fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Beylikdüzü Marina Vizyon Koleji İlkokulu

Özel Beylikdüzü Marina Vizyon Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 17
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:40/16:10

Özel Beylikdüzü Marina Vizyon Koleji İlkokulu Hakkında

İstanbul ilinde bulunan Özel Beylikdüzü Marina Vizyon Koleji İlkokulu Beylikdüzü semtinde eğitim öğretim hizmetleri sunmaktadır. Kurumun misyonu; manevi ve milli değerleri güçlü, başarılı, vizyon sahibi bireyler yetiştirmektir. Kurumda nitelikli, vizyoner, ilkeli okulculuk anlayışı ile dünya vatandaşı olmaya aday bireyler yetiştirilmektedir. Öğrencilerin girişken, başarılı, özgüven sahibi, üretken, dinamik, çözüm odaklı, vatansever bireyler olmaları yönünde eğitim verilmektedir. Kurumda uygulanan eğitim modelinin en ayırt edici özelliği esnek oluşu, sınıfta ve okulda canlılığı desteklemesi, aktif öğrenme ile yaşam boyu başarıyı hedeflemesidir. Kurumda bulunan öğretmenler ISTE standartlarına göre eğitim almaktadır. Öğrencilere nitelikli eğitim verilmektedir. Kurumda okulu aktif yaşam merkezi haline getiren dinamik yaklaşımlar ve hareketli etkinlikler uygulanmaktadır.

Yorumlar (7)

 • l

  çok kaliteli bir okul,eğitimi çok iyi,çocuklarım severek dersleri takip ediyor.

 • SD

  Okul her anlamda başarılı kızımız bu sene anaokulunda ordaydı öğretmenler okul müdür yardımcımız yardımcı öğretmenler çalışan tüm personel her anlamda harikalar. Atatürk'çü bir okul, sorgulayıcı, arastırmacı bir okul. Sosyal aktiviteler,kulüp dersleri, dil eğitimi yaş grubuna göre oldukça güzel. Yemekhane ve yemekler çok iyiymiş kızımızın söylediği ki çok yemek seçen ve öğretmenlerini uğraştıran bir çocuktur. inşallah ilk okuldada devam ettirebiliriz. Anaokulu bölümünün öğretmenlerine yönetimine tüm personele bize cok guzel bir yıl yaşatıp kızımızı ilkokula hazırladıkları için canı gönülden çok teşekkür ediyorum.

 • Gelecekte çok başarılı öğrenciler yetiştirmeyi amaç edinmiş, ticaret mantığı dışında hizmet veren kurum. Teşekkürler.

 • ŞB

  Vizyonu iyi ki tercih etmişiz. Önceki okulumuzda çok problem yaşadık. Öğretmenlerin ilgisizliğini gördük. Ancak vizyonda çok ilgili ve tecrübeliler.

 • SY

  Tecrübeli idare ve öğretmenleri ile birlikte iyi bir eğitim veren okul. Çocuğun sosyal zekasını ayrıca geliştirmeye odaklı faaliyetleri gerçekten yararlı.

 • ÇV

  İyi ki tercih etmişiz dediğimiz bir okul. Bu sebeple çok teşekkür ediyoruz yönetime. Dil ve sosyal faaliyetler açısından çocukları sevdirerek bir öğretim sistemi mevcut. Emeği geçenlere teşekkürler tekrar.

 • KT

  Beylikdüzündeki okullar arasında en kaliteli eğitimi veren sistemi oturmuş, alanında başarılı öğretmenleri bünyesinde barındıran okul. sosyal aktiviteleri, dil eğitimi bakımından kusursuz. verilen parayı hakediyor.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Beylikdüzü Marina Vizyon Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Marmara Mah. Hürriyet Bulv. No:239, Beylikdüzü / İstanbul
0 212 963 2076
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum