fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Küçük Şefler Kreş ve Gündüz Bakımevi

Özel Küçük Şefler Kreş ve Gündüz Bakımevi

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 07:30/12:30

Özel Küçük Şefler Kreş ve Gündüz Bakımevi Hakkında

Ankara Elvankent de bulunan Özel Küçük Şefler Kreş ve Gündüz Bakımevi, 3 katlı villada; kreşe göre restore edilerek kurulmuştur. 290m2, zemin kat ve 2 normal kattan oluşmakta olup, 210 m2 bahçesiyle birlikte 400 m2 kullanım alanına sahiptir. Ferah dersliklerden oluşan anaokulunda, 5 sınıf, 2 uyku odası, 1 kış bahçesi ve mutfaktan bağımsız yemekhane bulunmaktadır. Bütün sınıflar geniş bahçeye bakmaktadır. Bahçede oyun alanları, salıncaklar, kaydıraklı parklar, kum havuzu ve arkeoloji köşesi, hobi bahçesi ve çocukların elektriklerini atabilecekleri gerçek çim bahçesi bulunmaktadır. Bina deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir. Günlük programlar, etkinlik köşelerinde uygulanmaktadır. Okulda çeşitli eğitim malzemeleri ve çok çeşitli kitaplardan oluşan kitaplık bulunmaktadır. Okul kendine güvenen, Türk kültürünü özümsemiş, liderlik ve yöneticilik konusunda, daha doğrusu geleceğin, her alanda şefliğini üstlenebilecek bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Okulda STEM eğitimi uygulanmaktadır. STEM eğitimi Fen, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik alanlarının baş harflerinden oluşmakta ve bu alanların birbirine entegre edilmesinden ortaya çıkan bir kavramdır. Okulda okuma yazmaya hazırlık çalışmaları yapılmaktadır. Ayrıca bilişsel gelişim etkinlikleri, müzik etkinliği, oyun etkinliği, fen ve doğa etkinliği, dil etkinliği ve sanat etkinlikleri yürütülmektedir. Yabancı dil eğitiminde İngilizce dersleri görülmektedir. Okulda Reggio Emilia eğitim çalışmaları yapılmaktadır.

Yorumlar (3)

 • Rk

  Öncelikle değerli öğretmenlerimize çok teşekkür ederim kızım ve oğlumu içim rahat bir şekilde okula gönderebiliyorsam verilen güvenden kaynaklı, kızım ve oğluma okulu sevdiren öğretmenlerimiz, çocuğa kendisini değerli hissetiren, doğa ile iç içe olan, güzel etkinlikler yapılan, çocukların beslenmelerine özen ve önem verilen harika müthiş kadrosuyla kesinlikle tavsiye ettiğim bir okul gerek eğitim gerek ilgi her konuda başarı sağlamış bir okul

 • MY

  Özverili, çocukların gelişim alanlarını takip eden, çağdaş eğitim yaklaşımlarını benimsemiş, doğa dostu çocuklar yetiştiren çocuğumuza yuva olan bir okul

 • S

  Okul kendine güvenen, Türk kültürünü özümsemiş, liderlik ve yöneticilik konusunda, daha doğrusu geleceğin, her alanda şefliğini üstlenebilecek bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Küçük Şefler Kreş ve Gündüz Bakımevi İletişim Bilgileri

Atakent Mah. Menekşe Sok. Elvankent Banka Konutları, K-1 Ada C 29 - 1 No:8/33, Etimesgut / Ankara
0 312 963 1556
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum