fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Açı Koleji

Açı Koleji hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına ulaşın. Açı Koleji fiyatları, bursluluk sınav tarihleri, erken kayıt dönemleri hepsi bu sayfada.

Açı Koleji'nde Eğitime Bakış

Açı Koleji 25 yılı aşkın tecrübesi ile hayata başarılı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Kendi yayınlarını ve eğitim programlarını öğrenciler için özel olarak düzenleyen bu eğitim kurumu, hazırladığı öğrenim programlarını uzman akademisyen ve öğretmenlerle öğrencilerine sunmaktadır.


Yayınları ile tercih edilen bir kurum olan Açı Koleji etkin, yetkin ve seçkin eğitim kadrosu ile sektörünün dinamosu olma özelliğine sahiptir. Kendilerine özgü olan AEM-Açı Eğitim Modeli ile fark oluşturan bir eğitim hizmeti sağlayan kolej öğrencilerinin bireysel becerilerini geliştirmek amacıyla ABS adını verdikleri Açı Beceri Sistemini oluşturarak tüm gelişim alanlarında etkin bir öğrenim sunmaktadır. Açı Beceri Sistemi’nin başlangıcında yapılan kişilik envanterleri ve yetenek testleriyle öğrencilerin ilgi alanları belirlenerek eğitim programları yapılmaktadır.


Açı Koleji fiziksel imkanları açısından da oldukça tercih edilen kurumlardan biri olarak eğitim vermektedir. Öğrencilerinin sadece dersle ilgilenmelerinin yanı sıra, hepsinin en az bir hobi edinmesini sağlamaktadır. Öğrenciler, boş zamanlarında sanat ve spor alanında kendilerini geliştirebilmeleri için 2 adet 400 metrekarelik alternatif etkinlik ve spor alanı, voleybol, hentbol, futbol, basketbol sahaları, olimpik yüzme havuzu, tenis kortu ve paten pisti bulunmaktadır. Aynı zamanda sanat dalında etkinlikler gerçekleştirebilmeleri amacıyla 5 adet atölye, 4 adet görsel sanatlar ve müzik sınıfı bulunmaktadır.


Açı Koleji, eğitim felsefesi olarak “güven, istikrar ve başarı” üçlemesini benimsemektedir. Eğitimlerini akıllı tahtalarla donatılmış sınıflarda, son teknolojiyle yenilenmiş laboratuvarlarda vermektedir. Bu kurum, öğrencilere bilgiye giden yolları aktarırken, öğrencilerin araştırma ve öğrenme isteğini arttırmaya yönelik çalışmalar yapmaktadır. Her açıdan Açı Koleji, öğrenciler için başarının adresi olmaktadır.


AÇI KOLEJİ ANAOKULLARI

Okul öncesi dönem, zeka gelişiminin %70'ini kapsamaktadır. Bunlarla beraber fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişimlerin tamamlandığı bu evrede, çocukların olumlu karakter özellikleri edinmesi oldukça önemsenmektedir. Eğitimin temeli olan bu dönemde öğrencilerin en doğru eğitimi almaları için Açı Koleji devreye girmektedir. Açı Kolejleri, küçük yaştaki öğrencilerin gelişimlerini en doğru şekilde karşılamak amacıyla hizmet vermektedir. Alanında deneyimli ve uzman eğitmenler tarafından öğrencileri geliştirmeyi hedefleyen kurum, onların okul öncesi dönemdeki eksiklerini gidermeyi hedeflemektedir.


Açı Koleji, okul öncesi dönemdeki öğrencilere ritmik danslar ve şarkılarla öğretici etkinlikler düzenlemektedir. Bu etkinliklerle öğrenciler, hem hayata dair, hem de ilkokula dair birçok öğrenimini tamamlamış olmaktadır. Okuma-yazma çalışmaları yapılmakta, öğrencinin motor becerilerinin gelişimi takip edilmektedir. Aynı zamanda çocukların birlikte oyun oynamalarının sosyal gelişimleri açısından önemini vurgulayan bu kurum, çocuklar için serbest oyun zamanları ayırmaktadır. Bu zamanlarda öğrenciler takip edilmekte ve davranışları izlenmektedir. Bununla beraber çocukların güvenliği oldukça önemsenmekte ve anaokullarının iç ve dış mekanları tamamen öğrencilerin güvenliği ve konforu düşünülerek hazırlanmıştır. Açı Koleji yabancı dil eğitimine büyük önem vermekte ve okul öncesi dönemde İngilizce eğitim vermektedir. Görsel ve işitsel materyallerle desteklenen bu derslerle öğrencilerin yabancı dil edinimleri sağlanmaktadır. Aynı zamanda İngilizce drama etkinlikleri düzenlenmekte ve çocukların duyduklarını ve öğrendiklerini uygulayabilecekleri oyunlar oluşturulmaktadır.

AÇI KOLEJİ İLKOKULLARI

İlkokul dönemindeki eğitim zorunlu olmakla birlikte öğrencilerin geleceği için doğru okulu seçmek önemli bir husustur. Açı Koleji, öğrencilerin doğru şekilde eğitim görmeleri için hizmet vermektedir. Bu okul 7 ile 10 yaş arasındaki öğrencilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak onların eksiklerini gidermek amacıyla kendi eğitim programlarını oluşturmaktadır. Erken yaşta yabancı dil eğitimine başlayarak öğrencilerini uluslararası standartlarda eğitmeyi hedeflemekte olan Açı Kolejleri onların hayata hazır bireyler olmasını önemsemektedir.


Açı Koleji İlkokulları, öğrencilerine okul hayatının ilk yıllarında öğrenme sevgisi aşılamaktadır. Öğrenme aşkıyla yetişen öğrenciler geleceğin başarılı bireyleri olmak amacıyla sağlam adımlarla ilerlemektedir. Açı Koleji öğrencilerini yetiştirirken onların ahlaklı, mutlu ve sorumluluk sahibi bireyler olmasını amaçlamaktadır. Bu kurum, öğrencilerinin kültürel ve sosyal gelişimleri için imkanları sunmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu birçok öğrenci kulübüyle etkinlik ve aktiviteler düzenlemektedir. Bu etkinliklerle öğrenciler sosyal açıdan gelişmekte, sosyal sorumluluk projelerine katılmakta ve düzenlenen gezilerle ufkunu genişletmektedir.


İlkokulu seviyesinde de devam eden yabancı dil eğitimi, yoğunlaştırılmış şekilde ilerleyerek devam etmekte ve öğrencinin İngilizceyi benimsemesi sağlanmaktadır. Oyunlarla ve şarkılarla öğrenciye aktarılan dil eğitimi öğrencilerde kalıcı öğrenme sağlamaktadır. Bu eğitim kurumu, İngilizce haricinde seçmeli olarak öğrencilere sunulan farklı dillerdeki eğitimlerle öğrencilerin en az iki dil edinmesini sağlamaktadır.

AÇI KOLEJİ ORTAOKULLARI

Öğrencilerin daha detaylı eğitim görmeye başladığı bu dönemde artık anaokulu ve ilkokul döneminden farklı olarak bilgi ağırlıklı eğitim hizmeti sağlanmaktadır. Öğrenciler ortaokul döneminde meslekleri öğrenmekte ve kendilerinin farkında olduğu ilgi alanlarına göre eğitilmektedir. Öğrencilerin yetenek ve ilgili olduğu alanlar göz önünde bulundurularak öğrencilerin meslek seçimine yardımcı olan Açı Koleji'nde bu desteği psikolojik danışman hizmeti sağlamaktadır. Okulda bulunan psikolojik danışman ve rehberlik hizmeti, öğrencilerin sorun ve problemlerini çözmeye yardımcı olurken aynı zamanda sınav kaygılarını yok etmekte ve lise dönemine başarılı bireyler olarak geçmelerini sağlamaktadır.


Lise dönemine hazırlık sürecinde öğrencilerin bilgileri sınavlarla test edilmektedir. Eksik kalan konular analiz edilerek öğrenciye ek ders ve etüt hizmeti sağlanmaktadır. Bu şekilde lise sınavına hazırlanan öğrenciler hiç bir eksiklikleri kalmadan ve dershaneye ihtiyaç duymadan sınava hazır hale gelmektedir. Açı Koleji Ortaokulları, sadece sınava hazırlık değil, aynı zamanda hayata hazırlık da yapmaktadır. Hayata hazırlayan bu kurum, öğrencilerin sosyal ve kültürel kazanımlarını oldukça önemsemektedir. Aynı zamanda İngilizce ve diğer yabancı dillerde de gelişmelerini gözetmektedir. Açı Koleji, her alanda gelişim için tüm imkanlarını kullanmaktadır.

AÇI KOLEJİ LİSELERİ

Açı Koleji uluslararası standartlarda eğitim hizmeti sağlayarak öğrencilerinin birer dünya vatandaşı olmasını amaçlamaktadır. Yabancı dil olarak İngilizce eğitimini benimsemekte olan özel okul, öğrencilerinin dünya standartlarında bireyler olmalarını hedeflemektedir. Öğrencilere sportif, sanatsal ve değerler eğitimi vererek her açıdan zengin bilgilerle donatılmış kişiler olmalarına olanak sağlamaktadır. Açı Kolejleri, üniversite dönemine geçecek öğrencilerin eksiksiz bilgilendirilmesini sağlamak amacıyla kendi hazırladıkları eğitim programı olan AEM ile eğitim vermektedir. Öğrenciler bu eğitim modeli sayesinde çok yönlü olarak bilinçlendirilirken üniversiteye eğitim konusunda bilgili olarak geçmektedir. Açı Koleji’nin özellikle Kağıthane, Beylikdüzü ve Haramidere kampüsleri yoğun olarak tercih edilmektedir. Fiziki yapısını öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda donatan kolej onların okulda bulunduğu süre içerisinde bilgilere kolayca ulaşımını desteklemektedir. Genellikle ulaşım açısından rahat noktalarda konumlanan Açı Koleji öğrencilerin sağlıklı ve güvenli ulaşımı için servis imkanı sağlamaktadır.

Açı Koleji Tanıtım Filmi
Bakırköy Açı Koleji Başarı Sıralamaları
Açı Koleji İndirimleri
Açı Koleji Yorumları
Devamını Gör
Açı Koleji'nde Eğitime Bakış
Açı Koleji Tanıtım Filmi
Bakırköy Açı Koleji Başarı Sıralamaları
Açı Koleji Galeriler
Açı Koleji Yorumları

Açı Koleji Kampüsleri

Açı Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Cevizlidere Açı Koleji Kampüsü
Ankara / Çankaya
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Cevizlidere Açı Koleji Anaokulu öğrencilerinin sosyal, sportif ve sanatsal ihtiyaçlarına uygun kampüsünde hizmet ve...
Muratpaşa Açı Koleji Kampüsü
Antalya / Muratpaşa
comment-icon 85 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Vizyonumuz; Milli ve manevi değerleri benimsemiş, kültürüne sahip çıkan, bilimsel düşünen, proje üreten ve öğreten, ke...
Açı Koleji Ataşehir Kampüsü
İstanbul / Ataşehir
comment-icon 91 Yorum announcement-icon 65 Duyuru
30 Yıllık Eğitim Tecrübesi, kendine özgü yayınları ile Özel Ataşehir Açı Koleji Anadolu Lisesinde sevgili çocuklarımız...
Beykoz Açı Koleji Kampüsü
İstanbul / Beykoz
comment-icon 3 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Beykoz Açı Koleji Anaokulu, İstanbul'un Beykoz ilçesinde okul öncesi eğitim veren bir özel eğitim kurumudur. 3-5 ya...
Açı Koleji Kağıthane Kampüsü
İstanbul / Kağıthane
comment-icon 3 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul Kağıthane ilçesinde bulunan Özel Kağıthane Mektebim Koleji Anadolu Lisesi’nde yüksek öğretimden bir önceki basa...
Açı Koleji Kartal Kampüsü
İstanbul / Kartal
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Haramidere Açı Koleji Kampüsü
İstanbul / Esenyurt
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Haramidere Açı Koleji İlkokulu, akademik eğitimin temeli niteliğinde olan ilkokul seviyesinde kapsamlı öğrenim içer...
Açı Koleji Beylikdüzü Kampüsü
İstanbul / Beylikdüzü
comment-icon 2 Yorum announcement-icon 5 Duyuru
Özel Beylikdüzü Açı Koleji Anaokulu, İstanbul Beylikdüzü Kavaklı mevkinde eğitim vermekte olan özel okul öncesi eğitim k...
Bakırköy Yeşilyurt Açı Koleji Kampüsü-logo
İstanbul / Bakırköy
comment-icon 4 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
İstanbul Bakırköy 'de bulunan Özel Yeşilyurt Açı Koleji Anaokulu büyük donanımlı binası, deniz manzaralı oyun alanları,...
Açı Koleji Yenimahalle Kampüsü-logo
Ankara / Yenimahalle
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Yenimahalle Açı Koleji Anaokulu, okul öncesindeki öğrencilerin zihinsel, duygusal, psiko-motor becerilerini öğretm...
Çukurambar Açı Koleji Kampüsü-logo
Ankara / Çankaya
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Çukurambar Açı Koleji Anadolu Lisesi, geleceğin gülen, başarılı, umutlu, her bakımdan donanımlı, akademik olarak ba...
Tuzla Açı Koleji Kampüsü-logo
İstanbul / Tuzla
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Tuzla Açı Koleji Anaokulu, çocuklara sunduğu geniş imkanlar, kaliteli eğitim ortamı ile adından sıkça bahsettirmekt...
Elmadağ Açı Koleji Kampüsü-logo
Ankara / Elmadağ
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Ankara’ da eğitim faaliyetlerini gerçekleştirmekte olan Özel Elmadağ Açı Koleji Anaokulu, sunduğu geniş çaplı imkanlar,...
Gebze Açı Koleji Kampüsü-logo
Kocaeli / Gebze
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Gebze Açı Koleji Anadolu Lisesi, öğrencilerinin akademik başarılarını maksimum seviyeye çıkarmayı amaçlayarak eğiti...
Adana Açı Koleji Çukurova Kampüsü-logo
Adana / Çukurova
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Adana Açı Koleji Anadolu Lisesi, 2017-2018 eğitim öğretim döneminde “Her öğrenci özeldir” anlayışıyla birlikte, uzu...
Bakırköy Açı Koleji Anadolu Lisesi Kampüsü-logo
İstanbul / Bakırköy
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Beşiktaş Etiler Açı Koleji Anadolu Lisesi Kampüsü-logo
İstanbul / Beşiktaş
comment-icon 19 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
YENİ NESİL EĞİTİM SİTEMİNDE KİTLE OKULLARINDANSA BUTİK OKULLAR ÖN PLANA ÇIKIYOR BUTİK OKULDA OKUMANIN AYRICALIĞINI SİZ...
Beykoz Kavacık Açı Koleji Anadolu Lisesi Kampüsü-logo
İstanbul / Beykoz
comment-icon 36 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Kavacık Açı Koleji Anadolu Lisesi İstanbul'un Beykoz ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Lise...
Gaziosmanpaşa Açı Koleji Anadolu Lisesi Kampüsü-logo
İstanbul / Gaziosmanpaşa
comment-icon 13 Yorum announcement-icon 1 Duyuru
Özel Gaziosmanpaşa Açı Koleji Anadolu Lisesi, Açı Kolejleri bünyesinde eğitim öğretim hizmeti veren bir eğitim kurumudur...
İzmir Buca Açı Anadolu Lisesi Kampüsü-logo
İzmir / Buca
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Muratpaşa Açı Koleji Lise Kampüsü-logo
Antalya / Muratpaşa
comment-icon 8 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Muratpaşa Açı Koleji Anadolu Lisesi, Antalya Muratpaşa bölgesinde eğitim vermekte olan kurumdur. Açı Koleji bünyesi...
Derince Açı Koleji Anadolu Lisesi Kampüsü-logo
Kocaeli / Derince
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Derince Açı Koleji Anadolu Lisesi Kocaeli'nin Derince ilçesinde bulunmaktadır. Fiziksel imkanlar açısından zengin b...
Tuzla Açı Koleji Anadolu Lisesi Kampüsü-logo
İstanbul / Tuzla
comment-icon 1 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Tuzla Açı Koleji Anadolu Lisesi, Yayla Mahallesi mevkinde uzman eğitim kadrosuyla hizmet vermekte olan özel anadolu...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Açı Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum