fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Köşk Anaokulu

Özel Köşk Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Köşk Anaokulu Hakkında

Ankara Keçiören’de okul öncesi eğitim hizmeti sunan Özel Köşk Anaokulu, 1997 yılında kurulmuştur. 3-6 yaş aralığındaki çocuklara okul öncesi eğitim hizmeti vermektedir. Dil eğitimi konusuna büyük önem veren anaokulu, İngilizce eğitimi vermektedir. Tüm dersler alanında uzman ve deneyimli, çocuk psikolojisinden anlayan öğretmenler tarafından verilmektedir. Temizlik, hijyen ve sağlık kurallarına oldukça özen gösterilmektedir. Okulda psikolojik danışman bulunmaktadır. Çocukların psikolojik gelişimleri ve ihtiyaçları takip edilmekte ve ebeveynlere gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Tercihli atölye çalışmaları da uygulanmaktadır. Mutfak atölyesi, müzik atölyesi, sanat atölyesi, binicilik kulübü, gezi kulübü bulunan okulda çocuklara sosyal, sanatsal ve kültürel etkinlik ortamları sağlanmaktadır. Böylece çocukların becerilerini geliştirmelerine olanak sağlanmakta ve gerekli kazanımları elde etmeleri sağlanmaktadır. Özel Köşk Anaokulu’nda Melek Çocuk Eğitim Projesi uygulanmakta olup eğitim sınıflarında projeksiyon ve sunum teknikleri kullanılarak okul öncesi eğitimi verilmektedir. Öğrenciler el sanatları, jimnastik, tiyatro gibi aktivitelerle ilgilenmektedir. Okul sabah saat 07.30, akşam 18.30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çocukların rahat hareket edebilecekleri, ferah içinde eğitim görebilecekleri sınıf ortamları düzenlenmiştir. Sınıf mevcudu yaş gruplarına göre farklılık gösterebilmektedir. Okul öncesinde yabancı dil eğitimi veren Özel Köşk Anaokulu öğrencileriyle Yayla mahallesinde bulunan şubesinde buluşmaktadır. Öğrencilerin her açıdan gelişimlerini destekleyici eğitim programları sürdürmektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Hayır

Yorumlar (1)

  • Veli

    bu anaokulunun eğitimi yavruma gerçekten de hayatının ilerki aşamalarında da eğitim öğretim hayatına başlangıcı için de yararlı olduğunu düşünüyorum

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Köşk Anaokulu İletişim Bilgileri

Yayla Mahallesi, Şehit Mustafa Ercigez Caddesi, No:49, Keçiören/ankara
0 312 963 0709
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum