fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Küçükçekmece Özel Okulları

Küçükçekmece özel okulları hakkında merak edilen tüm bilgilerin yanıtına Okul.com.tr'den kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Okul.com.tr'nin oluşturduğu okul listeleri üzerinden bölgedeki tüm özel okulların detaylı bilgilerini inceleyebilirsiniz. Listeleme sayfasındaki filtrelemeleri kullanarak dilediğiniz sınıf seviyesinde eğitim veren kurumları keşfedebilir, aradığınız kriterleri karşılayan okullarla iletişime geçebilirsiniz. Bölgedeki özel okullar arasında anaokulundan lise seviyesine kadar hizmet sağlayan kolejler bulunmaktadır. Küçükçekmece özel okulları arasında bulunan anaokulları genellikle butik yapıda bir hizmet sunmaktadır. Okul öncesi seviyesinde hizmet sağlayan bu kurumlar, küçük yaştan itibaren öğrencilerin temel eğitimi sağlıklı biçimde almasını desteklemektedir. Butik anaokulları ile birlikte bölgede hizmet sağlayan kolejler de veliler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Küçükçekmece kolejleri anaokulundan lise seviyesine kadar eğitim vermekte ve öğrenci merkezli eğitim programları ile birçok aile tarafından tercih edilmektedir. Kolejler arasında karşılaştırmalar yaparak öğrenciniz için en iyi kurumu bulabilirsiniz.


Küçükçekmece kolejleri; özgüven sahibi, özgür düşünebilen, problem çözebilen, hayal kurabilen, teknolojiyi etkin bir şekilde kullanabilen bireyleri hayata kazandırmaya yönelik faaliyetler sürdürmektedir. Öğrencilerin eğitim alanındaki ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kapsamlı eğitim içerikleri oluşturmaktadır. Kaliteli eğitim modelleri ile öğrencilerin her noktadan gelişimini ele almaktadır. Lise eğitimi öğrenciler için önemli bir sürecin başlangıcı anlamına gelmektedir. Üniversiteye giriş sınavlarının hazırlıkları başlamakta lise seviyesi verimli geçirildiği takdirde öğrenciler hayallerindeki üniversiteleri kolayca kazanabilmektedir. Küçükçekmece özel okulları yoğunlukla Atakent, Halkalı Merkez ve Beşyol Mahallerinde bulunsa da ilçe genelinde özel eğitim kurumu bulmak mümkündür. Veli yorumları, ailelerin okul seçiminde onlara yardımcı olmakta ve kurumları yakından tanımalarına olanak sağlamaktadır. Sizler de okulları tarafsız gözler eşliğinde tanıyabilir, artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.


Küçükçekmece özel okulları, eğitim alanındaki başarısı ile pek çok velinin onayını almıştır. Bölgedeki tüm özel okullar, öğrencilerin verimli bir eğitim süreci yaşaması adına eğitim çalışmalarını detaylandırmaktadır. Branşlarında donanımlı öğretmenlerle sürdürülen eğitim çalışmaları etkili içeriklerle desteklenmektedir. Özel okullar eğitim programlarını MEB müfredatı çerçevesinde detaylandırarak ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. Küçükçekmece özel okulları, özgün eğitim modelleriyle birlikte öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel alanlarda yetkinliklere sahip, sportif becerileri gelişmiş bireyleri hayata hazırlamaktadır. Özel okullar, öğrencilerin en az bir hobi sahibi olması adına kulüp faaliyetleri ve branş dersler sürdürmektedir. Öğrencilerin ilgili, yetenekli ve başarılı olduğu alanları belirleyerek o alanlarda ilerlemelerine yönelik teşvik edici çalışmalar sergilemektedir.


Ailelerin okul tercihlerini etkileyen önemli faktörlerden biri de eğitim ücretleridir. Küçükçekmece özel okul fiyatları, bölgede çok fazla okul bulunduğundan geniş bir aralıkta yer almaktadır. Her bütçeye uygun özel okul bulmanın mümkün olduğu ilçe de, kurumlar aynı zamanda erken kayıt dönemleri düzenlemekte ve bu süreçte kayıt gerçekleştirmek isteyen ailelere çeşitli oranlarda indirim sunmaktadır. Çocuğunuz için kaliteli eğitimin kapılarını avantajlı fiyatlarla aralamak için vakit kaybetmeden okulları arayabilirsiniz.


Küçükçekme kolejlerinin; fotoğraf galerilerine, fiziksel olanaklarına, yabancı dil imkanlarına, tanıtım yazılarına, adreslerine, iletişim bilgilerine ve ortalama sınıf mevcutlarına tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca öğrencinizin okula giderken vakit kaybetmesini istemiyorsanız, kurumların haritadaki konumlarına profil sayfalarından göz atabilir, evinize en yakın okulları keşfedebilirsiniz. Küçükçekmece özel okulları hakkında merak edilen tüm soruların yanıtına ulaşabileceğiniz özel eğitim platformu, güncel çalışmalarla en doğru bilgileri sunmaktadır. Okul.com.tr, her öğrencinin kendisine en uygun eğitim kurumunda öğrenim görmesini desteklemek adına faaliyetlerini sürdürmektedir. Bölgedeki tüm okulları tek bir listeleme sayfası üzerinden görüntüleyerek kriterlerinize uyan kurumlarla anında görüşün. Aynı zamanda Okul.com.tr'ye üye olarak özel okulların fiyatlarını görüntüleyebilir, Okul.com.tr'ye özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

127 okul bulundu.
Özel Özgün Yetenekler Anaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Tevfikbey Mah.
Özel Özgün Yetenekler Anaokulu verified

Özel Özgün Yetenekler Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Lale Demeti Anaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Halkalı Merkez Mah.
Özel Lale Demeti Anaokulu verified

Hem yönetim, hem de öğretmenler açısından harika bir okul... çocuğumu her zaman güvenerek teslim ettim ve aldığı eğitim...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
%10 İndirim Özel Atakent Alfa Anaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Atakent Alfa Anaokulu verified

Çok yönlü sosyal bir okul. çocuklar için uygun ortamda yeterli seviyede eğitim görüyorlar. güven içinde güzel vakit de g...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Mucit Çocuklar Anaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Tevfikbey Mah.
Özel Mucit Çocuklar Anaokulu verified

Tek kelime ile mükemmel okul.. cocuklara olan ilgilerini anlatmaya gerek yok kesinlikle gormelisiniz cocuklara oldugu ka...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 19:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Halkalı MBA Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Halkalı MBA Okulları Anadolu Lisesi verified

Akademik anlamda başarı odaklı bir okul ,ayrıca öğrenci takibi konusunda liderler!!!

Özel Halkalı Oğuzkaan Koleji İlkokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Halkalı Merkez Mah.
Özel Halkalı Oğuzkaan Koleji İlkokulu verified

Özel Halkalı Oğuzkaan Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

%6 İndirim Özel İstanbul Bilim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Halkalı Merkez Mah.
Özel İstanbul Bilim Koleji Anadolu Lisesi verified

Özel İstanbul Bilim Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

%6 İndirim Özel İstanbul Bilim Koleji İlkokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Halkalı Merkez Mah.
Özel İstanbul Bilim Koleji İlkokulu verified

Sportif faaliyetleri başarılı bir okul.

%20 İndirim Özel Florya Uğur Koleji Anaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Beşyol Mah.
Özel Florya Uğur Koleji Anaokulu verified

Bizim bu sene ilk senemiz daha önce farklı bir kurumdaydık . gerek temizlik çalışanları gerek okul yönetimindekiler olsu...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Halkalı Atakent Neşe Erberk Anaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Halkalı Atakent Neşe Erberk Anaokulu verified

Kardeşim gidiyor anaokulunuza çok sıcak bir ortam herkese tavsiye ederim

 • Yaş Aralığı:
  2.5 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
%6 İndirim Özel İstanbul Bilim Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Küçükçekmece / Halkalı Merkez Mah.
Özel İstanbul Bilim Koleji Fen Lisesi verified

Özel İstanbul Bilim Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

%6 İndirim Özel İstanbul Bilim Koleji Anaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Halkalı Merkez Mah.
Özel İstanbul Bilim Koleji Anaokulu verified

2 yıldır kızımı gönderiyorum. 1 hafta alıştırma haftasında okulda bulundum, çok iyi fiziksel koşullar ve eğitim materya...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Alfa Anaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Yeni Mahalle Mah.
Özel Alfa Anaokulu verified

Çocuğunuzu gözünüz arkada kalmadan teslim edebılecegınız sevecen cok tatlı ilgili öğretmenleri olan bir anaokulu.iyiki v...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 19:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Halkalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Halkalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu verified

Çocuğuma okulu sevdiren öğretmen, duygu öğretmen’dir. çıcuklarla kurduğum iletişim harika. onun sınıfından mezun olduğum...

 • Yaş Aralığı:
  4 - 5
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
%23 İndirim Özel Florya Uğur Koleji Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Beşyol Mah.
Özel Florya Uğur Koleji Ortaokulu verified

Geldiğimiz günden beri öğretmenlerin ilgi ve alakasını hep hissettik, veli görüşlerine de son derece kıymet veren uğur k...

Özel Halkalı Oğuzkaan Koleji Anaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Halkalı Merkez Mah.
Özel Halkalı Oğuzkaan Koleji Anaokulu verified

Özel Halkalı Oğuzkaan Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
Özel Halkalı Oğuzkaan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Halkalı Oğuzkaan Koleji Ortaokulu verified

Özel Halkalı Oğuzkaan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 17:00
Özel Florya İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Beşyol Mah.
Özel Florya İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Özel Florya İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Halkalı Cemre Okulları İlkokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Halkalı Merkez Mah.
Özel Halkalı Cemre Okulları İlkokulu verified

Güvendiğimiz biricik okulumuz. kızımı gözüm arkada kalmadan emanet edebiliyorum. eğitim öğretime sizlerle başladığı için...

%6 İndirim Özel İstanbul Bilim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Halkalı Merkez Mah.
Özel İstanbul Bilim Koleji Ortaokulu verified

Özel İstanbul Bilim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Halkalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Halkalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu verified

Alanında başarılı öğretmenleriyle donanımlı laboratuvarlarıyla eğitim kalitesi olarak dört dörtlük diyebileceğim bir oku...

Özel Bilgin Eğitim Kurumları Kreş ve Anaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Bilgin Eğitim Kurumları Kreş ve Anaokulu verified

Çocukları çok dikkatle izleyen, gelişimlerini sıkı takip eden ve en önemlisi sevgiyle, anne gibi yaklaşan öğretmenleri v...

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 19:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel American International Kids Academy Halkalı Anaokulu (AIKA) Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel American International Kids Academy Halkalı Anaokulu (AIKA) verified

Özel American International Kids Academy Halkalı Anaokulu (AIKA) aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 17:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Florya İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Beşyol Mah.
Özel Florya İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu verified

Çok temiz bir binası var okulun. çalışanlar ve müdiresi iyi insanlar, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler hiç aksa...

 • Yaş Aralığı:
  4 - 5
 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Atakent Harikalar Diyarı Çocuk Üniversitesi Anaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Atakent Harikalar Diyarı Çocuk Üniversitesi Anaokulu verified

Çocuklarımız bizim göz bebeğimiz. daha önce kötü bir okul deneyimi yaşadık. okul seçerken tecrübeliydik. iyice araştırdı...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:00 - 19:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

Küçükçekmece Özel Okulları

Küçükçekmece kolejleri ve özel okullarının; fiyatlarına, fotoğraflarına, veli yorumlarına ve bursluluk sınav tarihlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşın.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum