fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Çukurambar Golden Kids Anaokulu

Özel Çukurambar Golden Kids Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Sınıf Mevcudu: 8
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Sabahçı: 08:30/13:00
Öğlenci: 13:00/18:00

Özel Çukurambar Golden Kids Anaokulu Hakkında

Özel Çukurambar Golden Kids Anaokulu, 580 m2 kapalı 160m2 açık alana sahip standartların üzerinde geniş ferah sınıf ve atölyelerde düşük sınıf kontenjanları ile VIP Kreş ve Anaokulu hizmeti vermektedir. Kendi mutfağında itina ile hazırlanan diyetisyen kontrollü zengin menüler ile sabah, öğle ve ikindi yemek saatleri uygulanmaktadır. Öğrencilere uyku odalarında bireysel yataklarında düzenli uyku saatleri uygulanmaktadır. Öğrencilerin gelişimleri için okul uygulanan faaliyet ve programlar; zeka oyunları, yoga, jimnastik, ışıklı masa faaliyetleri, okuma yazmaya hazırlık çalışmaları, çeşitli günlük partiler, tam veya yarım gün eğitim planı, atölye sistemi, Montessori ve Reggio Emilio eğitimi, İngilizce dil eğitimi ve İngilizce etkinlikler Özel Çukurambar Golden Kids Anaokulu'nda uygulanmaktadır. Pedagog kontrolünde gelişim izleme ebeveynleri ile özel görüşmeler, dahili ve harici tiyatro ve drama etkinlikleri, müzik, resim, sanat çalışmaları, öz bakım becerilerini kazandırma etkinlikleri, yaş gruplarına uygun akademik beceri kazandırma, bilimsel eğitimler, temel matematik ve sayısal kavramlar, Özel Çukurambar Golden Kids Anaokulu'nun uyguladığı eğitim çalışmalarındandır. Öğrencilerinin fiziki gelişimlerini desteklemek adına; bahçe, doğa ve botanik faaliyetler, kas ve motor becerilerini geliştirme faaliyetleri, projeksiyon ve sinema faaliyetleri, top havuzu ve oyun alanı faaliyetleri ve daha birçok etkinlik ve faaliyetler ile Altın Çocukların eğitim hayatı boyunca kendilerine rehber edinecekleri bilgi beceri ve tecrübeyi okul öncesinde edinimlerini sağlamaktadır.

Yorumlar

 • mo

  Ankara Vergi Dairesi Başkanlığı Çalışanıyım.Çalıştığım kurumun altında olması büyük rahatlık benim için o yüzden çok memnunum yerinden.Sadece yerinden değil öğretmen kalitesinden ilgi ve alakalarindan,4 yaşındaki çocuğum ingilizce öğrendi düşünebiliyor musunuz:) Ayrıca temizlik konusu tabi ki en önemlisi benim ve çocuğum için pırıl pırıl umarım böyle de devam eder.

 • EY

  Oğlum salgın başlamadan yaklaşık 2 ay önce başlamıştı.Egitim hayatı pandemi nedeniyle kısa sürdü ama deneyimlerini anlata anlata bitiremiyor. Öğretmenlerini ve arkadaşlarını çok özlediğini söyleyip okuluma gitmek istiyorum diye ağlıyor evde.insallah yeni dönemde sağlıklı bir şekilde devam eder. Çok teşekkür ederim emeğiniz için ve oğluma okulu bukadar çok sevdirdiginiz için.

 • BT

  Güvenilir, kaliteli bir eğitim veren bir kurum. Çocuklar burda kaliteli zaman geçiriyor bolca etkinlik yaparak hem öğreniyor hem de eğleniyor.

 • Çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir kurum, yaratıcı ve eğlenceli aktivitelerle çocukların gelişimine güzel hizmet edilmektedir

 • Eğitim, eğlence, ilgi herşeyiyle muhteşem. Çocuğunuzu gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz. Çalışan veliler için konumu ve ulaşımı da rahat o yüzden bu konuda sıkıntı yaşanmıyor. Öğretmenlerin ve çalışanların çocuklara karşı ilgisi ve sevgisi gerçekten çok güzel. Okulun içi ise oyun alanları ve etkinlikler açısından çok geniş yani çocuklar rahat hareket edebiliyor.

 • MT

  Öğretmen kadrosu, ortam temizliği, organik beslenmeye gösterdikleri özen ile bizden tam not aldı.

 • sa

  iyi ki sizler gibi eğitime önem veren bir kurumla karşılaşmşız . Deneyimli kadronuz sayesinde gözüm hiç arkada kalmayacak teşekkürler golden kids

 • RB

  Harika, sıcak, güler yüzlü eğitimiyle çocuklarımız için eşsiz bir eğitim kurumu. Tüm velilerimize tereddütsüz tavsiyemdir

 • BA

  Genç, dinamik ve idealist ekibiyle çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir kurum. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • EE

  Çukurambardaki kreşleri ve anaokullarını gezdim bu kurumdaki aile sıcaklığı ve samimiyetten memnun kaldım. Konumu ve geniş ferah fiziki koşulları hoşuma gitti. Benim için önemli olan çocuğumun emniyetiydi tüm kurum yumuşak zemine kaplı olması, İngilizce eğitimi olması, sınıfların geniş çocuk sayısının düşük olması, her tarafın yepyeni olması burada karar kılmamıza neden olmuştu. Faaliyet ve etkinlikleri çok güzel, ilgi alaka çok güzel, Pedagog ile sürekli etkileşim halindeyiz, yemeklerini kendi mutfaklarında diyetisyen kontrolünde yapıyorlar ve hergün bize bilgi veriyorlar. Fiyatlarıda diğer kurumlara göre gayet makul seviyede üstelik extra kırtasiye masrafıda almadılar. Genel olarak çok memnunuz. Çocuğumuzdaki büyük gelişim farkının kaynağı diyebiliriz. Biz tavsiye ederiz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çukurambar Golden Kids Anaokulu İletişim Bilgileri

Kızılırmak Mah., Mevlana Blv., 1443. Cad., No:49-H/33 Çukurambar-Çankaya/ankara
0 312 963 1769
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum