fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Esenler Özel Okulları

Esenler özel okulları eğitim düzeyi yüksek bireyleri hayata kazandırmak adına yenilikçi eğitim yaklaşımları ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Gelişen ve değişen dünya teknolojisini yakından takip ederek oluşturduğu modern eğitim binalarında öğrencilerin ufkunu genişletecek, nitelikli kişiler olmalarını destekleyecek bir öğrenim sunmaktadır. Özel Esenler kolejleri öğrencilerin akademik gelişiminin yanı sıra sosyal ve kültürel alanlarda da gelişimlerini destekleyecek eğitim içerikleri oluşturarak çok yönlü bir öğrenim sağlamaktadır.


Alanlarında donanımlı ve uzman akademik kadrosu ile öğrencilerin gelişimlerine doğrudan fayda sağlayan Esenler özel okulları arasında öğrenciniz için en uygun okullara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Özel okulların bir hayli fazla olduğu Esenler bölgesinde yer alan kurumlar öğrenci merkezli çalışmalar sonucunda oluşturduğu eğitim programları ile öğrencilerinin donanımlı bireyler olarak hayata hazırlanmasını sağlamaktadır. Esenler'deki özel okulları her öğrencinin farklı bir birey, farklı bir karakter ve farklı bir yapıya sahip olduğunun bilincinde olarak öğrencilerine uygun ve ayrıcalıklı bir öğrenim hizmeti sağlamaktadır. Öğrencilerle daha rahat ilgilenebilmek ve onların gelişimlerini daha yakından takip edebilmek adına Esenler'deki özel okullar sınıflardaki öğrenci sayılarını minimum seviyelerde tutmaktadır.


Anaokulundan liseye kadar eğitim sağlayan Esenler kolejleri veliler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Tek kurum bünyesinde kademeli olarak bütünleşik bir eğitim hizmeti sunulduğundan dolayı öğrenciler adaptasyon sorunu yaşamadan kaliteli bir öğrenim hayatı sürdürebilmektedir. Esenler'deki kolejler, öğrencilerinin küresel ortamlarda kendilerini net ve doğru bir biçimde ifade edebilmelerini sağlamak adına eğitim programlarını zenginleştirmektedir. Çağın gerekliliklerinden birisi olan yabancı dil eğitimi konusunda aktif çalışmalar yürüterek öğrencilerin İngilizce dilini ana dili gibi konuşmasına yönelik eğitim faaliyetleri sürdürmektedir. Esenler'deki özel okullardan bazıları İngilizce dil eğitiminin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimini seçmeli olarak öğrencilere sunmaktadır. Böylelikle öğrenci liseden mezun olduğu süreçte en az iki yabancı dil alanında kendini geliştirmeye fırsat bulmaktadır. Esenler özel okul fiyatları okulların imkanlarına göre farklılıklar gösteremektedir.


Esenler'de yer alan özel okullar hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına kapı kapı gezmeden kolaylıkla ulaşın! Okul.com.tr'nin oluşturduğu Esenler özel okulları listesi üzerinden bölgedeki tüm okulların eğitim alanlarındaki farklılıklarını görüntüleyerek size en uygun kurumu bulabilirsiniz. Zaman kaybetmeden öğrencinizin eğitim göreceği en doğru okulu inceleyin!

devamını oku..

17 okul bulundu.
Özel Bambu Anaokulu Özel Okul
Esenler / Havaalanı Mah.
Özel Bambu Anaokulu verified

Sınıfları çok ferah 20'şer kişilik sınıflar direk bahçeye açılıyor. çok güzel ve büyük bahçesi var. dev satranç takımına...

Özel Esenler Tomurcuk Eğitim Kurumları Ortaokulu Özel Okul
Esenler / Nine Hatun Mah.
Özel Esenler Tomurcuk Eğitim Kurumları Ortaokulu

Okulumunda koçluk sistemi var çocukların eksik derslerini tamamlıyorlar. bu okula giden öğrenci dershaneye gitmek istemi...

Özel Mini Yuva Anaokulu Özel Okul
Esenler / Nine Hatun Mah.
Özel Mini Yuva Anaokulu

2 yıldır oğlum sizinle. gerçekten muhteşemsiniz. eğitici öğretici eglenceli ve tüm bunların yanında sıcacık bir ortam. e...

Özel Esenler Defnem Anaokulu Özel Okul
Esenler / Davutpaşa Mah.
Özel Esenler Defnem Anaokulu

Sizden iki yildir okadar memnunuz ki her sey icin cok cok tesekkur ederiz. egitim hayatina sizinle baslamasi fırsatını y...

Özel Devran Koleji İlkokulu Özel Okul
Esenler / Kemer Mah.
Özel Devran Koleji İlkokulu

Eşimle kızımız için çok araştırma yaptık ve devran kolejini seçtiğimiz için çok mutluyuz. eğitim kalitesi zaten bizim iç...

Özel Devran Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Esenler / Kemer Mah.
Özel Devran Koleji Fen Lisesi

Özel Devran Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenler Temel Bilimler Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Esenler / Fevzi Çakmak Mah.
Özel Esenler Temel Bilimler Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Esenler Temel Bilimler Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenler Nesli Gül Anaokulu Özel Okul
Esenler / Havaalanı Mah.
Özel Esenler Nesli Gül Anaokulu

Özel Esenler Nesli Gül Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenler Devran Koleji Anaokulu Özel Okul
Esenler / Kemer Mah.
Özel Esenler Devran Koleji Anaokulu

Özel Esenler Devran Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    4 - 6
Özel Devran Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Esenler / Kemer Mah.
Özel Devran Koleji Anadolu Lisesi

Özel Devran Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenler Temel Bilimler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Esenler / Fevzi Çakmak Mah.
Özel Esenler Temel Bilimler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Esenler Temel Bilimler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eksen Okulları Ortaokulu Özel Okul
Esenler / Nine Hatun Mah.
Özel Eksen Okulları Ortaokulu

Özel Eksen Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenler Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Esenler / Fevzi Çakmak Mah.
Özel Esenler Sınav Anadolu Lisesi

Özel Esenler Sınav Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kemer Boğaziçi Ortaokulu Özel Okul
Esenler / Kemer Mah.
Özel Kemer Boğaziçi Ortaokulu

Özel Kemer Boğaziçi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:30 - 17:00
Özel Eksen Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Esenler / Nine Hatun Mah.
Özel Eksen Okulları Anadolu Lisesi

Özel Eksen Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Devran Koleji Ortaokulu Özel Okul
Esenler / Kemer Mah.
Özel Devran Koleji Ortaokulu

Özel Devran Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenler Sezer Anaokulu Özel Okul
Esenler / Nine Hatun Mah.
Özel Esenler Sezer Anaokulu

Özel Esenler Sezer Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6

Esenler Özel Okulları

Esenler'deki özel okulları kapı kapı gezmeden okulların fiziki imkanlarını, tanıtım yazılarını ve veli yorumlarını inceleyerek size en uygun kurumu keşfedin!
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum