fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Özel Ataşehir Açı Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Ataşehir Açı Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Ataşehir Açı Koleji İlkokulu, öncelikli olarak öğrencilerin temel yaşam becerilerini en doğru biçimde kazanması adına eğitim faaliyetleri sürdürmektedir. Öğrencilerinin mutlu bireyler olarak yetişmesini desteklemek adına öğrenci merkezli faaliyetler sürdürmektedir. Okulun fiziki imkanlarından eğitim olanaklarına kadar tüm detaylar öğrencilerin gereksinimleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Özel okulda tematik eğitim yaklaşımları uygulanmaktadır. Öğrencilerin akademik gelişimlerinin yanı sıra fiziksel ve zihinsel gelişimleri de her noktadan desteklenerek kapsamlı bir eğitim süreci yaşatılmaktadır.
Özel Ataşehir Açı Koleji İlkokulu'nda görev alan öğretmenler, sorumluluklarının bilincinde olarak öğrencilere en doğru yaklaşımlarla hizmet sağlamaktadır. Öğrencilerin tüm sorularına yanıt verebilecek nitelikte donanımlı ve akademik alanda güçlü öğretmenler Açı Koleji bünyesinde görev almaktadır. Öğrencilerin kendilerini özgürce ifade edebilmesi desteklenerek kaliteli bir eğitim ortamı oluşturulmaktadır. Çağdaş eğitim ortamlarında ayrıcalıklı yaklaşımlarla öğrencilerin her açıdan gelişimi desteklenmektedir. Aynı zamanda Özel Ataşehir Açı Koleji İlkokulu öğrencilerin en az bir yabancı dili etkin biçimde kullanabilmesi adına faaliyet programları oluşturmaktadır. İngilizce olarak okuma-yazma-konuşma yetkinliklerine sahip bireyleri hayata hazırlama konusunda etkili eğitim içerikleri sürdürülmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ataşehir Açı Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

İnönü Mahallesi Kartal Caddesi No:110 Ataşehir/istanbul
0 216 706 6891
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum