fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Kadıköy Key Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kadıköy Key Koleji Anadolu Lisesi verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:30
Yatılı Durumu: Yatısız
Devlet Teşviği: Yok
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Kadıköy Key Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

KEY OKULLARINDA LİSE EĞİTİMİ
Özel Kadıköy Key Koleji Anadolu Lisesi'de öğrencilerimiz, fen bilimlerini ve teknolojiyi, matematiksel düşünmeyi, yabancı dil kullanımını, araştırma ve sorgulamayı, sosyal değerleri ve çevresine duyarlı olmayı ilke edinmiştir. Ayrıca okuyan, araştıran, sorgulayan, bilgiye nasıl erişeceğini bilen, çağın getirdiği yenilikleri özümseyen, yetenekleri ve ilgileri doğrultusunda kendini geliştiren, milli ve manevi değerlerine saygılı, bireyler yetiştirmek amaçlanmıştır. Böylelikle uygulanan yoğun akademik eğitimin dışında öğrencilerimizin çevresine açık ve duyarlı bireyler olmaları hedeflenmektedir. Özel Kadıköy Key Koleji Anadolu Lisesi öğrencileri akademik başarılarının yanında sosyal, sportif ve sanatsal alanlarda kendilerini gerçekleştirmeyi amaç edinmişlerdir. Çevresine duyarlı, sorumluluklarının farkında olan öğrencilerimiz katıldıkları sosyal sorumluluk projeleriyle de övünç kaynağı olmaktadırlar. Özel Kadıköy Key Koleji Anadolu Lisesi'nde öğretmen kadrosu

Başarı Bursu

Başarı Dilimi Başarı Bursu
491 - 500 %100
481 - 490 %80
461 - 480 %70
441 - 460 %60
411 - 440 %50
391 - 410 %40
351 - 390 %30
200 - 350 %20

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Kadıköy Key Koleji Anadolu Lisesi Soru - Cevap

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Catering firması tarafından getiriliyor

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Aktif Öğrenme Sistemi

- Sınav Odaklı Eğitim Sistemi

- İşbirlikli Öğrenme Modeli

- Öğrenci Merkezli Eğitim Modeli

● Dersler kaç dakika sürüyor?

- 40 dakika

● Her sınıftan kaç şube var?

- 2

● Okulda Hangi Bölümler Mevcut?

- Eşit Ağırlık

- Sözel

- Sayısal

- Dil

● Üniversiteye Hazırlık Sürecinde Kurs Desteği Sağlanıyor mu?

- Evet

● Mezun Olan Öğrencilerinizin Bir Üniversiteye Yerleşme Oranı Nedir?

- %85-%90

Özel Kadıköy Key Koleji Anadolu Lisesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Kadıköy Key Koleji Anadolu Lisesi ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  20
 • Özel Kadıköy Key Koleji Anadolu Lisesi hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 09:00 - 16:30 şeklindedir.
 • Özel Kadıköy Key Koleji Anadolu Lisesi hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce, Almanca dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Kadıköy Key Koleji Anadolu Lisesi LGS bursu veriyor mu?
  Kurum LGS başarı bursu vermektedir.

Özel Kadıköy Key Koleji Anadolu Lisesi Yorumları (26)

 • KK

  Okulumuzdan çok memnunum. Özellikle üniversite sınavına yönelik ciddi çalışmalar, etütler,soru çözümleri, sık yapılan deneme sınavları öğrenciler için çok yararlı oluyor. Yani dershane okulumuzda diyebilirim. Disiplinli,tatlı sert yaklaşımlar öğrencilerin severek geldiği bir eğitim yuvası.Tavsiye ederim.

 • FD

  Okulunuzdaki eğitim seviyesi,öğrencilerle bireysel olarak yakından ilgilenilmesi olsun hem de okulun öğrencilerin eğitim dışındaki sosyal aktivitelerine önem vermesi olsun , aileleri öğrenciler hakkında yeteri kadar bilgilendirmesi den dolayı Key Koleji öğretmenleri ve yönetimine teşekkür ederiz.

 • BC

  Okulumuzun tüm yaş grupları için fiziki koşulları çok uygundur, her türlü sosyal ve sportif aktiviteler kolaylıkla yapılabilmektedir. Eğitimciler ve idari kadro öğrencilerle yakinen ilgilenmektedir. Öğretmen kadrosu özveri ve gayretle çocuklarımızı eğitmektedir. Sınıf öğretmenleri düzenli aralıklarla çocuklarımızın durumu ve gelişimi hakkında biz velileri bilgilendirmekte. Rehber öğretmenimiz öğrenciler ve veliler ile birebir ilişkiler kurmakta, düzenli bir şekilde konferans ve sunumlar yapılmaktadır. Kültür, sanat ve spor dallarında çocuklar yönlendirilmekte ve teşvik edilmektedir. Tüm Key koleji emekçilerine teşekkür ederim, başarılarınız artarak devam etsin.Herşey yolundadır.

 • SD

  İki öğrenci velisi olarak eğitim kadrosundan , ilgilerinden çok memnun kaldığım bir eğitim kurumu.Kesinlikle 5 yıldız üstü olsa verirdim.☺️

 • Ce

  Okulunuz çok iyi ve hocalar mükemmel herşey için siz değerli hocalar İçin mineyarız Herşey için saolun

 • ŞD

  Önceliğine eğitimi ve öğrencinin kendini gerçekleştirmesini koymuş ve bunu da başarmakta olan bir okul. Öğretmenler velileri öğrenci hakkında sık sık bilgilendiriyor. Genel olarak da ideal bir okul..Kurumsal uygulamalar biraz daha geliştirilebilir.

 • MG

  Okulun kadrosu ve egitimi cok güzel.ozellikle rehber oğretmenimiz semra hocam bitane.cok ilgili alakali gönül rahatliyla verebilirsiniz cok memnun kalicaksiniz.

 • Aa

  Bir veli olarak gerek hocaları olsun gerek personelleri ile çocuklarımızın gelişimi için ellerinden gelenin en iyisini yapan bir kurum iyi ki varlar başarılarının devamını dilerim

 • NC

  Okulumuz hasanpaşada sakin bir okul ilk çocuklarımı yazdırdığımda tanışma için toplandığımızda öğretmenlerimiz kendilerini tanıttılar ilk dikkatimi çeken onlardaki öğretme heycanı gülen yüzleri oldu daha sonrasında çocuklarımada sorarak ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anladım ayrıca pandemide dahi evlerde çocukları piskolojik olarakta nasıl rahatlattıklarına şahit oldum çocuklarımızı hayata hazırlarken hem eğitimci hemde onların yaşına inerek arkadaşta oldular buda başarıyı getirdi bence ben çok memun kaldım çok teşekkür ediyorum. Saygılar Sevgilerimle

 • Bir veli olarak kızımın okuluna severek ve isteyerek gitmesinin yanı sıra kendini yeteneklerini becerilerini keşfetmesine rehberlik eden karar alma ve kararlarını uygulayarak arkasında durma yetisini geliştiren kendini ifade edebilen ne istediğini bilen bireyler yetiştiren bir kurum arayışındaydım. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım okulumuzla ve ilk anda önce kızım sonra ben tamam dedik burası bizim okulumuz. Yönetim kadrosundan eğitim kadrosuna destek personeline kadar tüm ekibin kızımı tanıdığını fark ettiğimde iyi ki dedim. Bir genel müdür düşünün ki tüm öğrencileri yakından takip ediyor deneme sınav sonuçlarını tek tek inceliyor her anlamda öğrencisine velisine destek oluyor ve bu işi yüreği ile yapıyor dolayısıyla da bu ruh akademik kadrodan destek personele kadar yayılıyor. Kurumun odak noktası öğrenci. Öğrencisi kendi yetenekleri doğrultusunda başarı basamaklarını tırmanırken alan açan bir ekip. Başta yönetim kadrosu olmak üzere tüm Kadıköy Key Koleji ailesine 3 yıllık yolculuğumuzda gerek akademik gerekse bireysel anlamda kızıma alan açtıkları için teşekkür ediyorum ve iyi ki yollarımız kesişti diyorum.

 • ÇÇ

  Kadıköy Hasanpaşa da kurulduğu ilk günden itibaren gelişime açık yeniliklerle her geçen gün daha başarılı bir okul. Canla başla çalışan bir ekibe sahip. Uzaktan eğitim sistemini başarı ile sürdürebilen, öğrencilerin motivasyonunu önemseyen kalbi güzel insanlarla dolu bir kurum. 12.sınıf olan kızımın dershane gereksinimi hissetmeden sınava hazırlanırken her bilgiye rahatlıkla ulaşabileceği öğretmenlerinin olması büyük şans. Bilgiyi almak isteyen, çalışan, disiplinli her öğrencinin gönül rahatlığı ile eğitim alacakları butik, samimi, disiplinli gerektiğinde aile havasında bri eğitim kurumu.

 • EG

  Eğitim kadrosu ve çalışanlarından tutun da öğrenci öğretmen iletişiminden çok memnunuz. Veli ve öğretmen iletişiminin devamlılığından, danışman öğretmenimizin gerek psikolojik gerek akademik olarak destek olması uzaktan eğitim döneminde de özveriyle çalışılması bizi son derece memnun etti. Herkese tavsiye ederiz.

 • TA

  Her öğretmenimiz çok kıymetli ama bir Semra hocamız var ki ilgisi, bilgisi, güler yüzü, enerjisi dünyalara değer. Gönül rahatlığıyla gelin buraya. İyi ki varlar..

 • Z

  Böyle bir dönemde en çok ihtiyacımız olan ilgi alakayı derinden gösteren rehberlik servisine çok teşekkürler . Çalışmalarınızın ve başarınızın devamını dilerim .

 • CM

  Gerek, öğretmenlerin ilgisi ve eğitim kalitesi. Gerekse okul ortamı ve imkanları açısından gerçekten çok güvenilir bir kurum.

 • Güler yüzlü eğitimci kadrosu ve işini bilen vizyonu ile son derece başarılı bir eğitim kurumu. Rehberlik birimi de öğrenciler ile birebir ilgileniyor herkese öneriyorum

 • İE

  Öğrenci ile birebir ilgi güler yüz, yeğenim iyi ki bu okulda rehberliğin ilgisi mükemmel , teşekkürler Key koleji

 • Okulda yeğenim kayıtlı her öğrenci ile yakından ilgilenmeleri kaliteli eğitim ve ilgili öğretmenlerle harika bir okul hiç tereddüt etmeden emanet edebilirsiniz emeğiniz için çok teşekkür ederiz

 • AA

  Hem Veli hem yıllardır çalışan bir öğretmen olarak işleyişin ve özellikle öğrenci takibinin Veli bilgilendirmesinin çok iyi olduğunu belirtmek isterim Danışman ve rehber öğretmen takipleri

 • HA

  Okulun en önemli özelliği birebir ilginin çok fazla olması. Disipline çok önem veriliyor ve öğretmenler öğrenciye dersi sevdirmeyi çok iyi başarıyor. Çok memnun kaldık, öğrencimiz kendini çok geliştirdi.Daha çok gezi türünde aktivite yapılabilir, ek yabancı dil konusunda daha fazla seçenek olabilir. Etütler ve sınava hazırlık proğramları çok başarılı ve etkili, haftalık bilgilendirmeler ile çocuğumuzun gelişimini çok rahat takip edebilmemiz bizi çok rahatlatıyor doğrusu. Umarım hep böyle devam eder, keşke kurumun üniversitesi de olsada aynı kaliteli eğitimi üniversite sırasındada alabilsek

 • EK

  İlk olarak bir veli olarak semti ve okulun yeri çok iyi okula gidip gelmek çok basit ve ulaşımı kolay. Okulun önünden sürekli olarak minibüs ve otobüs geçmekte ayrıca metrobüs ve marmaraya da çok yakın Okul bahçesi, okulun kadrosu, öğrenciler hepsi çok iyi. Okula öğrencileri seçerek alıyorlar özellikle disiplin konusu öncelikleri. Herkese tavsiye ediyorum.

 • HA

  Biz velilerin özel okuldan en büyük beklentim okulun çocukta karakter gelişimine katkı sağlaması ve bunu geçmişte göremediğim için özel okullara karşı tepki geliştirmiştim. Bir arkadaşımızın önerisiyle Kadıköy Bilgiyolu Koleji ile tanıştık ve disiplinli eğitimin özel okul ortamında nasıl olabileceğini gördük. bizler veli olarak çok memnunum, soran herkese tavsiye ederim.Okul yeni bir kurum, şu an bir eksik yanı yok. Özellikle Birey eğitim kurumlarının dersanecilik tecrübesi ile öğrencilerimizin üniversiteye hazırlanması konusunda içimiz rahat ve dışarıda bir dersaneye ve derse ihtiyaç duymamızda hem zaman hemde maddi olarak bizi rahatlatıyor

 • ak

  Birey Eğitim Kurumları Kuruluşu olan Bilgiyolu Koleji son derece ilgili kurucularını ve idari kadrosunu ile fark yaratıyor. Oldukça başarılı ve oturmuş bir eğitim kadrosu olan bir okul. İlgi ve alaka konusunda son derece memnun olduğumuz okul birebir öğrenci takibi ve birebir öğrenci hazırlama programı ile özellikle üniversite hazırlık konusunuda son derece başarılı bir program yürütülüyor. Gönül rahtlığı ile tavsiye ediyorum.

 • md

  Merhaba öncelikle, yeni dönemde çocuğumuz için olanakları ve geleceğe dönük başarıları takip edebileceği, disiplinli bir okul aramaktaydık. Eş dost tavsiyesi diye çok ilgilenmediğim bir dönemde karşımıza çıkan Birey eğitim kurumları Bilgiyolu Koleji Anadolu Lisesi ilk intibada bizde olumlu bir hava oluşturdu. Sınıfları maksimum 20 kişilik ve dersanecilik ten gelen birebir eğitim için donatılmış gibi. Eğitim kadrosu genç, dinamik ve devamlılığı olan bir kadro. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

 • EH

  Bu okulun bir parçası olmak ailemiz için büyük bir şans! Oğlumuzun klişe bir eğitim sistemi üzerinden değil mevcut potansiyel ve yeteneklerinin tespit edilip değer gördüğü; kendini gerçekleştirebileceği bir gelecek hedefine teşvik edildiği; kişilik özelliklerine saygı duyulan bu değerli okul ve eğitim camiası sına minnettarız... Sevgi dolu ve yetkin eğitmen kadrosunun sunduğu akademik performans ise bizim için bu güzelliğin kreması! Sözünü ettiğim ilgi, bilgi ve anlayışı göz önünde bulundurursak bu değerli kurumun keşke Üniversitesi de olsaydı ve oğlumuz yüksek öğrenimine de bu kalite ve bakış açısı ile devam edebilse. Teşekkürler Bilgiyolu ailesi

 • BT

  Son derece ilgili öğretmenler ve okul yönetimi Kalabalık olmayan sınıflar Çocuğun zayıf olduğu derslerle ilgili ek etüdler Üniversite konusunda Birey dersanelerinden kazanımlar ile yetkin yönlendirme Çocuğunuzu bir ailemizden birilerine emanet ediyormuşsunuz hissi veren İdealist bir ekip, yenilikçi, aklıselim ve hoşgörülü eğitmenler okulun konumu çok iyi, Bahçesi çok büyük çocuklarımız için bolca alan mevcut, özellikle bahçede yapılan etkinlikler son derece keyifliBiz veliler için otopark sorunlu

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kadıköy Key Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Hasanpaşa Mahallesi, Uzunçayır Caddesi, No:10, Kadıköy / İstanbul
0 216 706 6892
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum