fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Asil Kalpler Anaokulu

Özel Asil Kalpler Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Asil Kalpler Anaokulu Hakkında

Özel Rehber Anaokulu, Ankara'nın Keçiören ilçesinde 3-6 yaş aralığındaki öğrencilere okul öncesi eğitim hizmeti vermektedir. Okul öncesi eğitim süresince çocuklara, gelecekteki yaşamlarında başarılı ve mutlu olabilmeleri için kaçınılmaz olan, paylaşmayı, sosyalleşmeyi ve birlikte çalışmayı öğretmektedir. Özel Rehber anaokulunda, bütüncül çocuk kavramından yola çıkılarak, çocuğun tüm gelişim alanlarında başarıya ulaşması için gelişimsel programı hazırlanmıştır. Blok merkezi, kitap merkezi, sanat merkezi, fen merkezi, drama, oyun merkezi ve matematik merkezi olmak üzere çocukların bireysel farklılıkları ve gereksinimlerini karşılayacak öğrenme merkezleri bulunmaktadır.
Öğretmenler çocuklara bilgiyi vermek ve ezberden kullanmalarını sağlamak yerine onlara ulaşmalarında rehberlik etmektedir. Çocukların merakla araştırma yapmalarına olanak sağlayacak kışkırtıcı rol üstlenmektedirler. Her çocuğun bireysel olarak gelişimleri gözlemlenerek, çocuğa özel yaklaşım belirlenir. Kişiselleştirilmiş öğrenim yaklaşımlarıyla çocukların her türlü fiziksel, bilişsel, sanatsal potansiyellerinin ortaya çıkarılması hedeflenmektedir. Bunun yanı sıra, Özel Rehber Anaokulu’nda müzik atölyesi, sanat atölyesi, gerçek yaşam atölyesi, matematik atölyesi, fen ve deney atölyesi gibi öğrenme atölyeleri de bulunmaktadır. Çocuklar akıl ve zeka oyunları, drama, el sanatları, değerler eğitimi, satranç, halk oyunları, gezi kulübü, seramik, jimnastik, gitar, tiyatro gibi aktivite dersleriyle becerilerini geliştirmektedirler.
Rehber anaokulunda, İngilizce eğitimi ve değerler eğitimi dersleri de görülmektedir. Rehber öğretmeni bulunan anaokulunda, öğrencinin kişisel gelişimi takip edilerek sorunları çözümlenmektedir.
Okulda servis hizmeti de sunulmaktadır. Temizlik ve hijyeni esas alan yemekhanesi, çocuklara dinlenme fırsatı sunacak olan uyku odası mevcuttur. Çocukların organik beslenmelerine önem veren Özel Rehber Anaokulu’nda yemek listeleri aylık düzenlenerek velilerle paylaşılır.

Yorumlar (5)

 • Veli

  Zor beğenen bir veli olarak her şeyden çok memnun kaldık.

 • Veli

  Asil kalpler okulu adı gibi asil her şey için teşekkür ediyorum.

 • Veli

  Bir sene daha kalmak için neler vermezdik ancak yaşımız geçti.

 • Veli

  Bir çocuk üzerinden anne babasından sonra en çok emeğe sahip olabilecek kişiler kendileri belki bir anne babada bile fazla bu yaşlarında.

 • Veli

  Asil Kalpler'de geçen bir yılda çocuğumuza özgüven veren, manevi değerleri öğreten, bir çocuğun büyümesi için gerekli her şeyi karşılayan bir okul. Aldığımız eğitim gördüğümüz hoşgörünün yanında verilen para sıfır. Beklentilerinizi karşılayacak bir okul ASİL KALPLER...

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Asil Kalpler Anaokulu İletişim Bilgileri

Şehit Cengiz Karaca Mah. Kabil Cad. No:153/24, Çankaya/ankara
0 312 963 0728
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum