fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Açı Koleji

Açı Koleji hakkında tüm bilgilere, kampüslere, veli yorumlarına hızlıca ulaşın. Açı Koleji fiyat, bursluluk sınavları ve daha fazlasına hemen göz atın!

Açı Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Açı Koleji Anaokullar

Açı Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Açı Koleji İlkokullar

Açı Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Açı Koleji Ortaokullar

Açı Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Açı Koleji Liseler

Açı Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Açı Koleji Hakkında

  • Açı Koleji'nde Eğitime Bakış
  • Açı Koleji Bursluluk Sınavı
  • Açı Koleji Tanıtım Filmi

AÇI KOLEJİNDE EĞİTİM

Açı Koleji 25 yılı aşkın tecrübesi ile başarılı bireyleri hayata hazırlamayı amaçlayan ve bu doğrultuda etkin eğitim ve öğretim ortamlarını öğrenciler için donatan bir kurum olma özelliğine sahiptir. Kendi yayınlarını ve eğitim programlarını öğrenciler için özel olarak düzenleyen eğitim kurumu, hazırladığı öğrenim programlarını uzman akademisyen ve öğretmenlerle öğrenci hizmetine sunmaktadır.


Yayınları ile tercih edilen bir kurum olan Açı Koleji etkin, yetkin ve seçkin eğitim kadrosu ile sektörünün dinamosu olma özelliğine sahiptir. Güvenilirliğini ispat etmiş bir kurumdur.


Kendilerine özgü olan AEM-Açı Eğitim Modeli ile fark oluşturan bir eğitim hizmeti sağlayan özel kolej öğrencilerin bireysel becerilerini geliştirmek amacıyla ABSadını verdikleri Açı Beceri Sistemini oluşturarak tüm gelişim alanlarında etkin bir öğrenim sunmaktadır.


AÇI KOLEJİ ANAOKULLARI

Okul öncesi dönem öğrencilerin gelişimi açısından en doğru dönemdir. Okul öncesi dönem zeka gelişiminin %70'ini kapsamaktadır. Öğrenciler bu dönemde öğrenme becerilerini geliştirmekle birlikte paylaşımcılık, sosyallik, dayanışma ve birlikte çalışmayı öğrenmektedirler. Eğitimin temeli olan bu dönemde öğrencilerin en doğru eğitimi almaları için Açı Koleji devreye girmektedir. Özel Açı Kolejleri, küçük yaştaki öğrencilerin gelişimlerini en doğru şekilde karşılamak amacıyla hizmet vermektedir. Alanında deneyimli ve uzman eğitmenler tarafından öğrencileri bilinçlendirmeyi hedefleyen kurum onların okul öncesi dönemdeki eksiklerini karşılamak üzere çalışmalarını sürdürmektedir.


AÇI KOLEJİ İLKOKULLARI

İlkokul dönemindeki eğitim zorunlu olmakla birlikte öğrencilerin geleceği için doğru okulu seçmek önemli bir husustur. Açı Koleji, öğrencilerin doğru şekilde eğitim görmeleri için hizmet vermektedir. Özel okul 7 ile 10 yaş arasındaki öğrencilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak onların eksiklerini gidermek amacıyla kendi eğitim programlarını oluşturmaktadır. Erken yaşta yabancı dil eğitimine başlayarak öğrencilerini uluslararası standartlarda eğitmeyi hedeflemekte olan Açı Kolejleri onların hayata hazır bireyler olmasını önemsemektedir.


AÇI KOLEJİ ORTAOKULLARI

Öğrencilerin daha detaylı eğitim görmeye başladığı bu dönemde artık anaokulu ve ilkokul döneminden farklı olarak bilgi ağırlıklı eğitim hizmeti sağlanmaktadır. Öğrenciler ortaokul döneminde meslekleri öğrenmekte ve kendilerinin farkında olduğu ilgi alanlarına göre eğitilmektedir. Öğrencilerin yetenek ve ilgili olduğu alanlar göz önünde bulundurularak öğrencilerin meslek seçimine yardımcı olan Açı Kolejinde bu desteği psikolojik danışman hizmeti sağlamaktadır. Okulda bulunan psikolojik danışman ve rehberlik hizmeti, öğrencilerin sorun ve problemlerini çözmeye yardımcı olurken aynı zamanda sınav kaygılarını yok etmekte ve lise dönemine başarılı bireyler olarak geçmelerini sağlamaktadır.


AÇI KOLEJİ LİSELERİ

Açı Koleji uluslararası standartlarda eğitim hizmeti sağlayarak öğrencilerinin birer dünya vatandaşı olmasını hedeflemektedir. Yabancı dil olarak İngilizce eğitimini benimsemekte olan özel okul, öğrencilerinin dünya standartlarında bireyler olmalarını hedeflemektedir. Öğrencilere sportif, sanatsal ve değerler eğitimi vererek her açıdan zengin bilgilerle donatılmış kişiler olmalarına olanak sağlamaktadır. Açı Kolejleri, üniversite dönemine geçecek öğrencilerin eksiksiz bilgilendirilmesini sağlamak amacıyla kendi hazırladıkları eğitim programı olan AEM ile eğitim vermektedir. Öğrenciler bu eğitim modeli sayesinde çok yönlü olarak bilinçlendirilirken üniversiteye hazır ve eğitim konusunda bilgili olarak geçiş yapmaktadır.

Açı Kolejinin özellikle Kağıthane, Beylikdüzü ve Haramidere kampüsleri yoğun olarak tercih edilmektedir. Fiziki yapısını öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda donatan özel kolej onların okulda bulunduğu süre içerisinde etkin ve yararlı bilgilere kolayca ulaşımını desteklemektedir. Genellikle ulaşım açısından rahat noktalarda konumlanan Açı Kolejleri öğrencilerin sağlıklı ve güvenli ulaşımı için servis imkanı sağlamaktadır.

Açı Koleji bursluluk sınavları her yıl düzenli olarak yapılmakta ve bu sınavlarda başarılı olan öğrenciler kurum bünyesinde burslu okuma hakkı kazanmaktadır. Kaliteli bir eğitim alarak hayallerindeki üniversiteleri kazanmak isteyen öğrenciler de bu sınava katılmakta ve başarı bursu alarak nitelikli öğretmen kadrolarıyla eğitim veren Açı Koleji'nde okumayı istemektedir. Açı bursluluk sınavları genellikle Şubat ayının ilk haftasında yapılmaktadır. Sınava hangi sınıftaki öğrencilerin katılabileceği ise kampüsten kampüse farklılık göstermektedir. Kurum sınava başvuran öğrencilerden herhangi bir ücret talep etmemektedir. Bursluluk sınavlarına giren öğrenciler ayrıca eksiklerini görmek gibi bir şansta yakalamaktadırlar. Böylece öğrenciler hem hangi konularda iyi olduklarını öğrenmekte hem de hangi derslerde gelişim göstermeleri gerektiğini fark etmektedirler.

Açı Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum