fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Academy Kids Anaokulu

Özel Academy Kids Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2,5-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 6
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:00

Özel Academy Kids Anaokulu Hakkında

İstanbul Başakşehir'de bulunan Özel Academy Kids Anaokulu donanımlı okul imkanları, kaliteli eğitim programları ve tecrübeli eğitmen kadrosu ile çocuklara okul öncesi eğitim veren bir kurumdur. Okulun amacı çocuklara doğrudan bir şeyi öğretmekten ziyade oyunlar oynayarak ve araştırmalar yaparak çevrelerini ve kendi yeteneklerini keşfetmelerini sağlamaktır. Ezberci eğitim değil,uygulamalı eğitim kurumun benimsediği eğitim sistemidir.Okulda verilen eğitimler ile sorumluluk sahibi, değerlerini bilen, çevreye karşı duyarlı, yeteneklerinin farkında, çevreyi koruyan ve insanlarla iyi iletişim kurabilen bireyler yetiştirmek amaçlanmaktadır. Sabah okula gelen çocuklarla birlikte gün içerisinde sanat, spor, drama, müzik, mutfak, tiyatro, buz pateni, görsel sanat, el sanatları, atletizm, yabancı dil, jimnastik, gezi, basketbol ve yüzme aktiviteleri yapılmaktadır. Özel Academy Kids Anaokulu'nda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öngörülen mevzuata uygun olarak değişik yaş gruplarına dahil çocukların kişisel yetenekleri, gelişimleri göz önüne alınarak, özel olarak hazırlanmış oyun, eğlence ve eğitim programları bulunmaktadır. Öğretmen kadrosu liderlik ve rehberlik vasıflarına sahip,sevecen, güleryüzlü, çocuk eğitimi dalında kendilerini geliştirmiş ve geliştiren, anaokulu öğretmenliği ve çocuk gelişimi eğitimi almış öğretmenler görev yapmaktadır. Bunun dışında okulda çocukların psikolojik gelişmelerini hafta boyunca yakından ve birebir gözlemleyen psikolog bulunmaktadır.Velilerle belirli günlerde görüşmeler yapılacak ve çeşitli konularda eğitimler düzenlenecektir. Psikolog çocuklara belli aralıklarla gelişim, yetenek ve ruhsal durum testleri uygulayacak, edindiği bilgileri ve izlenimleri ailelerle paylaşacaktır. Yaz okulu bulunan Özel Academy Kids Anaokulu'nda çocuklarla birlikte yüzme, karate, buz pateni, drama, İngilizce, basketbol, akıl oyunları, görsel sanat, jimnastik ve robotik kodlama aktiviteleri yapılmaktadır. Okulun hizmetleri arasında servis, yemek ve güvenlikte bulunmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (1)

  • EA

    Sitemizin icin de bulunan,buyuk bir bahceye ve ferah sınıfları olan guzel bır okul.Egıtımı ve ogretmenlerın ılgısı bence bu bolgede hicbir okulda yok.Cocugumun ılk yuvası severek ve ozleyerek gitmesi mutluluk verici,emekler buyuk minnetarız.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Academy Kids Anaokulu İletişim Bilgileri

Ziya Gökalp Mah. Karacaoğlan Sok. Ağaoğlu My World Europa D7, Blok No:1G Başahşehir/istanbul
0 212 963 2073
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum