fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yücetepe Koleji Anaokulu

Özel Yücetepe Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00

Özel Yücetepe Koleji Anaokulu Hakkında

Ankara'nın Etimesgut bölgesinde bulunan Özel Yücetepe Koleji Anaokulu, 3 ile 6 yaş arası öğrencilere okul öncesi eğitim de vermektedir. Donanımlı sınıfları ve zengin içerikli ders programı ile öğrencileri her alanda geliştirmeyi amaçlamaktadır. 21. yüzyıl teknolojisi ile donatılan sınıflarda öğrencilerin güvenliği göz önünde bulundurulup zarar verici materyallerden uzak durulmaktadır. Okul öğrenci rahatı, sağlığı ve ferahı konusunda çok hassas bulunmaktadır ki bunun için çeşitli güvenlik önlemleri almakla birlikte öğrenci sağlığını tehdit edici materyallerden, zarar verici ders araç-gereçlerinden uzak durmaktadır. Özel Yücetepe Koleji Anaokulunda öğrenciler sosyal-kültürel etkinliklerle bilinçlendirilmekte ve öğrencilere değer bilgisi kazandırılmaktadır. Okulda eğitim; alanında uzman öğretmenlerle, öğrencilere ulaştırılmaktadır. Anaokulu bünyesinde yabancı dil eğitimi de veren okul, bu eğitimi alanında uzman branş öğretmenlerle sağlamaktadır. Okuldaki İngilizce eğitimi sıradanlıktan uzak, kağıt-kalem şeklinde değil uygulamalı, konuşmalı olarak öğrencilerle buluşmaktadır. Her öğrencinin bilişsel becerileri farklı yönlerdedir, okul bu farklılıkları ortaya çıkarmak amacıyla öğrencilere çeşitli sanat etkinlikleri, müzik, tiyatro ve drama etkinlikleri düzenlemekte ve öğrenci yeteneklerini ön plana çıkarıcı çeşitli faaliyetler düzenlemektedir. Okulun amacı iletişim kurabilen, iş birliği yapabilen, eleştirel düşünüp problem çözebilen ve girişimci bireyler yetiştirmektir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (2)

  • Bir yakınımın tavsiyesiyle tanıştığım bu okulu gerçekten çok sevdik. Güler yüzlü öğretmenleriyle oldukça sıcak ve samimi bir okul. Kurucularının da eğitimci olması nedeniyle gerçekten çocuğumun iyi bir eğitim aldığını düşünüyorum. İyi ki varsınız Yücetepe Koleji :)

  • ZG

    Deneyimli uzman kişiler tarafından eğitim verilmesi sağlık ve güvenliğe verilen önem Ayrıca yemeklerinin hijyenik ve Usta aşçılar tarafından pişirilmesi içimi rahatlatıyor gönül rahatlığı ile çocuğun bırakarak işe gidiyorum Bütün bunların dışında fiyatları da gayet uygun Teşekkürler Yücetepe

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yücetepe Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Şeker Mah. 1429. Cad. No:25/a-B, Etismesgut / Ankara
0 312 963 3317
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum