fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Ataşehir Açı Koleji Ortaokulu

Özel Ataşehir Açı Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Ataşehir Açı Koleji Ortaokulu Hakkında

30 Yıllık Eğitim Tecrübesi, kendine özgü yayınları ile Ataşehir Açı Koleji Ortaokulunda sevgili çocuklarımızın hayatlarına dokunmaya devam ediyoruz.

Öğrencilerimiz tam gün eğitimlerini 08:30 – 18:00 saatleri içerisinde Özel Ataşehir Açı Koleji İlkokulu’nda yapmaktadırlar. Özel Ataşehir Açı Koleji İlkokulu şehrin merkezinde olmasına rağmen ULAŞILABİLİRLİĞİ ve SAKİN ortamıyla kaliteli eğitim vermeye imkan sağlamaktadır. Özel Ataşehir Açı Koleji İlkokulu, Yeditepe üniversitesine konum olarak yakın, Kayışdağı İnönü mahallesinde bulunmaktadır.

Hibrit eğitim (Dijital İçerik Birikimi) sistemi ile öğrencilerimizin her an ulaşabilir olduğu içeriklerimizle eğitim hayatlarına teknolojiyle birlikte destek vermekteyiz..

Özel Ataşehir Açı Koleji Ortaokulu "GÜVENİLİR OKUL ” kavramını öğrenci ve velilerine ilk tanışma anından itibaren hissettiriyor ve eğitim hayatları boyunca da yanlarında bulunuyoruz.

“İNGİLİZCENİN DİLDEN DÜŞMEDİĞİ OKUL” sloganı ile İngilizce Konuşturuyoruz. Tüm sınıf kademelerinde eğitim programları ile anadili İngilizce olan yabancı öğretmenlerimiz ve İngilizce öğretmenlerimiz ile birlikte yabancı dilin öğrencilerimizde ki temelini ve gelişimini birlikte kurguluyoruz. Her bir öğrencimizin bir dünya vatandaşı olmasını sağlıyoruz.

Öğrencilerimizi hayatın her alanına hazırlarken değerler eğitimi ile onlara katkı sağlıyor ve "HAYATIN İÇİNDEN ÖDEVLER" İle de onların çok yönlü düşünüp doğru ve vicdanlı birer birey olmaları yolunda ışık tutuyoruz.

"ÇEYREK ASRI AŞAN SINAV TECRÜBEMİZ" ile LGS ve YKS tecrübeli öğretmenlerimizle, eğitim içeriklerimizle eğitim de fark yaratanlardan oluşumuzla, bakış açınızı değiştireceğimize inanıyoruz. Okulumuza devam eden öğrencilerimizin tüm dershane ihtiyaçlarının giderildiğini de hatırlatmak isteriz.

Okulumuz Özel Ataşehir Açı Koleji Ortaokulu öğrencilerinin akademik kariyerleri ve gelişim süreçleri için "Psikolojik Danışma ve Rehberlik" birimimiz profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Uluslararası projelerdeki başarısı ile Özel Ataşehir Açı Koleji Ortaokulu'nun AVRUPA KALİTE ÖDÜLLÜ olduğunu belirtmek isteriz.

Yukarıda bahsi geçen, bizi biz yapan standartlarımızla öğrencilerinizin bizimle eğitim hayatları süresince bir adım önde olduğunu bilmenizi isteriz.

Yorumlar (1)

  • Okulumuz tecrübeli idari kadrosu ilgili ve sevecen öğretmenleri işini titizlikle yapan muhasebe danışma öğrencilerin her zaman yanında olan tüm kadroya minnettarız.Profesyonel bir eğitim sistemi olan harika bir eğitim kurumu başarılarınızın devamını dilerim.Fiziki şartları düzeltilebilir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ataşehir Açı Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

İnönü Mahallesi Kartal Caddesi No:110 Ataşehir/istanbul
0 216 706 6873
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum