fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Şile Özel Okulları

Şile özel okulları ve kolejleri sayısı her ne kadar az olsa da kaliteli eğitim veren kurumların varlığı ailelerin işini kolaylaştırmakta ve öğrencilerin akademik gelişimlerini sağlayacak kurumlar hizmet vermektedir. Alanında uzman öğretmenler ve büyük bahçelere sahip olan Şile kolejleri ile ilgili ayrıntılı tüm bilgilere tek bir sayfa üzerinden ulaşabilir, kurumlarla iletişime geçerek kayıt hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Özellikle lise eğitimi öğrencilerin hayallerinde üniversiteye gidebilmeleri adına önemli bir sürecin başlangıcı kabul edilmektedir. Şile özel okulları öğrenci odaklı eğitim anlayışlarıyla Türkiye'nin önde gelen üniversitelerine öğrenci yerleştirmekte ve başarılarını her geçen sene arttırmaktadır. Bölgedeki okullar doğa ile iç içe bir eğitim sunmakta ve gerçekleştirdikleri fiziksel aktivitelerle öğrencilerin bedensel gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Sizler de Şile kolejlerinin; fotoğraf galerilerine, tanıtım yazılarına, iletişi bilgilerine, hangi yabancı diller ile eğitim verdikleri bilgisine, giriş ve çıkış saatlerine hemen ulaşabilirsiniz. Okullar arasında karşılaştırmalar yaparak çocuğunuz için en iyi kurumu hızlıca keşfedebilirsiniz.


Şile özel okullarını daha önce tercih etmiş ebeveynlerin yapmış olduğu yorumları okul profillerinden okuyabilirsiniz. Veli yorumları tarafsız gözlerden okulları tanımanıza yardımcı olmakta ve kurumların artı ile eksi yönleriyle ilgili fikir sahibi olmanızı sağlamaktadır. Okulları tek tek gezerek vakit kaybetmek yerine bölgede hizmet veren kurumların detaylı tüm bilgilerini inceleyebilir, form doldurarak okullardan geri dönüş alabilirsiniz.


Şile özel okul fiyatları kurum sayısını az olmasından dolayı dar bir aralıkta yer almakla birlikte, eğitim ücretleri yıllık 10.000 TL ile 40.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıca kolejler bursluluk sınavı düzenlemekte ve bu sınavda başarı gösteren öğrencileri ödüllendirmektedir. Hemen bursluluk sınavlara başvuru yaparak çocuğunuzun kaliteli eğitimi indirimli fiyatlarla almasını sağlayabilirsiniz.

6 okul bulundu.
Özel Şile İncileri Anaokulu Özel Okul
Şile / Çavuş Mah.
Özel Şile İncileri Anaokulu

uzun arayışlarımın sonunda buldum bu okulu ve beni iyi anlamda gerçekten şaşırtmayı başardılar. bu kadar aktif bir okul...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Bilgi Kuram Anaokulu Özel Okul
Şile / Çavuş Mah.
Özel Bilgi Kuram Anaokulu

Özel Bilgi Kuram Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:50
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Bilgi Kuram İlkokulu Özel Okul
Şile / Çavuş Mah.
Özel Bilgi Kuram İlkokulu

Özel Bilgi Kuram İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilgi Kuram Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Şile / Çavuş Mah.
Özel Bilgi Kuram Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bilgi Kuram Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şile Kiga Anaokulu Özel Okul
Şile / Balibey Mah.
Özel Şile Kiga Anaokulu

Özel Şile Kiga Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Bilgi Kuram Ortaokulu Özel Okul
Şile / Çavuş Mah.
Özel Bilgi Kuram Ortaokulu

Özel Bilgi Kuram Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Şile Özel Okulları

Şile kolejleri ve özel okulları; fiyatları, fotoğrafları, veli yorumları, erken kayıt dönemleri ve daha fazlasına tek bir sayfa üzerinden ulaşın.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum