fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2,5-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Öğlenci: 11:00/17:30
Sabahçı: 07:30/19:00

Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu Hakkında

Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu, çocukların gelişimini en üst düzeye çıkarmak için yenilikçi ve kapsamlı bir eğitim sunmaktadır. Kurum, okul öncesi çağdaki çocuklara hizmet vermekte olup, geniş ve ferah sınıflarda eğitim vermektedir. Okulun fiziksel olanakları arasında büyük bir bahçe, oyun alanları, sanat atölyeleri ve akıllı tahta ile donatılmış sınıflar bulunmaktadır. Okulun eğitim sistemi, Montessori, Reggio Emilia ve Waldorf pedagojilerini benimsemekte ve çocukların duygusal zekalarını geliştirmeyi hedeflemektedir. Bu yaklaşımlar, çocukların özgüvenli, bağımsız ve yaratıcı bireyler olarak yetişmesini sağlamaktadır. Ayrıca, okulda uygulanan çift dilli eğitim programı ile çocuklar erken yaşta yabancı dil becerisi kazanmaktadır. İngilizce dersleri, anadil seviyesinde eğitim verebilecek yetkin öğretmenler tarafından verilmektedir.
Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu, sosyal ve kültürel etkinliklere büyük önem vermektedir. Atölye çalışmaları, tiyatro gösterileri, bale ve dans eğitimleri gibi aktiviteler çocukların sosyal becerilerini geliştirirken, öğrenme süreçlerini de eğlenceli hale getirmektedir. Ayrıca, okulda düzenlenen STEM ve robotik kodlama eğitimleri ile çocuklar, teknoloji ve bilim alanında da erken yaşta bilgi sahibi olmaktadır. Okulda her çocuğa bireysel gözlem yapılmakta ve yıl içinde çeşitli testler uygulanmaktadır. Bu sayede, her çocuğun ihtiyaçlarına yönelik özel eğitim programları oluşturulmaktadır.
Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu, yaz okulu hizmeti de sunmaktadır. Yaz aylarında da eğitimlerine devam eden okul, velilere avantajlı fiyatlarla kaliteli eğitim hizmeti sunmaktadır. Kurumun yaz okulu hizmeti sunması, çocukların eğitim sürecinin kesintisiz devam etmesini sağlayarak öğrenme kayıplarını önlemektedir. Ayrıca, yaz aylarında da çocukların sosyalleşmesi ve çeşitli aktivitelerle becerilerini geliştirmesi, onların genel gelişimine önemli katkı sağlamaktadır. Kurumda kamera sistemleri ve uzman personal aracılığı ile de çocukların güvenliği sağlanmaktadır.
Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu, çocukların mutlu ve başarılı bireyler olarak yetişmelerini hedeflemektedir. Eğitimde kaliteyi ve sevgiyi ön planda tutan okul, her çocuğun potansiyelini ortaya çıkarmakta ve onları geleceğe en iyi şekilde hazırlamaktadır.

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu Soru - Cevap

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- Waldorf Pedagojisi

- Çoklu Zeka Modeli

- Gems ve High Scope

- Oyun Temelli Eğitim

- Aktif Öğrenme Sistemi

- Masal Terapisi Eğitimi

- SCAMPER Tekniği

- İşbirlikli Öğrenme Modeli

- Yaparak Yaşayarak Öğrenme

- Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli

- Bilingual (Çift Dilli) Eğitim Programı

- MEB Odaklı Eğitim

- P4C Eğitim Sistemi

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Metal

- Keçe

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Okulun Kendi Aracı

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Ahlak Gelişimi

- Denge ve Koordinasyon

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada birkaç kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Gems Materyalleri

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Montessori Materyalleri

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Çocuk Spor Aletleri

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

- Akıllı Düğmeler

● Özel gereksinim öğrencisi (kaynaştırma öğrencisi) kabul ediyor musunuz?

- Evet

Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:30 - 19:00 şeklindedir. Öğlenci grup 11:00 - 17:30 saatleri arası eğitim görmektedir.Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 07:30 - 19:00 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2,5-6
 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu Yorumları (33)

 • ÖA

  Büyük kızım mezun olsu..3 yıl gitti kızım suanda 4 sınıf..İlkokulda hiç zorluk çekmedi..temelini okadar güzel aldıki ..arkadaslarımın çocuklarındanda giden oldu..aynı şekilde çok memnunlardı..Zübeyde hm..lakabı gibi Çocuklara resmen fısıldıyor..çok seviyor çocukları..tanıştığınızda anlıyacaksınız..çok açık sözlü ve dobracıdır..Herşeyi yüzünüze çocukla ilgili söyler..Kendi evinde kemik suyu pişiren olkula getiren bir insandır..Ben çok referans oluyorum..çünkü çocuğumun şimdi kendine güveni ,hakkını koruyan bir çocuk oluşu ZÜBEYDE HOCAMIZIN ,sevgi ve eğitiminin kaliteli oluşudur.. bir anne olarak ,gidin tanışın samimiyetimle söylüyorum ne demek istedğimi anlıyacaksınız..

 • ÖA

  Selamlar ..Ben çok kaygılı bir anneyim..Çocuğumdan hiç ayrılmadım..çocuğum evde hırçınlaştı..Doktorumuz ,anaokuluna verilmesi ,gerektiğini söyledi..Bizde birçok anaokul araştırmaya başladık..Kafam çok karıştı bu süreçte açık söylemk gerekirse,her kafadan ayrı bir ses çıkması beni daha çok kaygılandırdı..Çocuğundan ayrılmak ,zaten beni sitrese girmeme neden olurken .birde nasıl güvenicem ,napıcak, çok ağlarmı , yemek yermi, g.b düşünceler çok zordu..Binamızda oturan komşumla ,sohbet ederken ,okul arayışının çok zor olduğunu anlattım..bana ,kendisinin çocuğunun zübeyde hocada eğitim gördüğünü 3 sene yanındaydık..Güven ve sevgi istiyorsan ,git tanış dedi..yanlız beni bir konuda uyardı..şaşaırmıştım..Zübeyde hoca çok açık sözlü ,işi gücü çocuktur..sakın ondan pohpohlama bekleme ,çocuğunu eğitir, temelini verir..çocukla ,ilgili anne babaya ev ödevi verir..tam bir idealisttir..dedi..gittim tanıştım..konuşmasından , samimiyetinden ,bilgi birikimine hayran oldum..başladık ve ben çocuğumla ,süreç 1 haftayı geçti..alışması ..benide terapiye aldı kaygımı hafifletti..çok teşekkür ederim hocam ...emeğinize yüreğinize sağlık..çok teşşkür ederim..şube açın hocam..bulunduğunuz bölgeden uzakta dostlarımız var..uzaklık engeli oluyor...

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Şube konusuna şu an çok sıcak bakmıyorum. İşimin kontrolu benim için çok önemlidir. Güzel dilekleriniz için çok teşekkur ederim.

 • ÖA

  merhabalar..biz mezun olalı ,4 yıl oldu ve kızım ece 3 yıl zübeyde hm ,eğitim aldı..Konuşma güçlüğü çekiyordu..Daha önce okula giden arkadaşımın tavsiyesi üzerine ,görüştük..Zübeyde hocadan randevu aldık ve çocuğu görmek istedi..enerjisi bukadar yüksek bir kişiyle karşılaşıcağımı beklemiyordum..Çocuğuma baktı 10 dakika zaman geçirdi ayri ,odada ,ve tüm gözlemlerini bana anlattı..Çocuğu 10 dakika görmesi yeterli ,çünkü çok deneyimli ve uzman oluşu çocuğa yaklaşımı anne şefkatinde..ve biz 3 yıl yanındaydık..Mezun olurken çok üzüldüm..keşke ilköğretimi olsaydı hocamızın..benim kızım temelini çok sağlam aldı..ve velilere danışmanlığı ,yol göstermesi bizi çok ratlattı.Eğer idealist eğitime önem veriyorsanız .. adres zübeyde hocam...çünkü veliyi pohpohlama huyu hiç yoktur..İşi güçü cocuktur..Ben tüm arkadaşlarıma tavsiye her zaman yapıyorum..sizde tanımak isterseniz arayın ve benim ne demek istediğimi çok iyi anlarsanız..Emeğinizi hiç ödeyemem güzel hocam iyiki yollarımız sizinle kesişti..Karne aldığımızda soluğu yanında alıyoruz..çook teşekkür ederiz zübeyde hocam..ilköğretim okulu açın zübeyde hocam..

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Kısmet neden olmasın. Çok tesekkür ederiz. Çocuklarımız mezun olsalar da bizlerin bağı hiç kopmuyor. Buyuk bir aileyiz

 • şb

  benim kızım 2 yıl önce mezun oldu..3 sene zübeyde hocamızın yanında ,eğitim aldı..ŞİMDİ KIZIMIN İlköğretimdeki başarısının temeli sevgili hocamızın ,temelini sağlam vermesi ile oluştu..Sadece çocuklara değil çok iyi ,aile danışmanlığı yapmıştır..bizlere ,kurallı tatlı sert olan hocamız ,onun verdiği , kurallara kızım halen uymaktadır..Etrafımdaki arkadaşlarıma ,hep söylüyorum..Çocuğunuzun okul öncesinde kaliteli bir eğitim almasını istiyorsanız ..lüks sınıflara ,görselliğine değil..eğitim kalitesine çocuğa kazandırdıklarına bakmalarını söylüyorum..kendi adıma ,çocuğumun zübeyde hoca gibi eğitim sevdalısı olan insanın yanında büyümesi bizim için çok büyük şanstı..tüm kalbimle teşekkür ediyorum..hocam ..sevgilerimle ..deli kızın annesi...ÇOK İsterdim ilköğretim okulunu açmasını zübeyde hocamızın..

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çocuklarımın başarısını görmek beni çok mutlu ediyor... Teşekkür ederim

 • sk

  Öğretmen hizmet içi programında karşılaşmıştık,Bilgi birikimi çocuklardan bahsederken ,okadar mutluki..BİZLERE Çocuk gelişim öğretmenlerine sınıf içinde kaliteli,iletişim kurmanın yollarını, okadar espirili anlattıki..Ben bu kadar idealist çocuk sevgisi ile dolu bir eğitmci görmedim..Farklı bakışı ,ve bilgisi var..ben mutlaka anne babaların onunla tanışmasını isterim..istanbul dışında eskişehirde görevimi yapıyorum..Ne zaman bir konuda destek istesem ,hemen bilgi verir..Sizi tanımaktan çok mutluyum zübeyde hocam ..

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çok teşekkür ederiz..Çocuklarımız geleceğimiz. Bizler Zübeyde Hanım'in öncülüğünde işimizin ciddiyetini çok iyi bilen, çocuk eğitimine önem veren bir kurumuz.

 • Dk

  Gayet iyi ve güzel ögretmenlerimiz cok iyi ilgileniyor hepsinin emegine saglik çok güvenerek veriyorum cocugumu kreşe

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çocuk sevgisi çok önemli efendim bu konuda başta Zübeyde Hanım olmak üzere tüm eğitmenlerimiz titizlikle yaklaşmaktadır.

 • İC

  Kızım yaklaşık 5 aydır Dört Mevsime gidiyor iyi ki yollarımız kesişmiş Zübeyde Öğretmen ve Reyhan Öğretmenle :) çok teşekkür ederim ikisine de ilgileri ve kızımın üstündeki emekleri için. Kızım okuldayken kesinlikle aklım kalmıyor gönlüm çok rahat, daha önce başka bir okula gitti için aradaki farkı çok bariz bir şekilde göre biliyoruz. Okulun eğitim konusundaki hassasiyeti, çocukların psikolojik olarak gelişimi, beslemeleri hepsiyle birebir ilgileniyorlar. Yolumuz daha var Allah nasip ederse kızım ilk okul çağına gelene kadar Dört Mevsimle yollumuza devam edeceğiz. Aysel Hn size de çok teşekkür ederim :)

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  TEŞEKKÜR EDERİZ EFENDİM..

 • EĞİTİMİNDE ÇOK MEMNUNUM . BİLİNÇLİ VE İYİ BİR KADRO. ÖĞRENCİLERLE ÇOK İLGİLİLER.

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çok teşekkür ederiz efendim.

 • GT

  2 tane prensesimi guvenerek gonderdigim okulumuz.1 yıldır beraberiz Zübeyde Hanim ve ögretmenlerimizle. Çok memnunuz okulumuzdan. Çocuklarım okula mutlu gidip geliyorlar Sosyal aktiviteler biraz daha fazla olmalı çünkü çocuklar aynı rutinden bu süre sonra sikilabiliyorlar malesef .

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Teşekkur ederiz efendim... Sosyal aktıvite konusunda, ders programları ve branşlar ve eğlence konusunda çocuklarımıza gereken hassaiyeti Zübeyde Hm... Çok hassastır. Bu konuda cocuklara proje görev sorumlulukları vermektedir... Kendisine iletilicektir... Sevgiler

 • DG

  Beylikdüzünde eğitime, çocuğa, temizliğe, çocuk gelişimine bu kadar önem veren ve çocukların dilinden anlayıp onları en iyi şekilde yönlendirip gelişmelerine yardımcı olan en iyi kurum :) Başta Zübeyde Hocam'a sonra emeği geçen tüm öğretmenlerimize çok teşekkür ederim :) 2 yıldır oğlumu kreşe gönderiyorum ve bir gün bile gözüm arkada kalmadı :) İyi ki varsınız :)

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çok teşekkürler değerli yorumunuz için Sevgiler.

 • ŞR

  2 yaşindan beri 2 çocugumu da evimiz uzakta olmasina ragmen Zubeyde hocamin okuluna gonderiyorum. Sanki bir ev ortami,bir yuva, ev yemekleri, sonsuz ilgi, cocuklarimizin gelisimini her yonu ile destekleyecek etkinlikler, özenle seçilmis birbirinden kiymetli öğretmenler,hosgoru,şeffaflık ve en onemlisi de cocuklarimi gozum kapali emanet edebilecegim bir kadro. Ve bu kadronun mimari Zubeyde Bağlan. Daha soylenecek cok seyler var.. Hem bir veli hem de bir öğretmen olarak tum samimiyetimle soyluyorum ki cocuklarinizin hayati icin atacağiniz en kiymetli adim olacaktir DMG kapisindan girmek..Zubeyde Hanim sagolsun tum gelismeleri yakindan takip edip kurumunda uygulamaktadir.

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çok teşekkürler değerli yorumunuz için Sevgiler.

 • Sk

  Benim oğlum eren okula giderken çok mutlu ilginizden dolayı teşekkür ederim Herşey harika.

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çok teşekkürler değerli yorumunuz için Sevgiler.

 • HI

  "İyiki"lerimizin merkezi,çocuğumuzu yetiştirirken ona vermek istediklerimizi gerçekleşip karşımıza çıkmış halisiniz.Sevgi dolu bir yuvasınız.Tüm ekibinizle uyum, Şevkat içinde duygusal ve zihinsel olarak besleyen bir ailesiniz,ailemizsiniz iyi ki varsınız iyi ki yollarımız sizinle kesilmiş..

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çok teşekkürler değerli yorumunuz için Sevgiler.

 • GT

  2 yıldır 2 cocugumu da buraya yolluyorum çok memnunum gerçekten de öğretmenler ve okul sahibi Zübeyde hanım tam bı çocuk aşığı özgüvenli ve mutlu çocuk yetiştirmeyi prensip edinmiş mükemmel bı eğitimci

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Evlatlarınız bizim en kıymetlilerimiz onların mutluluğu bizim mutluluğumuz çok teşekkürler güzel yorumunuz için Sevgiler .

 • EB

  Okul harika çocuğumu gözüm kapalı gönderiyorum eğitim ve çocuğumun kendisini bulmaları için birebir bir okul olduOkul mükemmel

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çok teşekkürler güzel yorumunuz için Sevgiler.

 • MY

  Merhaba BEN ZÜBEYDE HANIMI TANIDIĞIM İÇİN ÇOK ŞANSLIYIM İKİ KIZIMI DE OKUTTU EĞİTİM VERDİ VE SU AN OKULDA BİRİNCİLER HER ZAMAN TAVSİYE EDERİM EĞİTİM VE ÇOCUK SEVGİSİ COK FAZLA ASLA GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN HİÇ ENDİŞENİZ OLMASIN KENDİNİZ EVDE ÇOCUKLARINIZA NASIL DEĞER VERİYORSANIZ AYNI SICAKLIĞI ALACAGİNDAN AYNI DEĞERİ VERECEGİNDEN HİÇ ŞÜPHENİZ OLMASIN

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Eğitimci olarak yavrularımızın başarısında ve kalbinde yer edinebilmenin mutluluğunu kelimelerle ifade etmek çok zor çok teşekkürler değerli yorumunuz için Sevgiler.

 • Gk

  Okul temiz, öğretmen kadrosu ve diğer calisanlar oldukça deneyimli güler yüzlü pozitif iki senedir ikiz çocuklarımı dort mevsim gelişim anaokulu gonderiyorum memnunum özellikle okulun kurucusu ve müdürü Zübeyde sen bağlan öğretmen donanımlı çocuk gelişimi konusunda ve diğer alanlarda uzman bir eğitimcidir uzun yıllar çocuk gelişimi eğitiminde başarılara imza atmıştır.

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çok teşekkürler güzel yorumunuz için Sevgiler.

 • AS

  Mezun olduk biz ama iyiki dört mevsime gitmişiz,çocuğumu gönül rahatlığıyla bıraktığım,başta Zübeyde hocam olmak üzere birbirinden değerli öğretmenleriyle çok kıymetli,verimli 3 sene geçirdik,Okula başladığında konusamiyordu,mezun olduğumuzda 1.sinifa okuma yazma bilerek başladık,

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çok teşekkürler değerli yorumunuz için Sevgiler.

 • SS

  Oldukça donanımlı eğitmenlerle çalışan bir okul. Çocuk gelişimi açısından çok önemli ve dikkatli bir kuruluştur

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çok teşekkürler güzel yorumunuz için Sevgiler.

 • DA

  En değerlinizi içiniz rahat gözünüz arkada kalmadan emanet edebileceğiniz çok güvenilir bir okul.

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çok teşekkürler güzel yorumunuz için Sevgiler.

 • İK

  Öncelikle çok güvenilir bir okul ve eğitim alanında kendini çok geliştirmiş kesinlikle tavsiye ederimOkulun dizaynında değişiklik yapılabilir

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Değerli yorumunuz için çok teşekkürler ,önerinizi dikkate alacağız sevgiler.

 • Sm

  Gönül rahatlıgıyla gğvenip gonderebileceğiniz tek okul diyebilrim. Kızım severek gidiyor. Çocuklar konusunda her detay düşünülüyor. Cocukların kişilik gelişimlerine ve eğitimine gerçekten önem veren tek okul. diyebilirim. İyi ki bu okulu seçmişim. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çok teşekkürler değerli yorumunuz için Sevgiler.

 • BENİM arkadaşımın kızı gitti ve mezun oldu ..ben beylikdüzünde oturmuyorum..fakat yakın takip ediyorum çalışmaları bende bir eğitimciyim..istanbul dışında yaşıyorum..okulu yakın takip etmemin sebebi okul sahibi hakkındaki bilgim ve seminerde karşılamam ,oldu..OKUL KURUCU ZÜBEYDE HANIM ÇOK DONANIMLI VE İNANILMAZ POZİTİF BİR İNSAN ÇOCUKLARI ANLATIRKEN OKADAR MUTLU OLUYORDUKİ HAYRAN OLAMAMK ELDE DEĞİL.. okul sayfasında n çok yararlanıyorum..Arkadaşımın kızı 7 sınıfa gidiyor..halen anaokulundan bahseder..temeli okadar sağlam olduki kendine çok güvenen bir çocuktur..idealit eğitimen olmak mesleğine tam aşık bir eğitimci başarılar diliyorum...zübeyde hm..Eğitim kalitesi bu kadar yüksek bir insana öğüt vermem doğru değildir..

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  çok tesekkür edriz..Gelişime her zaman açık olmak gerekiyor..sevgilerimizle

 • EE

  Kızım 2.5 yaşındayken kısa süre gitmiştik ve okul öncesi kaydınıda bu okula yaptırmaya karar verdik kurum sahibi Zübeyde hanım çok içimize sindi ve ve 4 tanıdığımız aile de çocuklarını emanet etmek için bu kurumu tercih etti ve çok doğru bir seçim yaptığımızı düşünüyoruz

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  sevgilerimizle teşekkür ederiz..

 • Ed

  Oglum Ege okula çok mutlu gidiyor Zubeyde hanim ve Muazze ögretmenimizi çok seviyoruz iyki yolumuz düşmüs

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  çok teşekkür ederiz..

 • HE

  Çocuğun mutlu ve özgüven sahibi olsun istersen bu okulu tercih etmelisiniz , okul kurucusu Zübeyde hnm ve tüm ekibi çok bilgili, tecrübeli ve içten Zübeyde hnm için zor yoktur , imkansız zaman alır

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  Çocuklar benim ütopyam geleceğimiz ,mutlu çocuk her zaman başarılı olur..sevgi en iyi ilaçtır..sevgiler..

 • SA

  Okulda çok ciddi kaliteli eğitim verilmektedir. Samimi ve çok açık sözlü okul kurucusuna sahip..Donanımlı ve çok bilgili..iki yiğenim ordan mezun oldu..ilkokul 4 sınıftalar ve temelleri çok sağlam..Tüm etkinlikler çok dolu dolu gözlemlediğim birşey göremedim

 • Sa

  Ben çocuğumu 2 senedir veriyorum çok memnunum gozum arkada kalmıyor öğretmenler çok ilgililer oğlum mutlu gidip geliyor oğlum okulda olan herseyi eve gelince anlatır Zübeyde hanıma ve öğretmenlerimize teşekkür ederim

 • CK

  Okulun çok ama çok güzel bir bahçesi var. Çocuklar her güzel havada bu bahçeyi oyunları için bazı yarışma ve aktiviteler için kullanıyorlar. Temiz havada oyun oynayabilme şansı yakalıyorlar

 • Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu

  Okulun Cevabı:

  tesekkur ederiz..300 m2 oyun bahçesi mevcuttur..

 • AK

  Yemeklere ve okulun temizliğine çok dikkat ediyorlar. Ek olarak sürekli olarak çocuklar için ekstra etkinlikler de yapıyorlar. çocuklar farklı etkinlikler tadarak eğlenerek öğreniyorlar

 • FK

  Geziler ve aktiviteler ile çocuklara sık sık farklı ortamlar ve etkinlikler tattırıyorlar. Biz yoğun çalışma temposunda maalesef evlatlarımıza geniş vakitler ayıramıyoruz. Bizim yerimize onlarla bu derece ilgilendikleri için teşekkür ederiz

 • AS

  Görsel ekipmanlar ve ders ekipmanları çok çeşitli okulda. Bu da öğretilecek konuya göre uygun ekipman seçimine olanak sağlıyor ve çocuklar gerçekten daha kolay öğreniyor

 • FK

  Şart olmasa bile okulun sınıflarını akıllı tahtalar ile donatıp çocuklara görsel eğitim vermeleri çok güzel. Onlar için bir şeylerden sakınmadıklarının adeta kanıtı

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Dört Mevsim Gelişim Anaokulu İletişim Bilgileri

Bariş Mah. Doç.dr. Neci̇p Hablemi̇toğlu Sok. No:8, Beyli̇kdüzü/İstanbul
0 212 963 0949
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum