fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Çatalca Özel Okulları

Kolejlerin bir hayli fazla olduğu Çatalca bölgesindeki özel okullar verdikleri eğitimlerle ön plana çıkmaktadır. Veliler ve öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilen özel okullar, öğrencilere ayrıcalıklı bir eğitim sunarak onların hedeflerine en etkili biçimde hazırlanmalarını sağlamaktadır. Çatalca özel okulları sınıflardaki öğrenci sayılarını genellikle 16-20 kişi ile sınırlandırarak öğrencilerin ferah ve geniş eğitim ortamlarında rahat bir öğrenim görmelerini sağlamaktadır. Yeni teknolojileri yakından takip eden kurumlardan oluşan özel Çatalca okulları modern eğitim binaları ve öğrenciler düşünülerek hazırlanmış mimarisi ile ön plana çıkmaktadır.


Çatalca'daki kolejler genellikle okul öncesi dönemden itibaren eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Aileler sıklıkla kolej bünyesindeki kurumları tercih etmektedir. Bunun öncelikli sebebi ise öğrencilerin adaptasyon sorunu yaşamadan eğitim görmelerini istemeleridir. Kolejlerde eğitim gören öğrenciler sarmal bir yapıda ilerletilen eğitim programları sayesinde kalıcı ve çok yönlü bir hizmet görmüş olmaktadır. Bütünleşik bir eğitim hizmeti sağlayan Çatalca kolejleri öğrencilerine çağın gerekliliklerini çeşitli eğitim yaklaşımları ile aktararak kaliteli bir hizmet sunmaktadır.


Çatalca özel okul ücretleri okulların öğrencilere sunduğu hizmetlere, eğitim farklılıklarına, fiziki imkanlara ve okul olanaklarına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Geniş aralıklarda yer alan fiyat bilgilerine Okul.com.tr'den ulaşabilirsiniz. Özel okulların fazla olduğu Çatalca bölgesinde, kurumlar genellikle merkezi konumlarda yer almaktadır. Ulaşım açısından öğrencilerin herhangi bir sıkıntı yaşamadan okula gelebilmesini desteklemek adına kurumlar servis imkanı da sağlamaktadır. Hostesler eşliğinde öğrencilerin güvenli seyahatini destekleyen kurumlar Çatalca özel okulları arasında yer almaktadır. Çatalca'daki özel okulların; fiziki imkanlarına, yabancı dil olanaklarına, haritalardaki konumlarına, tanıtım yazılarına ve daha birçok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çatalca özel okulları listesi üzerinde tüm kurumları görüntüleyerek birbirleri arasında karşılaştırmalar yapabilir, kendinize en uygun kurumu keşfedebilirsiniz.


Çatalca kolejleri ve özel okulları arasında tercih yapmakta zorluk yaşıyorsanız; Okul.com.tr üzerinden okulların tanıtım yazılarını okuyabilir, okulları daha önceden tecrübe edinmiş veliler tarafından yapılan veli yorumlarını inceleyerek elemeler yapabilirsiniz. Kriterlerinize uygun kurumları görüntülemek istiyorsanız Çatalca özel kolejleri listesi üzerindeki filtrelemeleri kullanarak öğrencinize en uygun okullarla iletişime geçebilirsiniz.

13 okul bulundu.
Özel Çatalca Renkli Rüyalar Anaokulu Özel Okul
Çatalca / Ferhatpaşa Mah.
Özel Çatalca Renkli Rüyalar Anaokulu

Çok araştırdım ve gerçekten kızımız için doğru okul olduğunu zamanla daha iyi farkediyoruz. sosyal imkanları ve özellikl...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Çatalca Erdem Çocuk Anaokulu Özel Okul
Çatalca / Ferhatpaşa Mah.
Özel Çatalca Erdem Çocuk Anaokulu

Çocugumuza gösterilen ilgi ve sunulan geniş sosyal imkanlardan fazlasıyla memnunuz. her şey için çok teşekkür ederiz.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Çatalca Final Akademi Anadolu Lisesi Özel Okul
Çatalca / Kaleiçi Mah.
Özel Çatalca Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Çatalca Final Akademi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çatalca İlkem Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çatalca / Kaleiçi Mah.
Özel Çatalca İlkem Koleji Ortaokulu

Özel Çatalca İlkem Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çatalca Final Okulları Ferhatpaşa İlkokulu Özel Okul
Çatalca / Ferhatpaşa Mah.
Özel Çatalca Final Okulları Ferhatpaşa İlkokulu

Özel Çatalca Final Okulları Ferhatpaşa İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Çevre Bilim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çatalca / Subaşı Mah.
Özel Çevre Bilim Koleji Ortaokulu

Özel Çevre Bilim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
Özel Çevre Bilim Koleji Anaokulu Özel Okul
Çatalca / Subaşı Mah.
Özel Çevre Bilim Koleji Anaokulu

Özel Çevre Bilim Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Çanakça Gülveren Anaokulu Özel Okul
Çatalca / Çanakça Mah.
Özel Çanakça Gülveren Anaokulu

Özel Çanakça Gülveren Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:00
Özel Çatalca İlkem Koleji Anaokulu Özel Okul
Çatalca / Kaleiçi Mah.
Özel Çatalca İlkem Koleji Anaokulu

Özel Çatalca İlkem Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Çevre Bilim Koleji İlkokulu Özel Okul
Çatalca / Subaşı Mah.
Özel Çevre Bilim Koleji İlkokulu

Özel Çevre Bilim Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Çatalca İlkem Koleji İlkokulu Özel Okul
Çatalca / Kaleiçi Mah.
Özel Çatalca İlkem Koleji İlkokulu

Özel Çatalca İlkem Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çevre Bilim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Çatalca / Kaleiçi Mah.
Özel Çevre Bilim Koleji Anadolu Lisesi

Özel Çevre Bilim Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:20
Özel Çatalca Final Okulları Ferhatpaşa Ortaokulu Özel Okul
Çatalca / Ferhatpaşa Mah.
Özel Çatalca Final Okulları Ferhatpaşa Ortaokulu

Özel Çatalca Final Okulları Ferhatpaşa Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00

İstanbul Çatalca Özel Okulları

Çatalca özel okulları hakkında detaylı bilgilere anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde ulaşın. Kolej fiyatları, fiziki imkanlar, sosyal ve kültürel faaliyetler hakkında detaylara ulaşın.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum