fb
Özel Nil'in Evi Anaokulu

Özel Nil'in Evi Anaokulu

0 312 963 0997
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:30

Özel Nil'in Evi Anaokulu Hakkında

Özel Nil'in Evi Anaokulu ; Ankara'nın Çankaya ilçesinde kurulmuş bi kurumdur. Okulda bulunan alanının uzmanı ve deneyimli eğitimci ve çalışanlar , psikolog, öğretmen, sporcu, anne, babaanne, dede, baba, eğitim uzmanı, içmimar, doktor ünvanlarına sahip, işlerini iyi yapma ve iyi birer vatandaş olma çabası gösteren bireylerdir. Özel Nil'in Evi Anaokulu , çocukların her birinin kişiliğine saygı gösterildiği bir ortamda, onu bir bütün olarak değerli bir birey olarak görerek; öğrenme isteği ve merak uyandırmayı,grup çalışmaları ile paylaşmayı öğretmeyi, kendi başına başarmasına yardımcı olmayı,yaratıcılığı destekleyen çalışmalar yaparak, araştırmacı, sorgulayıcı olmalarını desteklemeyi,ilgi ve yetenekleri keşfetmeyi, geliştirmelerine destek olmayı ve bu heyecanı siz velilerimizle paylaşmayı,sevgi, saygı, paylaşma, yardımlaşma, doğruluk, dürüstlük, arkadaşlık, dostluk ve sorumluluk bilinçlerini geliştirmeyi , gelişimlerini izlemeyi istiyor.Daha da önemlisi onu yönlendirmek yerine, güçlüklerin üstesinden gelmesine destek olmayı istiyor.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Dans
Orff

Kulüpler

Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Binicilik Kulübü

Yorumlar

 • Ç.

  Bir gün minicik bir can dogdu.biraz buyudu ve annesi icin çalışma zamanı geldi.o küçücük kuzumu emanet etmem gerekiyordu.onun için gelecek için çalışmamız gerekiyordu.emanet edecek aile sıcaklığında bir yer bulmak için dua ederken Nilin evi karşıma cıktı.Daha 13 aylıktı.yurume çabaları içindeydi.konusma mücadelesi içindeydi.hayati boyunca yapacağı şeyleri öğrenmeye çalışıyordu.bu mücadelemizde Nilin evi ile yolumuza başladık.kucucuk kuzuma kapılarını açtılar.ona aile sıcaklığında bir ortam sundular.benim gözüm hiç arkada kalmadı.artik nilin evi onun ikinci eviydi.Cok güzel anılarımız çok güzel birikimlerimiz oldu.goktug çok şeyler öğrendi öğretmenlerinden.cok uzun yıllar beraberiz daha derken o minicik 13 aylık kuzu büyüdü ve Nilin evinden mezun olma günü geldi.13 aylik girdigi kresten 6 yasinda çıkma zamanı geldi. 5 yilimiz geçti.Leman Hanım,Tuğba Hanım,Yasemin Hanım,Afife Hanım,Funda Hanim ve daha önce emeği geçmiş olan öğretmenleri,Nilin evi Ailesi böyle güzel bir kreşin oluşmasına emeği geçmiş olan herkese emekleriniz için öğrettikleriniz icin ogluma yasattiginiz anilar icin cok teşekkürler.ise gittigimde icim rahat calismami sagladiniz.Hasta oldu benden daha cok yanindaydiniz.Nilin evi ailesinin hayatımızdaki yeri çok değerli.Sizinle olan eğitim hayatımız bitse de bizim hayatımızdaki yeriniz hiç bitmeyecektir.Sizlerle tanistigim için kendimi şanslı hissediyorum.cok güzel bir 5 yıldı.Simdi yeni bir eğitim hayatına yol alıyoruz.umarim sizde yaşadığımız mutluluğu diğer okul hayatımızdada yaşamak dileği ile.Hersey için çok teşekkürler.Emeginize sevginize, yureginize Sağlık. Sizleri seviyoruz.ve unutmayacağız....❤Biz biraz daha büyümeye gidiyoruz..

 • E. O.

  Öğretmenlerin çocuklarla iletişim şekli çok iyi, butik bir okul, yemekleri çok özenli, temiz. Velilerle ilişkiler gayet iyi. Dil anlamında epeyce yol aldık. Drama da kızımın ilgi alanlarından biri oldu okul sayesinde...Ayrıca, verilen eğitim ve hijyene bakıldığında ücreti gayet makul bir okul. Bu sene mezun olurken yeni okul seçmekte zorlandık.

 • Ç. Y.

  o çevrede bulunan en iyi butik anaokulu, eğitim ve sosyal imkanları harika, çocuklar için özel yemek hazırlanıyor. Danışmanları inanılmaz iyi, eğitim ve aktiviteler çocuğumu çok geliştirdi. kesinlikle tavsiye ediyorum. üctreti çok makul.

"Özel Nil'in Evi Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Nil'in Evi Anaokulu İletişim Bilgileri

Nasuh Akar Mah.1. Cadde 1405 Sokak No:3/3-4 Balgat
0 312 963 0997
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum