fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Beykoz Açı Koleji İlkokulu

Özel Beykoz Açı Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:30

Özel Beykoz Açı Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Beykoz Açı Koleji İlkokulu İstanbul'un Beykoz ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademelerini bünyesinde bulunduran Beykoz Açı Koleji'nin ilkokul kademesindeki öğrencilerinin okulla tanışma sürecinde eğitim hayatını sevmeleri adına maksimum seviyede çaba göstermektedir. Bu sebeple okulda bulunan rehberlik ve psikolojik danışmanlık birimi öğrencilerle düzenli görüşmeler gerçekleştirmekte ve okula alışma süreçlerinde öğrencilere destek olmaktadır. Özel Beykoz Açı Koleji İlkokulu ayrıca öğrencilerin sosyal gelişimlerini desteklemek adına kurumda çeşitli aktiviteler ve öğrenci kulüpleri aktif olarak yer almaktadır. Türkçe ve İngilizce şekilde işlenen drama dersleri ile öğrenciler arasında iletişimi güçlendirmek, öğrencilere hislerini keşfetmeyi ve bu hisleri belli etmeyi öğretmek amaçlanmaktadır. İngilizce aktiviteler drama dersleriyle sınırlı olmayıp haftadabir düzenlenen konuşma kulüpleriyle öğrencilerin yabancı dil bilgisini geliştirmek amaçlanmaktadır. Ayrıca kurumda İspanyolca dil eğitimi de verilmektedir. Özel Beykoz Açı Koleji İlkokulu fiziksel imkanlarını öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik oluşturmuş durumdadır. Sınıflardaki akıllı tahta donanımıyla öğrencilerin bilgiye kolay erişimi, öğretmenlerin daha kolay ders işlemesi sağlanmaktadır. Kütüphane ve laboratuvar gibi fiziksel imkanlar sayesinde öğrenciler pratiklerini kolayca yapabilecekleri imkanlara sahip olmaktadır. Yemekhane fırsatı ile öğrenciler dilerlerse yaş gruplarına göre günlük enerji ihtiyaçlarını karşılayacak sağlıklı besinlerle öğünlerini tamamlayabilmektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Catering firması tarafından getiriliyor

Yorumlar (1)

  • AD

    Hiperaktif bir çocuk sahibiyseniz veya başka özel bir durum varsa kesinlikle yaklaşmayın. Bu durumu idare edemedikleri gibi gözden çıkarılmış bir öğrenciye ve veliye karşı inanılmaz saygısız bir tablo çizen idareye sahip. Ben okulun bitmesine 1.5 ay kala tarafıma yapılan psikolojik baskı nedeniyle oğlumu okuldan aldım.İdare ve rehberliğin eğitim düzeyi geliştirilmeli.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Beykoz Açı Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Kavacık Mah. Perçemli Kız Sok. No:73 Beykoz/istanbul
0 216 706 6902
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum