fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bahçeşehir Koleji Atakent 1 Anaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Atakent 1 Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:30

Özel Bahçeşehir Koleji Atakent 1 Anaokulu Hakkında

Özel Bahçeşehir Koleji Atakent 1 Anaokulu, İstanbul’da Atakent Mahallesinde bulunan Avrupa Konutları 1 Sitesi içerisinde hizmet vermektedir. Okulun günlük eğitim saatleri 08:30 ila 17:30 saatleri arasıdır. Öğrenciler, okula kabul sınavına katılmakta ve elde ettikleri sonuçlara göre okula kabul edilmektedir. Okulda günde üç öğün yemek verilmekte olup ayrıca bir kantin bulunmamaktadır. Yemek listeleri uzman diyetisyenler tarafından öğrencilerin en sağlıklı şekilde beslenebilmesi için uzman şefler tarafından taze olarak yerinde pişirilip ve servis edilmektedir. Yemek listeleri aylık şekilde hazırlanıp her ay web sitesi üzerinden velilerin bilgisine sunulmaktadır. Okulda bir doktor, iki hemşire görev yapmakta ve iki revir bulunmaktadır. Okul doktoru periyodik olarak okulda bulunmakta, hemşireler haftanın altı günü hizmet vermektedir. Her öğrencinin ilaç kullanım formu bulunmakta, öğrencilerin düzenli kullandığı ilaçlar ve rahatsızlığında kullanılabilecek ilaçlar öğrenci sistemine kaydedilmektedir. Sağlık ile ilgili müdahaleler ve ilaç kullanımları aile onayıyla yapılmaktadır. Özel Bahçeşehir Koleji Atakent 1 Anaokulu 'nda eğitim sistemi olarak öğrenmenin daha etkin ve kalıcı olmasını sağlamak amaçlanmış ve buna uygun olarak Beyin Temelli Öğrenme Modelini benimsenmiştir. Eğitim yarım gün Türkçe yarım gün İngilizce olarak yaratıcı ve interaktif bir öğrenme ortamında uygulanmaktadır. Okulda psikolojik danışman bulunmaktadır. Çocuk okula başladığı ilk on beş gün içerisinde sınıf öğretmeni, ailesi ve psikolojik danışman ile uyum süreci değerlendirerek eğitim süreci planlamakta ve sonrasında her öğrencinin bireysel gelişimi Bireysel Gelişim Raporlarıyla düzenli olarak takip edilmektedir. Özel Bahçeşehir Koleji Atakent 1 Anaokulu 'nda öğrencilerin eğitim sürecinde yararlanabileceği açık ve kapalı basketbol sahası, oyun park alanı, bahçe, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, görsel sanatlar atölyesi, sanat atölyesi, müzik laboratuvarları, fen bilgisi laboratuvarı, bilim atölyesi, bilim müzesi, masa tenisi, mutfak akademi, yarı olimpik havuz, çok amaçlı salon, üç boyutlu projeksiyon odası bulunmaktadır. Velilerin ve öğretmenlerin öğrencilerinin durumlarını görebilmeleri için online bir öğrenci analiz sistemi oluşturulmuştur. Bu sistem üzerinden öğrencilerin yabancı dil çalışmaları, bireysel gelişim raporları takip edilebilmektedir. Ayrıca rehberlik çalışmaları, yemek listeleri, ödeme ve finans bilgileri bu sistem üzerinden görülebilmektedir.

Yorumlar (5)

 • BY

  Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerinde büyük katkısı var Bahçeşehir Kolejinin. Kalitesini hiç bir şubede kaybetmiyor anlaşılan. Bundan önceki tecrübelerimiz de olumlu yönde zira.

 • BS

  Okul ayrıcalıkları pek çok. Özellikle yabancı dile gösterilen önem çocukların erken yaşta kavraması ve ilerisi için öğrenebilmesi için çok önemli. Güveniyoruz Bahçeşehir Koleji'ne.

 • YK

  Eşim ile bir çok okul gezdik. Dönüp dolasıp Bahcesehir Koleji kalitesine güvendik. Gerçekten bir çok okuldan çok farklı. İdaresi ile tüm personel tecrübeli ve bir çok olanaklara sahip.

 • Veli

  Harika bir okul, güzel eğitim, çocuklarımızın okuyacağı yer.

 • Veli

  çocuklarım 2 senedir bu okulda. Bir sorun olsun olmasın her zaman karşınızda bir muhattap bulabilirsiniz. Kapıları her zaman açıktır. her daim ben ve diğer veli arkadaşlarım okul yönetimi tarafından önemsenip dinlendiler.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahçeşehir Koleji Atakent 1 Anaokulu İletişim Bilgileri

Atakent Mahallesi, Avrupa Konutları 1 Sitesi, Yönetim Binası Yanı, Halkalı / Küçükçekmece / İstanbul
0 212 963 2074
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum