fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Fatih Balat Okulları

Fatih Balat Okulları, özel okul fiyatları, veli yorumları, fiziki imkanları ve fotoğraflarını kolayca inceleyin! Size en uygun kurumu kolayca bulun!
8 okul bulundu.
Özel Fatih Altınbahçe Anaokulu Özel Okul
Fatih / Balat Mah.
Özel Fatih Altınbahçe Anaokulu

Hem ogretmen kadrosu olarak hem fiziksel sartlar olarak gayet guzel bi kurum tereddut etmeden gidebilirsiniz.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Fener Rum Lisesi Özel Okul
Fatih / Balat Mah.
Özel Fener Rum Lisesi

Özel Fener Rum Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Fener Rum Ortaokulu Özel Okul
Fatih / Balat Mah.
Özel Fener Rum Ortaokulu

Özel Fener Rum Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Sultan Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Fatih / Balat Mah.
Sultan Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Sultan Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:50 - 17:40
Tarık Us İlkokulu Devlet Okulu
Fatih / Balat Mah.
Tarık Us İlkokulu

Tarık Us İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Vasıf Çınar İlkokulu İstanbul Devlet Okulu
Fatih / Balat Mah.
Vasıf Çınar İlkokulu İstanbul

Vasıf Çınar İlkokulu İstanbul aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 12:25
İstanbul Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Fatih / Balat Mah.
İstanbul Anadolu İmam Hatip Lisesi

İstanbul Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 15:50
Fethiye İmam Hatip Ortaokulu Devlet Okulu
Fatih / Balat Mah.
Fethiye İmam Hatip Ortaokulu

Fethiye İmam Hatip Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Fatih Balat Okulları

Balat, İstanbul'un tarihi ve kültürel dokusunu koruyan semtlerinden biridir ve eğitim alanında da birçok seçenek sunmaktadır. Balat Mahallesi'ndeki Okullar, öğrencilere nitelikli bir eğitim ve öğretim sunmak için çaba sarf etmektedir.


Balat'taki okullar arasında anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde eğitim veren okullar bulunmaktadır. Okulların fiyatları, öğrencilerin aldıkları eğitim seviyesine ve okulun imkanlarına göre değişmektedir. Ancak genel olarak, Balat okul fiyatları diğer semtlere göre daha uygun ve ekonomiktir.


Balat Okulları başarı sıralamaları diğer tüm bölgelerde olduğu gibi her sene değişkenlik göstermektedir. Bu başarı, öğrencilere verilen kaliteli eğitim ve öğretim ile birlikte, öğretmenlerin özverili çalışmaları sayesinde elde edilmektedir. Balat'taki okulların öğrencilerinin mezuniyet sonrasında üniversiteye yerleşme oranları da oldukça yüksektir.


Balat Okulları, nitelikli eğitim-öğretim veren, uygun fiyatlı, başarılı ve olumlu yorumlar alan okullardır. Öğrencilerin kendilerini geliştirmeleri için gerekli tüm imkanlar sağlanmakta ve öğrenciler mezuniyet sonrasında üniversiteye yerleşme oranları oldukça yüksek olmaktadır.


Fatih Balat Okulları, tarihi ve kültürel bir semtte yer aldığı için öğrencilere farklı bir deneyim sunmaktadır. Öğrenciler, tarihi dokunun içinde bulunan okullarda derslerini alırken, aynı zamanda semtin tarihi yerlerini de keşfedebilirler. Bu da öğrencilerin sosyal ve kültürel açıdan kendilerini geliştirmelerine olanak tanımaktadır.


Balat Mahallesi'ndeki Okullar, öğrencilerin akademik gelişimine ek olarak, sosyal ve kültürel alanlarda da gelişimlerini desteklemektedir. Öğrencilerin sportif faaliyetlerde yer almaları, sosyal sorumluluk projelerine katılmaları ve sanatsal etkinliklere katılmaları gibi birçok fırsat sunulmaktadır. Bu sayede öğrenciler, sadece akademik alanda değil, sosyal ve kişisel gelişimlerini de destekleyebilmektedir.


Balat Okulları, öğrencilere özel yabancı dil eğitimi de sunmaktadır. Yabancı dil eğitimleri beraberinde öğrencilerin uluslararası alanlarda kendilerini net ve doğru ifade edebilmeleri ve farklı kültürlere açık olmaları için önemli bir imkandır.


Balat Okulları hakkında yapılan yorum ve değerlendirmeleri Okul.com.tr'den görüntüleyebilirsiniz. Öğrenci ve velilerin yaptığı yorumlara göre, okulların genellikle disiplinli bir ortama sahip olduğu ve öğretmenlerin öğrencilerle iyi bir iletişim kurduğu belirtilmektedir. Ayrıca, okulların öğrencilerin sosyal ve kültürel gelişimlerine önem verdiği ve bu konuda birçok fırsat sunduğu da yorumlarda sıkça vurgulanmaktadır.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum