fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bağcılar Key Koleji İlkokulu

Özel Bağcılar Key Koleji İlkokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/19:00

Özel Bağcılar Key Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Bağcılar Key Koleji İlkokulu, Bağcılar bölgesinde hizmet vermekte olan bir ilkokuldur. Öğrencilerini ortaokula hazırlarken tam bilgili ve donanımlı bireyler kazandırma yönünde eğitim veren okulun 1. önceliği dünya vatandaşı olabilecek öğrenciler yetiştirmektedir.
Özel Bağcılar KEY Koleji İlkokulu'nda uygulanan eğitim programındaki amaç, öğrencilere akademik açıdan güçlü bir eğitim vermek ve 21. yüzyılın gerektirdiği temel becerileri kazandırmaktır. Çeşitli yöntem ve testler yoluyla öğrencilerin çoklu zeka metoduna göre hangi zeka türünün baskın olduğunu ve öğrenme tarzını belirleyerek eğitim programı bu doğrultuda özgün uygulama ve içeriklerle yürütülmektedir.
İlkokul kademesinde, sınıf öğretmenliği sistemi esas alınmaktadır. Uygulamalı dersler (Beden eğitimi, Görsel Sanatlar, Müzik) ve Yabancı dil dersleri branş öğretmenleri tarafından yürütülür. Birinci yabancı dil (İngilizce) çalışmaları 1. sınıftan itibaren başlamaktadır. Yabancı dil dersleri, Türk ve yabancı öğretmenler tarafından yürütülmektedir. Akademik branş dersleri (Matematik, Türkçe, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler) 4. sınıftan itibaren branş öğretmenleri tarafından yürütülmektedir.
Özel Bağcılar Key Koleji İlkokulu öğrencilerini sadece standart eğitimleri ile değil bünyesinde bulundurduğu birçok kulüp etkinliği ile sosyal ve kültürel alanlarda da geliştirmeyi hedeflemektedir. Bu kulüp ve etkinlikler;
Kültür ve Edebiyat Kulübü,
Yayın ve İletişim Kulübü,
Kütüphanecilik Kulübü,
Sivil Savunma Kulübü,
Gezi,
Tanıtma ve Turizm Kulübü,
Çevre Koruma Kulübü,
Hayvanları Sevme ve Koruma Kulübü,
Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma,
Çocuk Esirgeme, Kızılay ve Benzeri Kulüpler,
Fotoğrafçılık Kulübü,
Kooperatifçilik Kulubü,
Bilinçli Tüketici Kulübü,
İzcilik Kulübü,
Trafik Güvenliği ve İlkyardım Kulübü,
Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma ve Okul Müzesi Kulübü,
Demokrasi,
İnsan Hakları ve Yurttaşlık Kulübü,
Engellilerle Dayanışma Kulübü,
Yeşili Koruma Kulübü,
Çocuk Hakları Kulübü,
Felsefe veya Düşünce Eğitimi Kulübü,
Satranç Kulübü, Futbol Kulübü,
Basketbol Kulübü,
Voleybol Kulübü,
Havacılık Kulubü,
Badminton Kulübü,
Binicilik Kulübü,
Masa tenisi Kulübü,
Kort Tenisi Kulübü,
Okçuluk Kulübü,
Yüzme Kulübü,
Dağcılık/Tırmanma Kulübü,
Active Living Kulübü,
Tiyatro Kulübü/Drama,
Piyano Kulübü,
Resim/Görsel Sanatlar Kulubü,
Halk Oyunları Kulübü,
Pulculuk Kulubü,
Keman Kulübü,
Bağlama Kulübü,
Modern danslar Kulübü,
Ebru Kulübü,
Gitar Kulübü,
Meslek Tanıtma Kulübü,
Bilişim ve İnternet Kulübü,
Denizcilik Kulübü,
Bilim-Fen ve Teknoloji Kulübü,
Matematik Kulübü,
Uzay bilimleri Kulübü,
Sağlık,
Temizlik,
Beslenme ve Yeşilay Kulübü,
Tarih Kulübü,
İngilizce Kulübü,
İspanyolca Kulübü,
Robotik Kulübü çalışmalarıdır. KEY Kolejleri İstanbul, İzmir ve Iğdır'da çocuklarınıza eğitim vermeye devam ederek genç nesilleri yetiştirmektedir.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

● Birinci sınıf öğrencilerine ödev veriliyor mu?

- Evet

● Birinci sınıf öğrencilerine sınav yapılıyor mu?

- Evet

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Branş Öğretmenleri

- Sınıf Öğretmenleri

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera Sistemi

● Okulda görev alan kaç öğretmen var?

- 21+

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada 1 kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Dersler kaç dakika sürüyor?

- 40 dakika

● Tenefüsler kaç dakika sürüyor?

- 10 dakika

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması ile

● Sanat ve spor faaliyetleri için ayda kaç kez etkinlik düzenleniyor?

- 5+

● İlkokul 1’den 4’e kadar aynı öğretmenle devam edilebiliyor mu?

- Evet

Yorumlar (11)

 • BK

  Bağcılar'ın dünyaya açılan kapısı kesinlikle Bağcılar Key Kolejidir. Hem sınav başarısını, hem çocukların sosyal gelişimini hem de iyi bir Dünya vatandaşı yetiştirmeyi çok önemsiyorlar. İlgi, alaka ve samimiyetten söz etmeye bile gerek yok. Gidince kendiniz göreceksiniz zaten :)

 • Özellik pandemi döneminde öğretmenlerin ve okul yönetiminin eğitimin aksamaması adına özverili çalışmalarını takdir ettiğim 2 kızımın öğrenimine devam ettiği çok başarılı bir eğitim kurumu. Başarılarının devamını dilerim

 • YC

  Tek kelimeyle harika bir eğitim yuvası Bağcılar'da ikamet ettiğimiz için iyi birkolej bulmak çok zordu KEY koleji sayesinde başka arayışlara girmemize gerek kalmadı kısaca bu tür okul arayışı olan veliler için hiç düşünmeden terettütsüz tavsiye edeceğim bir kurum

 • Öğrencim 1.sınıfta okuyor, İngilizce eğitimi çok kuvvetli, sınıf öğretmenimiz çok tecrübeli, çocuğum okula koşarak gidiyor bu benim için çok önemliydi, okulla iletişimi çok rahat sağlıyoruz her yerde sıkıntılar vardır önemli olan çözmektir iletişim anlamında çok iyiler, aile ortamı var. Veliler, öğrenciler, öğretmenler, personel içim çok rahat bırakıyorum çocuğumu okula . Bu bölgede bulunabilecek en iyi, en güvenilir okul, içiniz rahat olsun istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

 • Eg

  2 çoçuğumda bu okulda eğitim görüyor . Eğitim ve disiplinde çok iyiler. Pandemi sürecini hijyen ve Online eğitim olarak çok iyi yönettiler.bize hiç bir mağduriyet yaşatmadılar.Bölgesine göre çok başarılı bir kurum .

 • E

  Kızım 2 yıldır bu okulda eğitim görmekte ve bu yıl ilkokuldan mezun olacak. Yüz yüze eğitimden sonra yaşadığımız bu zorlu süreci online eğitimde de çok başarılı bir şekilde yönettikleri için öncelikle öğretmenlerimize ve idarecilere çok teşekkürler. Okulun özellikle yabancı dile verdiği önem paha biçilemez. Kullanılan teknikler ve uygulanan ses tabanlı ingilizce eğitimi kızımın dile olan ilgisini daha da arttırdı. Sınıf öğretmeni gerçekten çok ilgili, aynı zamanda okulda robotik kodlama, müzik drama gibi derslerin öğretmenleri de kızımın kişisel gelişimine büyük katkı sağlıyorlar. Okulu kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

 • AY

  Oğlum 3. sınıfta, temel dersler uygulamalı örnekli oldukça iyi bir seviyede ogretiliyor. Bunun dışında gerek aldığı yabancı dil ve kişisel gelişim dersleri sayesinde hızlı ve başarılı gelişimini rahat gözlemleyebiliyorum. Çok yönlü gelişime olanak sağlaması ve kişisel yetkinliklerin geliştirilmesine yönelik modelleri başarıyla kullananan bir okul. İçimiz rahat, okul ve tüm yönetimi tebrik ediyorum, büyük memnuniyet ile tavsiye ederim.

 • TZ

  oğlum 3 senedir bu okulda, 3.sınıfta okuyor, ben herhangi bir özel okulda bu kadar iyi ing. temel eğitimi alabileceğini zannetmiyorum, beklediğimden de iyi çıktı diyebilirim. bunun yanında sınıf öğretmenimizin ilgisi, yöneticilerin alakası...ve tabii ki bir veli-okul ilişkisinden öte kurduğumuz sıcak dostluk ve destek ilişkisi de benim için en mühim olanı. çünkü bu sayede oğlum kişisel gelişimi için gerekli tüm desteği benim kadar okulundan aldı, bunun için minnettarım.

 • Bu bölgenin en iyi okulu diyebilirim. Gerek güvenlik açısından gerekse öğretmen ve personeli açısından çocuğumu düşünmeden emanet edebiliyorum,temizlik açısından oldukça titiz davranıyorlar, açıkçası çok memnunum ve herkese rahatlıkla tavsiye edebilirim.

 • ÖB

  4 yaş anasınıfıyla başladık 1. sınıftayız. Okula girdiğinizde siz sıcak bir ortam karşılıyor. Herkes güler yüzlü samimi. Müdürler, öğretmenler, çalışanlar çocuklarınızı ismiyle bilir, tanır. En sevdiğim tarafı bu. Butik okul olduğu için çocuğunuz yüzlerce çocuk içinde kaybolmuyor. Derslerde kullanılan kaynaklar kaliteli ve öğretici. Öğretmenler ve yönetim çözüm odaklı. İngilizce derslerinde İngilizce Matematik, İngilizce Akıl Oyunları var. Ayrıca sadece bu kuruma özel olan bir sistem var. İngilizceyi ses sistemiyle öğretiyorlar. Yabancı öğretmenler var. Çocuğum okula mutlu mutlu gidiyor, orada olmayı seviyor bence en önemlisi de bu.

 • AD

  Bağcılarda güvenilir ve tarafsız eğitim veren kurum bulmak çok zor iken Key Kolejiyle tanıştım çocuğum anaokulu itibariyle kaliteli eğitim, güvenli bir ortam ve yoğun bir İngilizce eğitimi alarak ilkokula devam etti. Birkaç aile dostumuz da bizim tavsiyemizle bu aileye katıldı. Sıcak bir ortam var ve her türlü sorunumuzu konuşabiliyoruz aşabiliyoruz memnunum herkese tavsiye ederim.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bağcılar Key Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Merkez Mahallesi, 708. Sokak, No:1, Bağcılar / İstanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum