fb

Bilgiyolu Koleji

Bilgiyolu Koleji için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Fiyatlar, eğitim anlayışları, fotoğraflar ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Bilgiyolu Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Bilgiyolu Koleji Anaokullar

Bilgiyolu Koleji anaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Bilgiyolu Koleji İlkokullar

Bilgiyolu Koleji ilkokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Bilgiyolu Koleji Ortaokullar

Bilgiyolu Koleji ortaokullarını
inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Bilgiyolu Koleji Liseler

Bilgiyolu Koleji liselerini
inceleyin.

İNCELE

Bilgiyolu Koleji Hakkında

  • Bilgiyolu Koleji'nde Eğitime Bakış
  • Bilgiyolu Koleji Tanıtım Filmi

BİLGİYOLU KOLEJİ

Bilgiyolu Koleji; Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, kendini bilen, vatanına ve milletine sadık, yaşadığı topluma fayda sağlayan, üretken, girişimci, en az bir yabancı dili etkin konuşabilen geleceğe yön verecek bireyleri yetiştirmeyi hedeflemektedir. Her geçen gün değişen ve gelişen bir evrende yaşadığımız bilincinde olan okul, yeniliklere ayak uyduran ve kendini güncelleyen yapısıyla öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılama noktasında fark yaratmaktadır. Akademik başarının hayatta başarılı olmak için tek başına yeterli olmadığını düşünen Bilgiyolu Koleji, öğrencilerinin sanat,spor,kültür ve yabancı dil alanlarında becerilerini geliştirebilmelerine imkan sağlayacak ortamları yaratmaktadır.


Bilgiyolu Koleji eğitimde 20 yılı aşkın süredir tecrübesi bulunan, anaokulundan lise seviyesine kadar bütünleşik bir yapı içerisinde, Bağcılar ve Kadıköy'deki kampüsleri ile nitelikli eğitimin verildiği bir eğitim yuvasına dönüşmüştür. Öğrenciler müfredata iliştirilmiş kişisel gelişim dersleri ile MEB'in sınavlarına hazırlanmakla birlikte hayata da hazır hale gelmektedirler. Bireysel seviye farklarının göz önünde bulundurulduğu dersler de her öğrencinin özel olduğu ve konuları farklı şekillerde daha iyi öğrenebilecekleri bilinmektedir. Eğitim programını buna göre şekillendiren Bilgiyolu Koleji öğrencinin merkeze alındığı bir program ile çalışmalarını sürdürmektedir.


Bilgiyolu Koleji'nde öğrenciler rehber öğretmenler ile birlikte sağlıklı bir eğitim süreci içinde yetişme fırsatı yakalarlar. İletişim becerilerinin gelişiminden, kariyer planlamasına birçok konuda öğrencilere destek olan ve onlara klavuzluk eden rehber öğretmenler öğrencilerin her türlü ihtiyaçlarını gidermek için veliler ile işbirliği içinde süreci yönetmektedirler. Öğrenciler çözmekte zorladıkları sorunlarla karşılaştıklarında rehber öğretmenlerinden her an yardım isteyebilmekte ve zaman kaybetmeden sorunun çözümü için aksiyon alabilmektedir. Ayrıca ailelerin çocuklarının durumuyla ilgili bilgi sahibi olabilmesi adına öğretmenler gelişim raporu hazırlamakta ve veliler ile paylaşmaktadır.


Bilgiyolu Koleji kampüslerinde bulunan kodlama sınıflarında öğrenciler analitik düşünmeyi öğrenmekte ve problem çözme becerisi kazanmaktadır. Her sınıf seviyesinde verilen kodlama dersi öğrencilerin hayata bakış açılarını değiştirmekte ve üretken bireyler olarak okuldan mezun olmalarını sağlamaktadır. Kurumda ayrıca başarılı öğrencilerin kaliteli bir eğitim almalarını sağlamak adına bursluluk sınavları düzenlemekte ve bu öğrencileri bünyelerine katarak ücretsiz eğitim imkanı sağlamaktadır.


Bilgiyolu Koleji Anaokulu

Bilgiyolu Koleji İlkokul

Bilgiyolu Koleji Ortaokul

Bilgiyolu Koleji Lise

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum