fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Bahçelievler Özel Okulları

İstanbul'da bulunan Bahçelievler özel okulları ve kolejleri, bölgedeki eğitim ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılamakta ve geleceğin; özgür düşünebilen, lider ruhlu, problem çözebilen, yenilikçi, milli ve manevi değerlerine saygılı bireylerini topluma kazandırmaktadır. Bölgede oturmakta olup okul arayışında olan ebeveynler kurumları tek tek gezerek zaman kaybetmektedirler. Tam da bu noktada Okul.com.tr, Bahçelievler özel okulları listesini oluşturarak böledeki tüm okulları tek bir sayfada toplamaktadır. Böylelikle okul arayan velilerin ya da öğrencilerin zaman kaybetmeden bölgedeki kurumlar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamaktadır. Bahçelievler özel okulları profillerinden kurumlar hakkında merak ettiğiniz her bilgiye kolaylıkla ulaşabilir, öğrenciniz için en iyi okulu kolayca bulabilirsiniz. Sizler de özel okullarla iletişime geçebilir, randevu alarak yeni kayıt görüşmesi gerçekleştirmek adına kurumları ziyaret edebilirsiniz.


Bahçelievler özel okulları alanında uzman ve tecrübeli öğretmenler ile uzun yıllardır hizmet vermektedir. Bu sebeple bölgedeki eğitim kurumlarını çevre ilçelerde yaşayan aileler de tercih edebilmektedir. Türkiye'nin önce gelen üniversitelerine öğrenci yetiştiren Bahçelievler kolejlerinin; fotoğraflarına, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel olanaklarına, kulüp bilgilerine, giriş ve çıkış saatlerine ulaşabilirsiniz. Anaokulundan başlayarak lise seviyesine kadar hizmet veren kolejler ayrıca sahip oldukları fiziksel imkanları ve teknolojik altyapıları sayesinde öğrencilerin gelişimlerini her açıdan desteklemekte, öğrencilerin kendilerini keşfedebilmelerinin önünü açmaktadır. Kurumların haritadaki konumlarına göz atarak evinize en yakın okulu bulabilir, çocuğunuzun okula gidip gelirken zaman kaybetmemesini sağlayabilirsiniz.


Bahçelievler özel okulları arasında anaokulundan lise seviyesine kadar hizmet sağlayan kurumları bulabilirsiniz. Bununla birlikte bölgede hizmet sağlayan akşam liseleri, meslek liseleri ve gündüz bakımevlerine de ulaşabilirsiniz. Özel okul yoğunluğu ve çeşitliliği bakımından zengin olan bölgede öğrencinize en uygun kurumu bulmak için Okul.com.tr filtrelemelerini kullanabilirsiniz. Bölgede yer alan özel okullar, öğrencilerin çağa uygun, kaliteli ve çok yönlü bir hizmet alabilmesi adına 21. yüzyıl gereklilikleri doğrultusunda donatılmaktadır. Başarılı bireyleri hayata hazırlama konusunda etkili eğitim faaliyetleri yürüterek kapsamlı bir süreç oluşturmaktadır. Okul öncesinden itibaren öğrencilerin çok yönlü eğitim almasını destekleyerek nitelikli bireyler olarak hayata hazırlanmasını sağlamaktadır. Etkili eğitim ortamlarında çağdaş eğitim materyalleri kullanarak Bahçelievler'deki özel okullar kalıcı bir hizmet sunmaktadır.


Bahçelievler özel okul fiyatları öğrencilere sunulan fiziksel imkanlara, eğitimin kalitesine ve yabancı dil olanaklarının çeşitliliğine bağlı olarak değişmektedir. Kurum sayısı fazla olduğundan her bütçeye uygun okul bulmakta mümkün olmaktadır. Okulların eğitim, servis ve yemek ücretlerine, profil sayfalarından inceleyebilir, ekonomik açıdan sizleri zorlamayacak kurumları keşfedebilirsiniz. Bahçelievler kolejleri bursluluk sınavları ile başarılı öğrencileri bünyelerine katmakta ve kaliteli eğitimi burslu bir şekilde almalarını sağlamaktadır. Bu sınavlara hemen başvuru yapabilir, çocuğunuz için kaliteli eğitimin kapılarını arayabilirsiniz. Ayrıca Okul.com.tr velilerine özel indirimlerden yararlanarak avantajlı fiyatlarla kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Bahçelievler özel okulları, öğrencilerin bireysel farklılıklarının bilincinde olarak etkili bir hizmet sunabilmek adına faaliyet programlarını renklendirmektedir. Bölgedeki neredeyse tüm kurumlarda psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti bulunmaktadır. Eğitim sürecinde oluşabilecek sorun ya da problemlerin aktif olarak çözümünde etkili rol oynayan rehberlik hizmeti aynı zamanda yönlendirmeler de sağlamaktadır. Öğrencilerin ilgili, yetenekli ve başarılı olduğu alanlar doğrultusunda yönlendirmeler yaparak geleceğe daha sağlıklı bir şekilde ilerlemelerine destek olmaktadır.


Veli yorumları okulları tanımanız noktasında sizlere yardımcı olabilecek niteliklere sahiptir. Özel Bahçelievler okulları listesi üzerinden daha önce tecrübe etmiş ebeveynlerin yapmış olduğu yorumlara göz atarak bölgedeki eğitim kurumlarının hangi noktalarda fark yarattığını, hangi yönlerinin zayıf olduğunu görebilir, çocuğunuz için en uygun okulu kolayca bulabilirsiniz. Sizler de daha önce tercih etmiş olduğunuz okullar hakkında görüşlerinizi beyan ederek diğer ailelerin okul arayışlarına yardımcı olabilirsiniz.

131 okul bulundu.
%10 İndirim Özel AREL Koleji Anaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel AREL Koleji Anaokulu verified

Hem ana öğretmenlerimiz hem de yardımcı öğretmenlerimiz çok özverili ve şefkatli. okulun temizlik, yemek ve sosyal imkan...

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 15:45
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Bahçelievler Empati Florya Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Bahçelievler Empati Florya Anadolu Lisesi verified

Özel Bahçelievler Empati Florya Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güneşli İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Güneşli İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Okulun odağı maalesef para. okuldan şikayetimiz yok kesinlikle ama bir şekilde yeni bir imkanı getirecek olsalar çocukla...

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:00
Özel Murat Anaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Murat Anaokulu verified

Her daim ilgi ve alaka en üst seviyede. tüm ogretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Bahçelievler Oğuzkaan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler Oğuzkaan Koleji Ortaokulu verified

Özel Bahçelievler Oğuzkaan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
%12 İndirim Özel Meva Anaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Kocasinan Merkez Mah.
Özel Meva Anaokulu verified

Gerek konforlu oluşuyla gerek güler yüzlü hocalariyla çok güzel ve güvenli bir okul kızımı orda okuttugum için içim çok...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Bahçelievler İhlas Koleji İlkokulu Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Bahçelievler İhlas Koleji İlkokulu verified

Gençliğim geçti buralarda :) güzel günlerdi…

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:10
%40 İndirim Özel Bakırköy Açı Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bakırköy / Cevizlik Mah.
Özel Bakırköy Açı Koleji Anadolu Lisesi verified

Kaliteli öğretmenlerin olduğu seçkin bir kurum. kendi öğrencim adına mutluyum

%15 İndirim Özel Bahçelievler Birey Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Bahçelievler Birey Anadolu Lisesi verified

Anadolu lisesi, hem de yazılım ağırlıklı. me bakanımızın açıkladığı şekilde meslek lisede hatta daha önce seçilmeli. art...

%10 İndirim Özel Yenibosna Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Yenibosna Final Okulları Ortaokulu verified

Okulunuzun 2 yıl velisi oldum, okulun ilk velilerinden birisi olarak açılışından bu yana bu kadar disiplin ve profesyone...

Özel Bahçelievler İhlas Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Çobançeşme Mah.
Özel Bahçelievler İhlas Koleji Anadolu Lisesi verified

Özel Bahçelievler İhlas Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:15 - 16:00
Özel Güneşli İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Güneşli İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu verified

Özel Güneşli İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Bahçelievler İhlas Koleji Anaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Çobançeşme Mah.
Özel Bahçelievler İhlas Koleji Anaokulu verified

Özel Bahçelievler İhlas Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:10
Özel Bahçelievler Oğuzkaan Koleji Anaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler Oğuzkaan Koleji Anaokulu verified

Öğrencilere her zaman etkinliklerle ve eğitimleriyle yeni şeyler katmayı başarabilen mükemmel bir okul

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Bahçelievler Empati Florya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Bahçelievler Empati Florya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi verified

Özel Bahçelievler Empati Florya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçelievler İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Etkinlikleri, öğretmenleri ve okulun binasıya herşey çok güzel burda. kızımız da isteyerek gidiyor okuluna. seneye de bi...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Bilyön Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Bilyön Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi verified

Özel Bilyön Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

%10 İndirim Özel Yenibosna Final Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Yenibosna Final Okulları Anadolu Lisesi verified

Bir öğretmen(devlet ortaokul) ve bir veli olarak okulunuzdan oldukça memnun kaldım.en dikkat çekici performanslar;önemli...

%10 İndirim Özel Yenibosna Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Yenibosna Final Okulları İlkokulu verified

Torunum okulumuzda devam etmektedir.gelecek yıl için de kaydımızı yenilettik.ve eğitim sistemindeki gidişattan memnun ka...

Özel Bilyön Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel Bilyön Anadolu Lisesi verified

Bilyön anadolu lisesinin özellikle üniversiteye hazırlık programlarından memnunuz, öğrencime verdikleri hazırlık program...

%8 İndirim Özel Biricik Anaokulları Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Biricik Anaokulları verified

Özellikle ilkokulda faydasını görüyorsunuz böyle bir okulun. verilen eğitim gösterilen ilgi ve şefkatin önemli olduğunu...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Haznedar Birey Anadolu Lisesi Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Haznedar Birey Anadolu Lisesi verified

Biz okulu 10.sınıfta keşfettik .üniversiteye hazırlık için ekstra dersaneye gitmenize gerek olmadan sizi sınavlara hazır...

%10 İndirim Özel AREL Koleji Ortaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Yenibosna Merkez Mah.
Özel AREL Koleji Ortaokulu verified

Arel koleji ortaokulu öğretmen ve idareci kadrosuyla okula adeta hayat vermektedir. teknolojileri takip eden sanatsal ve...

%11 İndirim Özel Beyaz Papatya Anaokulu Özel Okul
Bahçelievler / Kocasinan Merkez Mah.
Özel Beyaz Papatya Anaokulu verified

3 yıldır yaz kış demeden kesintisiz ailemden birine bırakır gibi gözüm arkada kalmadan sözünü tam olarak karşılayan , eğ...

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Bahçelievler Oğuzkaan Koleji İlkokulu Özel Okul
Bahçelievler / Bahçelievler Mah.
Özel Bahçelievler Oğuzkaan Koleji İlkokulu verified

Özel Bahçelievler Oğuzkaan Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00

Bahçelievler Özel Okulları

Bahçelievler özel okulları hakkında detaylı bilgilere anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde ulaşın. Kolej fiyatları, fiziki imkanlar, sosyal ve kültürel faaliyetler hakkında detaylara ulaşın.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum