyon sahibi bireyler yetiştirmek isteyen aileler Özel Ankara Düş'ün Okulları Anaokulu'nu tercih etmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ankara Düşün Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Eryaman Cad. Şehit Osman Avcı Mah. 47. Sk. No:10 Etimesgut/ankara
0 312 963 1021
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum