fb
Özel Kemerburgaz Fidol Okulları Anaokulu

Özel Kemerburgaz Fidol Okulları Anaokulu

0 212 963 2081
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:15/17:00
Sabahçı: 08:15/13:30

Özel Kemerburgaz Fidol Okulları Anaokulu Hakkında

İstanbul Kemerburgaz 'da tatlı, şirin ve iki katlı binası ile çocuklara okul öncesi eğitim imkanı sunan Özel Kemerburgaz Fidol Okulları Anaokulu alanlarında uzman eğitmen kadrosu, çocukların isteklerine göre dizayn edilmiş sınıfları ve kaliteli eğitim programları ile sorumluluk sahibi, başarılı ve yetenekli bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Özel Kemerburgaz Fidol Anaokulu proje tabanlı olarak eğitim vermektedir. Okul binası korunaklı olup çocuklara hem güvenli hem de doğal bir ortam sunulmaktadır. Okulda 2-6 yaş grubu çocuklara okul öncesi eğitimi verilmektedir. İstanbul Eyüp’te bulunan okulun etkinlikleri GEMS etkinlikleri, ilköğretim hazırlık çalışmaları, oyunla öğrenme, inovasyon, konstrüksiyon, el sanatları çalışmaları, geri dönüşüm ve tamir, araştırıyorum ve öğreniyorum, göster-anlat, 100 gün, eşik atlama, geziler, uzman konuklar, dünyayı geziyorum, dikkat becerileri etkinlikleridir. Okulda yabancı dil eğitimi, fen ve doğa çalışmaları, bilimsel projeler, kültürel ve bilimsel alan gezileri, sosyal sorumluluk projeleri mevcuttur. Öğretmenlerin sınıflarında uygulayacakları aylık, haftalık ve günlük eğitim planların değerlendirilmesi Üstün Dökmen Akademisinin uzmanları tarafından hazırlanmaktadır. Özel Kemerburgaz Fidol Okulları Anaokulu'nda mutfak atölyesi çalışmaları da mevcuttur. Ayrıca okuma ve yazmaya hazırlık çalışmaları, matematik etkinlikleri, doğa yürüyüşleri, özel gün ve haftalarda faaliyetler mevcuttur. Okuldan psikolojik danışmalık ve rehberlik hizmeti verilmektedir. Rehberlik birimi, öğrencileri tanıma ve izleme çalışmaları yapar, öğrencilerin sosyal, duygusal ve bilişsel gelişimlerini izler, değerlendirir ve destekler, olumlu ve gerçekçi benlik gelişimin sağlanmasına destek olur, problem çözme becerisinin kazandırılmasına destek olur, sağlıklı iletişim becerisinin kazandırılmasına yardımcı olur. Beslenme, temizlik ve güvenliğe özel bir önem verilmektedir. Yemekler hijyenik koşullarda sağlıklı ürünlerden hazırlanmakta olup uzman diyetisyenlerin kalori hesapları yaparak hazırladıkları menüler ile sunulmaktadır. Okulda her alanda hijyen söz konusu olup okulun deneyimli personelleri tarafından düzenli olarak sınıflar, tuvaletler ve yemekhane temizlenmektedir. Özel Kemerburgaz Fidol Okulları Anaokulu'nda öğrencilerin sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek materyallerden kaçınılmıştır. Güvenlik üst seviyede olup öğrenciler velileri dışında kimseye emanet edilmez ve öğrenciyi velisi dışında birinin alabilmesi için velinin kayıt sırasında bunu okula bildirmesi gerekmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Sera
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Dans
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Robotik ve Kodlama
Yabancı Dil Kulübü

Yorumlar

 • D. Ö.

  İsmi küçük şeyler ama çocuklarımız için çok büyük şeyler yapıyorlar. Verilen eğitim öğrenmeyi öğretme odaklı çocuklarımıza hayat boyu fayda sağlayacak pek çok şey öğretiyor ve güzel alışkanlıklar kazandırıyorlar.

 • G. K.

  Geniş ve yemyeşil bir bahçesi var çocuklar diledikleri gibi oyunlar oyanayabiliyor. Sınıfları tuvaletleri temiz ve ferah. Fiziksel yapısından çok memnunuz. Ayrıca güvenlik bakımından çok hassas oldukları için de gönül rahatlığıyla çocuğumu yollayabiliyorum.

 • Veli

  geçen sene göndermiştim oğlumu bu sene de tercih edeceğim.kurumsal ama içten,profosyonel ekip amatör ruh. Daha ne olsun. Mükemmel değil diyenlere sesleniyorum siz mükemmeli bulursanız söyleyin bende oraya göndereyim ;)

 • Veli

  güvenli ve çocuklar için dizayn edilmiş bir binaları var. Butik anaokulu olmanın avantajları var.

"Özel Kemerburgaz Fidol Okulları Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Kemerburgaz Fidol Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Mithatpaşa Mah. Davutpaşa Korusu Mevkii Kizilağaç Sk. No:10 Eyüp/istanbul
0 212 963 2081
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum