fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Eryaman Çitlembik Anaokulu

Özel Eryaman Çitlembik Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00

Özel Eryaman Çitlembik Anaokulu Hakkında

Özel Eryaman Çitlembik Anaokulu, yeni farklılıklar yaratmayı hedef alan özel anaokulu Milli Eğitim Bakanlığı’nın mevzuatlarına uygunluk göstermektedir. Yaş gruplarına göre çağdaş bir eğitim programı uygulanan anaokulunda eğitim ve öğretim adına yüksek standartlarda hizmet verilmektedir. Eğitim planları yıllık, aylık, haftalık ve günlük olarak hazırlanır ve hepsi alanında uzman ve deneyimli eğitimci kadrosu tarafından uygulanmaktadır. Okulun amacı çocukların bilişsel, dil, sosyal, motor gelişimlerini ve yaratıcılıklarını geliştirmek ve desteklemektir. Okul Montessori, High-Scope ve çoklu zeka kuramlarının Milli Eğitim Bakanlığı’nın onayladığı eğitim sistemimize uyan ilkelerini kullanmaktadır. Özel Eryaman Çitlembik Anaokulu çocuğun sağlık gelişimi ilkesiyle, psiko-motor becerilerini gelişimi, öz bakım becerilerinin gelişimi, duygusal becerilerinin gelişimi, sosyal becerilerinin gelişimi, bilişsel becerilerinin gelişimi, dil becerilerinin gelişimi, kavram gelişimi, müzik gelişimi, estetik ve yaratıcılığın gelişimi faaliyetlerine yer vermektedir. Okulda, Türkçe dil etkinlikleri, oyun etkinlikleri, sanat etkinlikleri, fen ve doğa etkinlikleri, drama çalışmaları, okuma-yazmaya hazırlık çalışmaları sürdürülmektedir. Özel Eryaman Çitlembik Anaokulu uyguladığı çeşitli aktivitelerle öğrencilere sunduğu bilgileri pekiştirmeyi ve destekleyici içeriklerle öğrenci bilincini artırmayı amaçlamaktadır. Dans, jimnastik, satranç, yüzme, görsel sanatlar, dekoratif sanatlar, el sanatları, değerler eğitimi, bilişim kulübü, tiyatro, seramik kulübü, akıl ve zeka oyunları gibi aktivitelere yer verilerek çocukların gerekli kazanımlar elde etmesi desteklenir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (2)

  • Sb

    Öncelikle kurum sahipleri çok içten ve samimi insanlar butik güzel bir okul aile sıcaklığında 10 sene önce 1 bir çocuğum 5 sene öncede kızımı mezun ettiler verilen eğitim şimdiki okul hayatlarini çok üst seviyede etkiledi herkeze tavsiye ederim çizgilerinden ayrılmayan çağdaş bir eğitim kurumu gönül rahatlığı ile çocuğunuzu emanet edebilirsiniz

  • Veli

    Okul öncesinde mükemmeliği yakalamış harika bir anaokulu

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Eryaman Çitlembik Anaokulu İletişim Bilgileri

Şeyh Şamil Mah. 1.tbmm Cad. Yeşil Aşiyan Sitesi No: 59-8A, Etimesgut / Ankara
0 312 963 1021
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum