fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Fındık Kurdu Anaokulu

Özel Fındık Kurdu Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 07:30/13:00
Öğlenci: 13:00/18:30

Özel Fındık Kurdu Anaokulu Hakkında

Özel Fındık Kurdu Anaokulu 'nun amacı, geleceğe dair öz güveni yüksek ve başarılı çocuklar yetiştirmektir. Özel Fındık Kurdu Anaokulu'nun amacı ; çocukları, eğlenirken öğrenen; beden, zihin ve duygu gelişimlerini, bireysel yeterlilikleri doğrultusunda gerçekleştirebilen, Türkçeyi doğru kullanarak, kültürel çeşitliliği koruyabilen, iyi alışkanlıklar edinen, sorunlarına çözüm üreten, sevgisini gösterebilen, saygılı, hoşgörülü, yaratıcı ve iyi insan olarak yetiştirmektir. Çocukların gelişim düzeyleri, ilgi alanları ve ihtiyaçlarına göre hazırlanan eğitim program ile bilimsel bilgiyi ön plana çıkaran sanatsal ve kültürel etkinliklere önem veren , yaratıcılığı destekleyen eğitim anlayışı ve aile katılımına olan desteği ile bilinen ve tercih edilen bir kurum olmaktadır.Çocukların sevgi dolu güvenli bir ortamda, sosyal grup içerisinde kendilerini mutlu hissetmeleri, kendisine ve çevresine duyarlı, özgüvenli, sorumluluklarının bilincinde bireyler olmalarını sağlamaktır.

Yorumlar

 • SG

  Öğretmenlerin güler yüzlülüğü çocukların mutluluğu için Fındıkkurdu çok doğru bir tercih :)

 • Fındık Kurdu Anaokulu açıldığı ilk günden itibaren yaptığı paylaşımlar ve çocuklara olan ilgisi ile iyiki de burayı tercih etmişim diyebileceğim bir okuldur. Özellikle yaz okulu programları muhteşem derecede eğlenceli. Çocuğum okula koşarak gitmesi de okulun ve yönetimin ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor.

 • Özel Fındık Kurdu Anaokulu yöneticilerine, çalışanlarına ve en önemlisi de öğretmenlerine teşekkürle başlamak istiyorum. Çocuklarımın okula ağlamadan güle oynaya ve de istekle gidiyor olması sizin başarınızdır. Etkinliklerinizle oğullarıma hem özbakım becerileri hem sosyal iletişim becerisi kazandırıyor, bunları yaparken de çok eğlenmelerini sağlıyorsunuz. Elbetteki birinci öncelik çocuklarımızın mutluluğu ama biz velilerin güvenini kazanmak da çok önemli. Ben kendi adıma çocuklarımın sizinle olmasından son derece mutluyum. Her şey için tekrar teşekkür ederim.

 • şb

  Mükemmel bır okul çocuklarla ilgi ve alaka üst seviyede gün içinde sürekli resim ve video paylaşımı yapılıyor çocugum şuan ne yapıyor dıye bır merakınız olmuyor ögretmenler çok canayakın kurucusu Tuğçe hoca çok bilinçli ve sempatik bır ögretmen ve birde Rabia hoca var onu çok seviyorum öyle güzel bir kalbı varki gözünüz arkada kalmadan evladınızı emanet edebilirsiniz bunu en eski veli olarak günül rahatlığıyla söylüyorum

 • A

  Kağıthane bölgesinin en geniş ferah çiçek gibi okuludur. Çoçuklar için okul içinde , tırmanma şeridi , top oyun havuzu , müzik faaliyet odası ,kız erkek çocuk tuvaletlerinin ayrı olması ,güneş gören havadar cephede olması çok büyük ağaçlarla çevrili bahçesinin olması ,çocuğuma düşen m2 alanının büyük olması önemlidir.Yöneticisinin de eğitmen olması ,öğretmenlerinin özverili sevecen sevgi dilinde konuşmasından , çocuğun eve geldiğinde öğretmeninden bahsetmesinden anlaşılıyor.Okul düz ayak olup merdiven olmaması da benim için büyük artı.İngilizce ,psikolog ,yüzme sosyal aktiviteler sinema tiyatro at binme gibi sürekli faaliyetleri var.Herkese tavsiye ederim.Hamidiye başak konutları Axis Kağuthane vadi istanbula yakın noktada olup servis hizmetleri var ama biz aracımız ile birakıp alıyoruz. Bu arada çalışan anneler için 19:00 a kadar hizmet veriyorlar.Drama derslerinin eklenmesi çok çok iyi olurdu.

 • AK

  Okulumuz çok iyi sınıf sayıları kapasiteyi aşmıyor. Güler yüzlü hizmet en önemlisi yaz okulu inanılmaz eğlenceli geçiyor. İyiki yavrumun ilk okul deneyimi sizinle oldu.

 • RA

  Çocuklara verilen eğitim çok kaliteli,branş dersleri çok aktif.Çocuğumun koşarak okula gitmesi beni çok mutlu ediyor.

 • Sg

  Çocukların ferah geniş ve rahatlıkla eğlenebileceği kocaman bir okul sınıflar geniş bahçesi oyuncakları çok güzel ve en önemlisi kurucunun kendi bahçelerinde yetiştirdiği organik sebzeler ve kendi tavuklarından elde ettikleri yumurtaları yiyor yavrularımız.

 • AG

  Kapıdan girdiğiniz anda inanılmaz bir enerji ile karşılaşıyorsunuz. çocuklar ile ilgi alaka muhteşem. gnül rahatlığı ile çocuğu yazdırdım. tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürler , Yavrumu yavruları bildikleri için.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Fındık Kurdu Anaokulu İletişim Bilgileri

Hamidiye Mah. Kafkas Sok. No:4/a Serakent Sitesi Petunya Blok Kağıthane / İstanbul
0 212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum